Головна Увійти Про сайт
★ 5.0

Школа усної лічби Соробан®


рейтинг: 5, відгуків: 6

Школа усної лічби Соробан®Школа усної лічби Соробан®
Адреса:Луцьк, Бізнес центр "Фабрика" (3 пов, вул. Євгена Сверстюка, 1, Офіс 311
Телефон:+380 96 176 9609

Мій відгук

code


Inna Besarabchuk
08.11.19

Окрім рахунку та тренування мозку для діток розроблена система мотивації за якої учні вчаться досягати успіхів і розуміють, що без помилок не буває успіху і власнею працею можна дійти до наміченої цілі. Рекомендую!

Ірина Мединська
30.09.19

Ходить донечка в Соробан вже рік.Спочатку було важко...плакала.Поступово стало легше,тепер подобається.В школу Соробан іде з великим задоволенням. Результатом ми дуже-дуже задоволені.Це все завдяки нашому тренеру Івану Івановичу!

Олена Миколаївна
28.09.19

Я борюсь за свої мрії- Хочу вміти геть усе! У сім'ї - всі грамотії: Ніхто задніх не пасе! І тому я записалась На японський "Соробан", Добре вже пристосувалась- Вчить мене там пан Іван! "Соробан" наш розвиває: Мозок, мислення моє. Вчитель наш все д.. Читати далі »

Юлия Лементарь
21.09.19

Давно читала про мінтальну арифметику та її результати. Зацікавилася і вирішила записати сина. Уроки проходять цікаво, за що окреме "Дякую" нашому викладачеві. Вона знайшла підхід до дітей і вони з задоволенням відвідують Соробан, і роблять домашнє з.. Читати далі »

Крістіна Крістіна
18.09.19

Ще зовсім нещодавно моя родина вважала, що школа " Соробан" це щось фантастичне та нереальне! Здавалося, що у цьому дивному закладі діти відвідують уроки майбутнього, тому оволодіти безцінними знаннями та вміннями зможуть далеко не всі. Та згодом .. Читати далі »

Perspectyva Jm
15.09.19

Все досить серйозно! Школа ментальної арифметики для тих, хто хоче отримати рівень розвитку інтелекту: і не лише математики. Ми спробували у 4 - минулого року, але виявилася малеча досить непосидючою і ще не готовою до серйозного навчання (хоча і в і.. Читати далі »

© Луцьк24