Головна Увійти Про сайт

Сімейна академія Плай ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 21
simeyna-akademiya-play
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 30
Телефон:+380 99 000 0695
Години:понеділок: 09:00–20:00 вівторок: 09:00–20:00 середа: 09:00–20:00 четвер: 09:00–20:00 пʼятниця: 09:00–20:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Сімейна академія Плай - це особливе місце, де професіоналізм і людяність поєднуються для створення навчального середовища, де діти щасливі, добрі та розумні. Колектив закладу докладає всіх зусиль, щоб кожна дитина отримала індивідуальний підхід та підтримку. Викладачі та вихователі ставляться до дітей з увагою та розумінням, а також забезпечують смачне та свіже харчування. Сімейна академія Плай пропонує різноманітні заняття, які сприяють розвитку дітей у всіх напрямках. Тут діти не лише навчаються, а й навчаються дружити, розуміти та любити. Заклад також відзначається своїми святами, декораціями та сценаріями, які створюють справжню казку для дітей. Всі ці якості роблять Сімейну академію Плай ідеальним місцем для вашої дитини.

Мій відгук

code

09.12.23
Ольга Дичко
Дуже любимо нашу академію! Адже можна сказати,що це наша сімейна і родинна академія.Старший син відвідував, зараз відвідує молодший. Також навчалась моя племінниця. Діти просто в захваті від академії "Плай"!Це і зрозуміло! Тут працюють надз.. Читати далі »
30.11.23
Olena Vasilyuk
Сімейна академія ПЛАЙ - це наша ЛЮБОВ❤️ Дитина з великою радістю відвідує даний садочок. Вихователі тут просто чудові, дійсно професіонали своєї справи!
27.11.23
Оксана Шевченко
«Сімейна академія Плай"- садочок, де виховують щасливих , всебічно розвинених діток. В "Сімейній академії Плай" особлива атмосфера, наповнена любов'ю, затишком, душевністю, яку ми відчуваємо вже приводячі сюди свою третю дит.. Читати далі »
26.11.23
Юлия Газимова
Відвідуємо ПЛАЙ з трьох рочків(з такими маленькими займається навчанням Москалюк Олічка,чудовий спеціаліст,моя дитина її просто обожнювала)зараз нам вже 7,ходимо на додаткові заняття до нашого чудового вчителя Наталії Валентинівни,педагог від Бога!Др.. Читати далі »
15.09.23
Катерина Сад
Відвідуємо Плай з червня, ходимо з великим задоволенням. Результати роботи педагогів помітні з першого заняття, які завжди проходять у цікавій формі і з використанням різних методик. Мега крутий і завжди позитивний персонал!
07.02.22
Каріна Афоніна
Дуже задоволена професійністю всього колективу, людяністю, ставленням до дітей, великим вмінням розуміти та підтримувати кожну дитину. Ви допомагаєте не тільки дізнаватися щось нове і цікаве, а вкладаєте всю душу в діток. Саме завдяки вам, дітки зрос.. Читати далі »
29.01.22
Аліна Остапчук
Дуже задоволена тим, як колектив ставиться до діток. Допомогли не тільки з підготовкою до школи, а й в плані виховання та з вирішенням дитячих конфліктів. Готують смачно, все свіженьке. Дійсно сімейна атмосфера)
01.08.21
Ірина Ханас
Сімейна Академія Плай - це казка для ваших діток, вони досліджують світ граючись, але разом з тим запам'ятовують нову і цікаву інформацію. До кожної дитини викладачі підбирають індивідуальний підхід, щоб кожна дитина, яка прийшла у Плай залишила.. Читати далі »
01.08.21
Катя Цибульська
Сімейна академія Плай вразила мене своїм майстерним підходом до діток. Багато різних завдань, ігор які спрямовані на розвиток дитини. Проходячи практику у Плай я дізналася багато нового для себе як майбутній вчитель. Рекомендують академію Плай для в.. Читати далі »
19.07.21
Anna Krainova
Щиро рекомендую Плай для всіх діток дошкільного віку! Син відвідував 3 роки із задоволенням, адаптація у 3 рочки пройшла швидко, вчителі уважні, мають підхід до кожної дитини. Дуже змістовні і наповнені заняття, тут розвивають у всіх напрямках, а гол.. Читати далі »
18.07.21
Оля Михальчук
Сімейна академія Плай - це чудовий заклад. Хороший і дружній колектив. Вихователі привітні і професіонали своєї справи. У мене тільки хороші емоції і враження від закладу. Діти з цікавістю і захопленням навчаються новому.
18.07.21
Настя Нища
у Сімейній академії Плай пробувши практику я винесла для себе багато нового як майбутній викладач , тут для ваших дітей знайдуть особливий підхід , кожного дня ваших дітей будуть навчати чомусь новому та цікавому як професії так і країни і навіть біл.. Читати далі »
17.07.21
Таня Чабарай
Сімейна академія ПЛАЙ надзвичайно вразила мене своїм майстерним підходом до дітей. Дуже багато завдань та ігор, які спрямовані на розвиток дітей використовуються у роботі з дитячим колективом. Кожен викладач та вихователь з трепетом підходить до своє.. Читати далі »
14.06.21
Світлана Павлюк
Дуже задоволена вихователями, як вони залучають дітей до навчання у різній тематиці. Кожен день щось нове. Супер, продовжуйте в тому ж русі!!!!
14.06.21
Александр Маслюк
Прекрасний заклад, з яким багато років разом, і саме голове спокійно залишаєшь дитину на повний день. Дуже дякуємо за ваші ідеї, підхід і працю?
12.06.21
Мирослава Янчук
Лише позитивні емоції! Викладачі не лише дають знання, а й розвивають особистість! Приємно вражена була : на випускному дітки розповідали вірші складені під кожну дитину: врахували уподобання, поцікавилися мріями діток! Це вже супер! Син з задоволенн.. Читати далі »
07.06.21
Сніжана Павонська
Чудовий заклад! ♥️ Рекомендую ?
07.06.21
Іванка Шумська
Водила свого сина, викладачі дуже привітні, мають особливий підхід до кожного. В мого сина несприйняття лактози, для нього підібрали окреме меню. Надзвичайно подобається проводити там свої день народження та вечірки, син у захваті!!!
05.06.21
Сніжана Драголюк
Дуже чудовий заклад, я в захваті! ❤??
05.06.21
Вікторія Теліцина
Плай - це той навчальний заклад, який може стати справжньою домівкою, де завжди вас чекатимуть з посмішкою на обличчі та безмежною любов'ю. Плай - це надзвичайно привітна атмосфера, супер-мега професійні викладачі, котрі знають, як зацікавити та.. Читати далі »
14.04.21
Артем Валієв
5 можна поставити суто за діда мороза. Цього рокубув вище всіляких похвал!

© Луцьк24