Головна Увійти Про сайт
★5.0

Школа усної лічби Соробан


рейтинг: 5, відгуків: 8
Школа усної лічби Соробан
Адреса:Луцьк, Бізнес центр "Фабрика" (3 пов, вул. Євгена Сверстюка, 1, Офіс 311
Телефон:+380 96 176 9609

Мій відгук

code

08.11.19
Окрім рахунку та тренування мозку для діток розроблена система мотивації за якої учні вчаться досягати успіхів і розуміють, що без помилок не буває успіху і власнею працею можна дійти до наміченої цілі. Рекомендую!
30.09.19
Ходить донечка в Соробан вже рік.Спочатку було важко...плакала.Поступово стало легше,тепер подобається.В школу Соробан іде з великим задоволенням. Результатом ми дуже-дуже задоволені.Це все завдяки нашому тренеру Івану Івановичу!
28.09.19
Я борюсь за свої мрії- Хочу вміти геть усе! У сім'ї - всі грамотії: Ніхто задніх не пасе! І тому я записалась На японський "Соробан", Добре вже пристосувалась- Вчить мене там пан Іван! "Соробан" наш розвиває: Мозок, мислен.. Читати далі »
21.09.19
Давно читала про мінтальну арифметику та її результати. Зацікавилася і вирішила записати сина. Уроки проходять цікаво, за що окреме "Дякую" нашому викладачеві. Вона знайшла підхід до дітей і вони з задоволенням відвідують Соробан, і роблять.. Читати далі »
18.09.19
Ще зовсім нещодавно моя родина вважала, що школа " Соробан" це щось фантастичне та нереальне! Здавалося, що у цьому дивному закладі діти відвідують уроки майбутнього, тому оволодіти безцінними знаннями та вміннями зможуть далеко не всі. .. Читати далі »
15.09.19
Все досить серйозно! Школа ментальної арифметики для тих, хто хоче отримати рівень розвитку інтелекту: і не лише математики. Ми спробували у 4 - минулого року, але виявилася малеча досить непосидючою і ще не готовою до серйозного навчання (хоча і в і.. Читати далі »
14.09.19
Я задоволена соробаном, прекрасно що у місті є такі школи. Мої донечки займаються залюбки, домашні завдання привчають до відповідальності і вони самі помічають як змінюється їхнє мислення. Я вдячна організаторам за їхню працю. Соробан ви круті.
29.10.18
Атмосфера в групі дуже дружня й позитивна. Однієї зустрічі з тренером на тиждень достатньо, щоб дитина сприйняла навчальний матеріал. Щодня син виконує завдання в додатку "Soroboom", рахує на рахівниці та в уяві. Дивує, як він може розказу.. Читати далі »

© Луцьк24