Головна Увійти Про сайт

Шаурма №1 ★3.3


рейтинг: 3.3, відгуки: 14
shaurma-1
Адреса:Луцьк, площа Незалежності, 1
"Шаурма №1" - це заклад, в якому можна смачно поїсти шаурму за доступною ціною. Багато з відгуків позитивні і хвалять смак шаурми, вказуючи на її ситність і приємну ціну. Деякі відгуки зазначають, що можна знайти ще смачнішу шаурму в інших місцях, але загалом якість їжі в "Шаурма №1" задовольняє.

Проте є також декілька негативних відгуків. Деякі зазначають, що порції шаурми можуть бути нерівними по якості - інколи бракує м'яса. Деякі відгуки вказують на проблеми з гігієною і складом шаурми, а також на незручний графік роботи закладу.

Загалом, "Шаурма №1" має свої плюси і мінуси, але відгуки свідчать про те, що в цьому закладі можна знайти смачну шаурму за хорошу ціну.

Мій відгук

code

23.07.23
Куцик Іван
Шаурма шикарна. Був трохи давніше але без картоплі така насичена шаурма ще й по ціні дешево. Просто бомба. У мене карта не працювала продавець нічого не відміняв і далі робив. Як зміг так заплатив
19.04.23
Ренат Харлан
Згідно гугл карт відкрито, 9:18, пройшов через півміста і вони закриті! ЗМІНІТЬ РОЗКЛАД, не обманюйте людей.
04.02.22
Fedor Shafran
Смачна шаурма. Часто беру. Ситно і не дорого. Кава також смачна.
10.01.22
Дима Базаров
Сама краща шаурма в Україні, а був я в багатьох городах
29.09.21
Артем Поліщук
Смачна шаурма , але не найкраща як згадують в коментарях раніше.
25.08.21
Alex White
Найгірша шаурма що я коли небуть куштував у Луцьку. Рекомендували як дуже смачну, а на ділі пшик. М’яса майже немає.
07.08.21
Аня Терещенко
Нема дотримання норм гігієни. Шаурма жирна, а її склад не поєднується між собою.
25.07.21
Daryna Daryna
Найбільша шаурма, яку мені доводилось куштувати у Луцьку. В інших закладах за таку саму ціну продають значно менші порції. Тут всього багато і дуже смачно. Рекомендую!
24.07.21
гг не будет
Сама найбільша і найсмачніша шава, яку пробував у місті, за норм ціну. Мінуси: одного разу у шаві попалось 4-5 рази целофан у різних частинах. Графік роботи не відповідає зазначеному(насправді до 18-19)! ?‍?
16.06.21
Roma Boychuk
Шаурма дуже смачна але жирнувата важко доїсти через то що лаваш рветься пропітується вона тупо розлітається Треба грубший лаваш або менше майонезу і тд А так то супер смачно
22.05.21
Самуил Антонович
Не дотримуються зазначеному графіку , вдруге приходжу за пів години до закриття , а вони вже не працюють, неприємно
06.05.21
михаил морозов
Шаурма велика та дуже ситна ???крутий продавець, ціни помірні, зробили досить швидко. "єдине місце у Луцьку де змогли зробити дійсно гостру шаурму" однозначно топ)
29.04.21
Віка Калуберда
Декілька разів намагалась замовити шаурму, у відповідь було сказано що є тільки хот дог. Незнаю чи вплинуло на це те що я замовляла у вечері але що маємо те маємо((
03.03.21
Віталій Лагода
Ціни помірні, продавець приємний. Не сподобалася шаурма: 1) овочів мало, огірки не свіжі, а квашені 2) картопля фрі в шаурмі і так не радує, а тут її було ще й багато 3) соуси це просто кетчуп і багато майонезу з часником. В підсумку виходить дуже жи.. Читати далі »

© Луцьк24