Головна Увійти Про сайт

Сервісний центр МВС 0741 ★2.0


рейтинг: 2, відгуки: 43
servisnyy-tsentr-mvs-0741
Адреса:вулиця Рівненська, 74, Струмівка
Телефон:+380 332 749 119
Години:понеділок: Зачинено вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: 08:00–15:45 неділя: Зачинено
"Сервісний центр МВС 0741" - це сервісний центр, розташований у Луцьку. За відгуками клієнтів, в цьому центрі працюють досить професійні екзаменатори, які мають гарне почуття гумору. Однак, сервіс здається недостатньо організованим. Деякі клієнти скаржаться на те, що їм доводиться чекати довго, а також на проблеми з отриманням талонів. Також, деякі згадують про корупційні практики, які відбуваються в центрі. Загалом, відгуки про "Сервісний центр МВС 0741" суперечливі, але більшість з них мають негативний відтінок.

Мій відгук

code

18.02.24
Гість
Такого кошмара немає ні в одному регіоні України ,дають талончікі люди далі чекають в живій черзі по два дні щоб приняли екзамен і звичайно не здають бо все роблять для того щоб домовлялися за кошти!!!! Скіль ще буде продовжуватися ця корупція цей бе.. Читати далі »
08.01.24
Рома Лозовик
Дуже довго потрібно чекати час той що на талончику не співпадає на 1 год приблизно а так взагалі краще ніж було раніше хоча би можна самому без проблем усе зробити👍
06.12.23
Anna Kukushkina
Сервісний центр це просто дно… Ви що день то гіршу робите собі репутацію. В це я впевненилась на 100%. Перевіряйте роботу своїх працівників на знання… і Перевіряйте як вони працюють, адже мій практичний іспит спеціально завалив екзаме.. Читати далі »
08.10.23
Юлія Снитюк
Ще мабуть більш не організованої і корумпованої організації я не бачила. Що б то за 3 місяці не можна було попасти на практичний іспит. То у них система глючить по пів дня, то зміни, про які ніхто і ніде не повідомляє,то журнали з записами різко про.. Читати далі »
01.10.23
Іра Демчук
Щоразу думала, що вже ну просто немає куди більше розчаруватись в цій державі. А от сьогодні прийшла в мрео і уявляєте? Є! Взяла талончик на практичний іспит 27 серпня! 8 вересня вже прийшла з ним, щоб записатись у зошит, записали на 11 жовтня на 13.. Читати далі »
22.09.23
Гість
Шарашкіна кантора
20.09.23
Гість
Все сподобалося, окрім талонів?екзаменатори класні, особливо високий судина з гарним почуттям гумору?
20.09.23
Гість
Не знаю, чому так багато поганих відгуків, бо як забрали ті незрозумілі блокноти, то все пішло супер. Працівники всі попадалися хороші, окрім жінки на рецепції (світлої повної). Коли прийшла забирати права, то чекала 4 години і постійно питала чи вже.. Читати далі »
14.09.23
Олександр Киричук
Чесно кажучи, набагато легше поїхати в теж Рівне чи Львів, ніж наживати собі геморой в нашому сервісному. 3й раз посилають, так як перший раз документи не підійшли, сказали які потрібно взяти, взяв. 3 тижні намагався взяти талон, взяв. Прийшов, показ.. Читати далі »
06.09.23
Smart Work
Я дуже вдячна за допомогу керівнику центру в Струмівці Олександру та спеціалістам на робочих місцях 4 та 5. Дякую за допомогу! Вʼїхала із закордону без оригіналу техпаспорту, як виявилось згубила. На кордоні пропустили, але сказали що при виїзді ориг.. Читати далі »
15.08.23
Сергій Кондратенко
Дожився рідний Луцьк. Це найгірший сервіс центр країни. Талонів немає не на сьогодні не на завтра і на пасху 2025го теж немає. Кажуть приходьте о 8мій. Прийшов, жива черга, записуються на папірець. В 8 відкрилися. Дають талони. Я по убд, четвертий. Д.. Читати далі »
13.08.23
Гість
