Головна Увійти Про сайт

Shell ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 6
shell
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 98
Телефон:+380 67 214 4855
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Shell" - це заправна станція, де можна заправитися якісним дизелем і бензином. Зазвичай клієнти залишають позитивні відгуки про якість палива, сервіс і прийнятну ціну. Деякі люди також рекомендують цю заправку, особливо власникам карток, оскільки часто надаються знижки на паливо.

Проте, дехто також зазначає негативний досвід. Іноді персонал може бути неадекватним або недоброзичливим, що може заважати клієнтам заправлятися зручно. Також деякі відгуки свідчать про закриття заправки на реконструкцію, яка затримується на тривалі періоди, що може призводити до незручностей для клієнтів. Деякі відгуки навіть зазначають, що товари на полицях магазину можуть вже бути неспоживчими через закінчення терміну придатності.

Загалом, "Shell" є популярною заправкою, але варто враховувати як позитивні, так і негативні відгуки перед вибором.

Мій відгук

code

19.01.22
Олександр
4 роки заправляюсь дизелем тільки на цій АЗС, ніяких проблем ні разу не було. Якість дизеля, сервіс і прийнятна ціна. Рекомендую.
13.07.21
Василь
Завжди радував сервіс цієї заправки, а от сьогодні (23.07.2021) здивований був поведінкою "заправщика", який "ричав" до мене, коли я сам вставив пістолет і не увімкнув клямку автоматичного наливу, бо хотів заправитися "до п.. Читати далі »
06.12.20
Богдан
Якість пального хороша. І розхід не збільшується, як на відміну від дешевших заправок. Заправив дешевше, а в результаті навпаки вийшло дорожче. Тому як на мене краще заправитись на Шел і виїздити без обману.
09.05.19
Сергій
Заправка з якісним бензином і соляркою , як в Європі. Рекомендую. Для власників картки , бувають часто знижки на паливо.
16.04.19
Samsung
Закрили АЗС на реконструкцію 20 листопада, обіцяли справитися за 45-60 днів, на сьогодні вже іде шостий місяць, а керівництво навіть і не думає відкривати АЗС. Таке враження, що про неї забули. Більшість товару яка лежала на полицях магазину вже не п.. Читати далі »
12.06.18
Олександр
Хороше паливо, литовське. Тільки тут і заправляюсь на ДП. По талонах і ціна теж хороша. Кому треба, можу допомогти.

© Луцьк24