Головна Увійти Про сайт

Шара ★2.3


рейтинг: 2.3, відгуки: 3
shara
Адреса:Луцьк, вул. Привокзальна, 11
Магазин "Шара" - це прекрасне місце для шопінгу. Він вражає своєю затишною атмосферою і доброзичливим персоналом. Особливо на другому поверсі персонал виявився дуже вічливим і привітним. Особливо приємно відзначити, що магазин розділений на два поверхи - один з них зайнятий взуттям, а другий - одягом. Це дозволяє клієнтам зручно та повністю зосередитись на покупках. Більше того, варто відзначити, що в "Шарі" застосовується дуже доступна цінова політика, що дозволяє купувати якісний товар за помірними цінами.

Однак, деякі відгуки зазначають, що на першому поверсі працює досить неприємна продавщиця, яка веде себе не дуже професійно і навіть можна сказати, що вона поводиться, як на базарі. Таке ставлення з боку працівника може налякати або здати настрій покупцям.

Загалом, "Шара" - це привітний магазин з приємним персоналом, де можна знайти якісний товар за доступними цінами. Проте, слід звернути увагу на певні недоліки, зокрема на непрофесійне ставлення окремих продавці.. Читати далі »

Мій відгук

code

10.08.23
Богдан
Графік роботи не співпадає з вказаним на дверях
03.08.23
Оксана
Магазин чудовий. Дуже приємний персонал. Вічливі продавчині, особливо на другому поверсі. Зручно те, що зайшовши до вас можна повністю скупитись. Адже на першому поверсі взуття, а на другому одяг. Ще дуже подобається ваша цінова політика, яка дозволя.. Читати далі »
20.06.23
Українська
Дуже не приємна продавщиця на 1 пов,повна.їй тільки на базар торгувати.

© Луцьк24