Головна Увійти Про сайт

Школа усної лічби Соробан ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 9
shkola-usnoi-lichby-soroban
Адреса:Луцьк, Бізнес центр "Фабрика" (3 пов, вул. Євгена Сверстюка, 1, Офіс 311
Телефон:+380 96 176 9609
Школа усної лічби Соробан - це навчальний заклад, який спеціалізується на розвитку ментальних навичок та математичного мислення у дітей. За відгуками батьків, учні школи не тільки вчаться рахувати, але й отримують мотивацію досягати успіху і розуміють, що помилки є необхідною складовою частиною процесу навчання.

Викладачі школи Соробан вміло підходять до дітей і створюють цікаву та дружню атмосферу на заняттях. Завдяки цьому, учні з задоволенням відвідують заняття і проявляють зацікавленість у навчанні.

Багато батьків відзначають покращення пам'яті та здатності дітей до запам'ятовування текстів, а також покращення успішності в школі. Вироблені навички усної лічби допомагають учням розуміти математичні концепції та розвивати свої мозкові функції.

Загалом, багато батьків рекомендують школу усної лічби Соробан як ефективний спосіб розвитку інтелекту та математичного мислення у дітей. Вони високо оцінюють професіоналізм викладачів та підхід до навчання, що спри.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.02.24
Маргарита
Після навчання ментальної арифметики в Соробані результати дитини вражають! Швидкий рахунок з віршем, покращення пам'яті та концентрації уваги! Дуже задоволені роботою тренерів! Рекомендую!
29.10.19
Inna
Окрім рахунку та тренування мозку для діток розроблена система мотивації за якої учні вчаться досягати успіхів і розуміють, що без помилок не буває успіху і власнею працею можна дійти до наміченої цілі. Рекомендую!
20.09.19
Ірина
Ходить донечка в Соробан вже рік.Спочатку було важко...плакала.Поступово стало легше,тепер подобається.В школу Соробан іде з великим задоволенням. Результатом ми дуже-дуже задоволені.Це все завдяки нашому тренеру Івану Івановичу!
18.09.19
Олена
Я борюсь за свої мрії- Хочу вміти геть усе! У сім'ї - всі грамотії: Ніхто задніх не пасе! І тому я записалась На японський "Соробан", Добре вже пристосувалась- Вчить мене там пан Іван! "Соробан" наш розвиває: Мозок, мислен.. Читати далі »
11.09.19
Юлия
Давно читала про мінтальну арифметику та її результати. Зацікавилася і вирішила записати сина. Уроки проходять цікаво, за що окреме "Дякую" нашому викладачеві. Вона знайшла підхід до дітей і вони з задоволенням відвідують Соробан, і роблять.. Читати далі »
08.09.19
Крістіна
Ще зовсім нещодавно моя родина вважала, що школа " Соробан" це щось фантастичне та нереальне! Здавалося, що у цьому дивному закладі діти відвідують уроки майбутнього, тому оволодіти безцінними знаннями та вміннями зможуть далеко не всі. .. Читати далі »
05.09.19
Perspectyva
Все досить серйозно! Школа ментальної арифметики для тих, хто хоче отримати рівень розвитку інтелекту: і не лише математики. Ми спробували у 4 - минулого року, але виявилася малеча досить непосидючою і ще не готовою до серйозного навчання (хоча і в і.. Читати далі »
04.09.19
Люба
Я задоволена соробаном, прекрасно що у місті є такі школи. Мої донечки займаються залюбки, домашні завдання привчають до відповідальності і вони самі помічають як змінюється їхнє мислення. Я вдячна організаторам за їхню працю. Соробан ви круті.
19.10.18
Ivan
Атмосфера в групі дуже дружня й позитивна. Однієї зустрічі з тренером на тиждень достатньо, щоб дитина сприйняла навчальний матеріал. Щодня син виконує завдання в додатку "Soroboom", рахує на рахівниці та в уяві. Дивує, як він може розказу.. Читати далі »

© Луцьк24