Головна Увійти Про сайт

Скиба ★2.5


рейтинг: 2.5, відгуки: 6
skyba-vidrodzhennya-8
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 8
Телефон:+380 50 550 3534
Магазин "Скиба" відомий своєю смачною випічкою, проте деякі клієнти вказують, що асортимент не дуже великий. Також покупці скаржаться на поведінку касирів, які часто розмовляють по телефону і не завжди професійно обслуговують клієнтів. Існує також незручність у зв'язку з відсутністю оплати через PayPass. Деякі клієнти також висловлюють своє незадоволення від продукції, яка була придбана у магазині, так як у деяких випадках термін придатності вже закінчився. Однак, є й позитивні відгуки, де клієнти зазначають, що продукція в магазині дуже смачна. Безумовно, є кілька недоліків, таких як відсутність дати на деяких товарах, велика кількість помилок при оплаті та плутанина з цінами. Однак, багато клієнтів виражають надію, що магазин "Скиба" стане кращим і врахує побажання своїх клієнтів.

Мій відгук

code

22.07.23
FiniiOniss
Цікавий дизайн але немає житніх хлібів і в магазині дивний запах м'яко кажучи. Пахне не хлібом))
03.02.22
Артем
Доволі хороший магазин смачна випічка, але асортимент не дуже великий. Касири майже завжди себе ведуть як вдома, говорять по телефону, одного разу цілих 10 хвилин говорила з поставщиком, поки перед нею черга з чотирьох людей стояла
29.12.21
Vasyl
Не доступна оплата через PayPass. Дуже не зручно.
10.10.21
Зоя
Сьогодні купила у вашому магазині завиванець з маком і залишилась незадоволеною. Продавець подала мені його сама розхвалюючи, що дуже добрий. Термін придатності на цьому виробі закінчився ще два дні тому! Просто хотіла пригостити друзів а вийшло ось.. Читати далі »
19.08.21
Pasha
Надзвичайно СМАЧНО. ?
07.06.21
Катерина
На жаль, магазин тільки відкрився, а відгук в мене буде негативний. 1. На частині товарів немає дат. Купувала пампухи такі черстві були та й не смачні, пончики смачніші. 2. Купила грісіні з кунжутом, а там а ж цілих 3% кунжуту, його навіть не видно. .. Читати далі »

© Луцьк24