Головна Увійти Про сайт

Швейна майстерня "Шафран" ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 12
shveyna-maysternya-shafran
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 49а
Телефон:+380 66 704 4164
Години:понеділок: 10:00–18:00 вівторок: 10:00–18:00 середа: 10:00–18:00 четвер: 10:00–18:00 пʼятниця: 10:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Швейна майстерня "Шафран" є чудовим місцем, де можна отримати якісні послуги і високий рівень обслуговування. Клієнти, які вже зверталися до цієї майстерні, рекомендують її всім без винятку.

Зокрема, один з клієнтів зазначив, що йому дуже терміново потрібно було підігнати дорогий костюм і швейниці змогли вирішити цю задачу на відмінно. В результаті він був повністю задоволений зробленою роботою.

Інший клієнт зазначив, що йому терміново потрібно було замінити замок у куртці і швейниці виконали це завдання дуже відповідально, швидко і якісно. Він висловив свою вдячність і рекомендував цю майстерню всім.

Також було зазначено, що "Шафран" виконує замовлення на пошиття скатертин та серветок. Клієнт був задоволений зробленою роботою і відзначив, що все було зроблено гарно і швидко.

Загалом, майстерня отримала позитивні відгуки за свою якість роботи, привітний персонал і високий рівень обслуговування. Швейниці продемонстрували свою вміння виконувати різні.. Читати далі »

Мій відгук

code

18.02.24
Tetana
Дякую дівчатам за хорошу роботу! Тільки до них, більше нікому не довіряю свої речі. Майстри своєї справи на всі 100%
20.01.24
Ірина
Звернулася в майстерню, щоб вкоротити джинси. Мені сказали, що коли вони будуть готові мені зателефонують і забрати їх я можу тільки після дзвінка. Його я так і не дочекалася. Коли прийшла, джинси вже були готові. Поміряти їх мені ніхто не запропонув.. Читати далі »
29.12.23
Людмила
Багаторазовий досвід звернення до даної швейної був завжди позитивний. Фахове консультування. Окрема вдячність за швидке обслуговування речей для військових.
07.11.23
Олеся
Категорично не рекомендую цю швейну майстерню. Здавала річ на підгон на мене, міряла перед тим. В результаті жах залишилось маленьке забагато підшили. Залишки які відрізали не відали. Хочте зіпсувати речі велком. таке враження що дівчата які там пра.. Читати далі »
15.10.23
Іринка
Чудові майстри,якісна робота Здавала неодноразово речі в ремонт ,дуже задоволена роботою ,якістю,молодий красивий колектив Раджу всім звертатись в швейну майстерню Шафран !!!
15.10.23
Маргарита
Найкращі швейні послуги в місті. Дівчата - професіонали своєї справи.
24.09.23
Катерина
це просто жах незнаю за що тут оцінка 5 але відгуки напевно не правдиві здала обрізати джинси спортили такі дорогі джинси все криво не акуратно для чого там сидіти якщо елементарного неможна зробити обрізати рівно тепер незнаю що робити на мусор хіба.. Читати далі »
05.02.22
Максим
Чудовий сервіс і якість роботи. Всім рекомендую!) Потрібно було терміново підігнати дорогий костюм під мене, дівчата справилися на "ура". Результатом задоволений.
03.02.22
Anastasia
Терміново потрібно було замінити замок у куртці. Працівники віднеслися дуже відповідально, все зробили швидко і якісно. ДЯКУЮ))) Усім рекомендую!!!
02.02.22
Svitlana
Чудова швейна майстерня. Замовляла пошиття скатертини під розмір стола і серветки. Все гарно пошили і швидко. Рекомендую!
02.02.22
Соломія
Хороша майстерня, привітний персонал, все дуже сподобалось! Рекомендую)?
06.10.21
Святослав
Хороша майстерня, зробили усе дуже швидко та якісно. Потрібно було підкласти штани та вшити спідницю. Дуже привітні працівники та гарний сервіс. Рекомендую

© Луцьк24