Корупція на кожному кроці. Щоб здати практичний екзамен вимагають 500 грн при вимкнених камерах, а якщо відмовляєшся, то одразу висаджують
06.08.23
Тимофій Медвєдєв
Доброго дня, роз'ясніть буд ласка що це таке робиться ? Взяти талони на здачу водіння онлайн неможливо, в тому ж Львові можливо записатись онлайн, дальше на тему Луцького мрео, при спробі взяти талон талона немає, є людина невідомо хто чи співро.. Читати далі »
31.07.23
Mover
Не має про що говорити , ще жажливішого я не зустрічав. Вже 2 тиждень не можу записатися на здачу практичого іспиту, адже бажаючих записатися для отримання талону будь якого дуже багато. А талонів не має стільки. Онлайн не можна записатися і приходит.. Читати далі »
15.07.23
Гість
Талонів ніколи немає, щоб його отримати треба приїхати о 4-5 ранку та зайняти чергу, яка вноситься в список. І так чекати до відкриття. А потім сюрприз: талонів більше немає, бо рішали нагло прямо на очах беруть по 4-5 талонів на кожен вид послуг (4 .. Читати далі »
24.04.23
Anastasiia Vit
Хамське відношення персоналу, ніколи немає талонів, штучно створені черги і тільки роблять видимість що працюють
07.04.23
Женька Якушик
Якщо сюди йти по запису, то на цілий день. Брала талончик на 10, прочекала ще 2 години. На електронну чергу стати майже неможливо, або немає місць, або глючить система.
14.12.22
Анастасія
Це жах, а не сервісний центр. Працівники просто ходять собі покурити, поїсти у робочий час. А ти сиди собі із тим талоном, який ти брав пів дня і чекай, поки вони свої справи вирішать.
14.12.22
Анонімно
Великі черги на здачу практичного іспиту. 24 грудня 2022 року я прибула за своїм талоном на практичний іспит. (талон брала за два тижні до цього, вони теж якимось чином розписані там на місяці вперед). Працівники центру надали документи для заповненн.. Читати далі »
02.12.22
Сергій
Остановили поліція, ваших прав не має в базі, забрали, тепер третій раз їду в Луцьк за 150 км. Щоб права внесли в базу. І в цьому сервісному центрі просто АД!!!
06.02.22
Саша Лихач
Дуже поганий сервіс . Не рекомендую записуєшся в електронній,черзі потом приходиш на ту годину, але чекаєш ще пів дня бо лізуть кругом без черги із самого ранку
23.01.22
Roman GRiM
На пунктуальність не очікуйте. Два дні вже тут перебуваю і результату невидно. Провтикали від квитанції про оплату ...і до номерів які лишив на зберігання 5 діб. Зранку проходять на переоформлення по блату. Люди на BMW і інших красивих авто паркуютьс.. Читати далі »
22.01.22
Olena Kuharova
Найжахливіша державна установа,яка тільки може бути. Розплідник рішал і корупції Талончик #76 вже 7 годин в черзі + ще три на вулиці Невже немає управи на таких бездарів?
17.01.22
Андрей Свирщов
Все просто, потрібно замінити посвідчення водія...через сайт( перехід приват 24 заходжу вибираю дату а дати не має, якось жінці показало що є місце аж за 2 тижні в електронній черзі...видно місія не можлива. Колись здавав іспити в Нововолинську тому .. Читати далі »
15.01.22
Петр Braust
Займав чергу о 4 ранку був 9 парковка закрыта всі стоять на вог по інтернету неможливо стати на чергу
18.12.21
Олег Іванов
Людей вдвічі більше ніж вони можуть прийняти! І ніхто нічого НЕ РОБИТЬ!
05.12.21
Діма Басюк
Обов’язково телефонуйте на гарячу лінію в Київ розказуйте що там робиться Корумпована установа нічого людського тільки постійні штучно створені черги через те що працівники сидять -ходять з угла в угол і не працюють як належить Але бажаю персо.. Читати далі »
22.11.21
Рома Герук
