Головна Увійти Про сайт

Школа англійської мови "Профі-Центр" ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 16
shkola-angliyskoyi-movy-profi-tsentr
Адреса:Луцьк, вул. Шопена, 22А, офіс 56
Телефон:+380 99 254 7427
Години:понеділок: 09:00–21:00 вівторок: 09:00–21:00 середа: 09:00–21:00 четвер: 09:00–21:00 пʼятниця: 09:00–21:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Школа англійської мови "Профі-Центр" - це неймовірно ефективний спосіб навчання англійської мови. Метод Каллана, яким користуються викладачі, дозволяє засвоювати нові слова та фрази у контексті речень, що сприяє швидкому запам'ятовуванню. Заняття проводяться у форматі питання-відповіді, що дозволяє практикувати мовлення та розбуджує інтерес до вивчення. Викладачі - професіонали своєї справи, завжди готові допомогти та підтримати студентів. Атмосфера на заняттях є дружелюбною та ненав'язливою, що дозволяє студентам відчувати себе комфортно. Школа пропонує як групові заняття, так і індивідуальні уроки, що дає можливість обрати найзручніший формат навчання. Загальний підхід до кожного студента та постійна комунікація з ними створюють відчуття індивідуального підходу. Бонуси, акції та додаткові мовні клуби, які проводить школа, додають незабутніх вражень та стимулюють до подальшого вивчення мови. Друзі, які обрали Профі-Центр, рекомендують його як найкращу школу англійської мови, де можна.. Читати далі »

Мій відгук

code

30.06.24
Галас
Дуже радий що обрав саме цю школу. Завдяки їй та цьому методу я долаю мовний барʼєр і не боюся говорити англійською. Колектив чудовий, завжди дадуть відповідь на всі запитання, які тебе цікавлять. Раджу цю школу всім своїм друзям та знайомим.
21.04.24
Екатерина
Неймовірний метод викладання, який допомагає в рази швидше згадати та поновити свої навички. А тим, хто планує починати с нуля, це легкий старт. Головне не лякатися підходу, бо метод викладання не звичний для нашого менталітету, які звикли до шкільни.. Читати далі »
09.04.24
Vika
Дуже подобається метод Каллана для вивчення англійської, максимально багато практики у навчальному процесі. Швидко помітний прогрес. Тепла та дружня атмосфера роблять навчання ще більш комфортним))) Усім рекомендую
25.03.24
Антон
Довго обирав школу вивчення англійської мови. Вирішив спробувати цю і не пожалів. Викладачі чудові, методика супер. Окремо хочу відмітити благодійні спікінг клуби, з яких всі гроші йдуть на ЗСУ.
11.02.24
iren
Прекрасна школа-рекомендую! Професійний підхід, методика супер результативна! Дочка-підліток за пів року навчання потрапивши за кордон розуміла і спілкувалась англійською! Щиро дякую персоналу!
09.12.23
Ірина
Дуже рада, що зі мною стався ПрофіЦентр ❤️ Завдяки цій школі долаю свої страхи у говорінні англійської мови. Подобається методика вивчення нових слів, бо не треба сидіти годинами за навчальними матеріалами, а все відбувається легко, дієво та натхнен.. Читати далі »
08.12.23
Ірина
Щиро радію, що знайшли таку школу. Ми дуже задоволені навчанням, методами викладання та рівнем підготовки викладачів. З радістю відвідуємо заняття: і я, і донечка. Сили Вам, ми залишаємось з Вами, бо ліпшої мовної школи я взагалі не знаю 💕
11.11.23
Pavlo
Сьогодення потребує все частіше і гучніше знання англійської мови. І, на мій погляд, саме Профі-Центр створив чудові умови для цього, завдяки високопрофесійному і кваліфікованому штату викладачів англійської мови! Рівень знань та рівень такту з ураху.. Читати далі »
10.11.23
Наталія
Усім вітання!!! Хочу з Вами поділитися про те, що у Профіцентрі навчається мій син (йому 14 років). Обрали саме цю школу, тому що метод "Калана" спрямований на вивчення розмовної англійської мови і саме це йому дуже потрібно під час різних .. Читати далі »
06.10.23
Andrii
Пройшов весь курс навчання із задоволенням! Дійсно прогресивний метод вивчення мови, який підійде для кожного. Максимум спілкування, мінімум правил, + мобільний додаток та аудіоуроки, класний колектив! Тільки приємні враження та хороший результат! Ре.. Читати далі »
06.10.23
Iryna
Вивчення англійської мови у Профі Центрі - одне задоволення! Методика дуже дієва, за пів року відчуваю результат , адже поборола страх говорити, за що дякую професійним викладачам за їх працю, а адміністраторам - за чудову атмосферу і завжди готовні.. Читати далі »
10.07.23
Оля
Профі-центр - це як ковток свіжого повітря для тих, хто хоче набути нові знання або нагадати собі те, що колись так добре знав. Поки не почала відновлювати свою англійську у цій школі, то і не могла подумати, що все що ти вчив в школі, можеш пригадув.. Читати далі »
16.06.23
Наталия
Всім привіт! Хочу поділитися враженнями про навчання англійській мові у «Профі-Центрі», де я навчаюся з 2018 року і до цього моменту (і ще не збираюся припиняти навчання))). За цей час пройшла з 2 до 11 рівня, щоразу радіючи своїм успіхам.. Читати далі »
28.05.23
Єлизавета
Ця школа англійської мови - це любов?.Я навчаюся на 3 рівні і мої знання вже дуже підвищилися .Метод Каллана - це просто знахідка... швидкий? , цікавий , продуктивний . Атмосфера на уроках така , що передати словами неможливо . Можна і посміятися , і.. Читати далі »
27.05.23
Solomia
За 4 роки навчання у Профі Центрі я жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цю школу. Кожен урок є цікавим, продуктивним і результативним. Метод є дуже ефективним, адже дозволяє опановувати інформацію швидко. Вивчений матеріал не забувається, том.. Читати далі »
20.05.23
Сергій
Класна школа, щоб подолати мовний бар'єр та почати розмовляти англійською. Заняття проходять, здебільшого, в усній формі у форматі питання - відповідь, що змусить вас говорити та вдосконалювати свої навички. Кожен новий урок проводить інший викл.. Читати далі »

© Луцьк24