Головна Увійти Про сайт

Робим Гуд ★3.2


рейтинг: 3.2, відгуки: 14
servisnyy-tsentr-tsentrservis
Адреса:Луцьк, 43, просп. Волі
Телефон:+380 66 752 2212
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–19:00 субота: 10:00–15:00 неділя: Зачинено
"Робим Гуд" - сервісний центр, який спеціалізується на ремонті різного роду електроніки, зокрема смартфонів, телевізорів та ноутбуків. За відгуками клієнтів, роботу виконують швидко, професійно та якісно. Згідно з відгуками, сервісний центр має кваліфікованих майстрів, доступні ціни та надає гарантію на виконану роботу. Клієнти рекомендують "Робим Гуд" та задоволені якістю їхньої роботи. Однак, деякі клієнти відмічають, що ремонт може зайняти тривалий час, а також незручність з наданням документів про виконані роботи та замінені деталі. Також зустрічаються відгуки про незадовільну якість роботи майстрів, яка призводить до подальших проблем з пристроєм.

Мій відгук

code

18.03.24
Максим
Оперативно і все чітко. Закоротило ноутбук (відео), бо краплини рідкого металу від удару полетіли по платі (до цього сам туди поліз, не повторюйте моїх помилок). Швидко перепаяли контакти оперативної памʼяті, все зачистили, нанесли нове охолодження р.. Читати далі »
31.01.24
Vitalii
Чудовий сервісний центр. Потрібно було замінити в телефоні задню кришку та АКБ. Домовились щоб замовили запчастини а після того як ті прийдуть принесу телефон. Все пройшло чудово,якістю послуг задоволений.Рекомендую!
05.09.23
Гість
Ремонт мого смартфону Самсунг було винаноно на протязі години за швидкість грошей не взяли, також раніше зверталась за ремонтом телевізора, працює - нарікань на роботу не маю. Дуже дякую. Рекомендую
23.05.23
V
Все на вищому рівні. Звертався за допомогою 5 разів. Рекомендую
04.05.23
Артем
Чудовий сервіс, прийняття заявки було швидким. Через декілька годин телефон був поремонтований. Задоволений цією майстернею
04.11.21
Олександр
Кваліфікований майстер, доступні ціни, наявність гарантії на виконану роботу. Можете впевнено нести свої гаджети сюди, тут їх обов'язково відремонтують. Рекомендую!!!
27.09.21
Igor
Ремонт ніби і якісний. Але чекав тижень чи більше на новини по ремонту телефону поки не зателефонував сам. На наступний день зробили. Таке враження що трималиб іще довше якби не зателефонував +звертайте увагу: у квитанції що вам видають вказано що з.. Читати далі »
09.08.21
Олександр
Ремонтують, але довго. Без оригіналу квитанції, яку за 2 тижні не складно загубити, не віддають, навіть якщо телефон вказаний саме Ваш і приносили саме Ви. Як я розумію, через давню помилку персоналу страждати повинні клієнти )
09.05.21
Влад
Ремонтував телефон: заміна скла камери. Майстер не почистив скло лінзи. як насдідок, через деякий час камера вийшла з ладу. Відгук негативний як і майстер, що ремонтував мій телефон. Не раджу в Луцьку робим гуд не найкраще місце для того аби поремонт.. Читати далі »
07.05.21
Аліна
Чи ремонтуєте ви принтери?
07.12.19
Тетяна
Ремонтувала ноутбук у даному сервісному центрі, якість і швидкість послуг на висоті. Потрібен був ремонт в найкоротший термін, бо ноутбук дуже потрібен для роботи, про що я повідомила при здачі ноутбуку. Персонал оперативно прийняв у мене ноутбук і.. Читати далі »
18.11.19
vlad
Заніс ноутбук асус. Сказали, що відправлять в Київ. Пройшов місяць, в СЦ повідомили, що проблема з ланцюгом живлення і ремонт буде коштувати 4700. Я погодився. Через тиждень повідомили, що ноутбук прийшов, можна забрати. Виявилось, що проблему не усу.. Читати далі »
09.10.19
Karina
Цей сервісний центр міняв гніздо на телефоні. На момент ремонту не дали тимчасовий телефон, тому подальшому з сервісом з'єднатись було проблематично. Ремонт обійшовся в 300 грн. Після ремонту телефон можна просто викинути, тому що перестає працю.. Читати далі »
23.10.18
Black
Я б сказав, Робимо Херню, зробимо все щоб вас розвести самим нажитись!Якість ремонту ледве ледве тягне на задовільно. Навіть не сумнівайтеся, відремонтують неякісними б/у запчастинами та комплектуючими ! Гарантійне обслуговування взагалі на рівні &qu.. Читати далі »

© Луцьк24