Чому закрита парковка о 8 ранку ?Дуже багато людей приїзжають заздалегідь і не мають де припакуватись .Що за відношення до людей ?Що за сервіс ? Охоронник кричить приватна власність...
17.10.21
Марія Парадуха
Такого безпорядку я ще не бачила, повний «дурдом»!!!! Черги космічні!!! Працівники тиняються по коридорах, замість того щоб приймати людей! З усіх віконець, працює лише половина!!!
21.09.21
Vasyl Okhrimenko
Хай буде соромно кожному хто не хоче нормально вчитися щоб чесно отримати водійське посвідчення і виправдовую свою лінь та неуцтво тим ніби неможливо скласти іспит самостійно, ніби екзаменатори не дають шансів. Якщо тебе неможна випускати на дорогу з.. Читати далі »
21.09.21
Дмитро Соханський
Гарний сервіс, але потрібно організувати роботу швидше. Додати час для очікування за номером талончика, щоб показувало кому готуватися. І взагалі для зрівняння процес перереєстрації або реєстрації авто у Швейцарії займає до 30 хв ( ще й страховку вип.. Читати далі »
14.09.21
Віталік Копелець
Обійняв посвідчення водія без проблем Обслуговування клієнта на вищому рівні...
14.09.21
Vanya Smoleng
Якщо ви прагнете зіпсувати свої нерви та настрій - вам неодмінно сюди)
06.09.21
Andrii Pylypiuk
Сервісний центр без сервісу. При обслуговуванні клієнтів працівники створюють всі можливі умови для корупції. Запис на здачу водіння відбувається в захалявні підручні блокноти, без прозорої електронної черги. Записують в чергу на місяць вперед, здачу.. Читати далі »
18.08.21
Володимир Луцьк
В цілому задоволений сервісом. Адекватні та приємні працівники та керівник.
10.08.21
KMM
Я вам бажаю, щоб вас у житті скрізь де ви будете обслуговували так, як обслуговуєте ви.
25.07.21
саша сідорчук
Сьогодні змінював колір авто, заняло лише 3 години. Ставленя інспектора і інших працівників мені дуже сподобалось ?
26.06.21
Людмила Гонтар
Сьогодні була записана на обмін прав,коли оплатила послугу і прийшла на обмін,сказали,що немає пластику. Невже неможна було б якось повідомляти про це.... ,ось тепер гадаю,потрібно буде ще раз платити,що робити,коли зупинить поліція... Питань багато,.. Читати далі »
21.06.21
Віталіна Снітко
Ставлю найвищу оцінку, тому що тут до мене з грудною дитиною віднеслись з розумінням, не потрібно було чекати черги !
21.06.21
Вікторія Прізвище
Зареєструватись щоб стати в чергу неможливо. Сайт висне, по телефону не записують. 5 разів була на місті, але в чергу стати неможливо. Скажіть, якого милого?!
05.06.21
Oksana FBI
Думаю що назва "Сервісний центр МВС" наддто гучно сказано, "корупційний центр " черги ніякої по факту немає, з собою мати стальні нерви і дуже багато терпіння. Маєш рішалу то за годину другу можна звідси вийти, ні то сиди весь .. Читати далі »
22.05.21
Bodya Tkachuk
Все як завжди в нашій рідній ненці - корумповано, невчасно та хамовито. Половина працівників просто блукає без роботи, інша половина «рішає» питання за гроші. Лиця в працівників такі, ніби ти їм щось винен. Про якусь адекватну допомогу мо.. Читати далі »
25.02.21
Богдан Назарук
Працює з 10 віконець для реєстрації авто лише одна. Людей не багато, а працюють ну вже дуже повільно. Чекати техпаспорт та номерні знаки сказали 1.5-2 години, по факту прочекав 3 години(((
22.01.20
Дмитро Петруха
Не знаю їхнього керівника, але робота операторів налаштована жахливо! Людський час сприймають ні за що! Пробув там цілий день і автомобіль так і не зареєстрував! За 1 год проходить 2 людини. Офіційний сайт працює не адекватно, щоразу видає помилку пр.. Читати далі »

© Луцьк24