Головна Увійти Про сайт

Соно Плюс ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 24
sono-plyus
Адреса:Луцьк, 26, вул. Степана Бандери, 26
Телефон:+380 99 645 3532
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Медичний центр "Соно Плюс" - це заклад, де ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу. На підставі позитивних відгуків від пацієнтів, можна зрозуміти, що в цій клініці панує надзвичайно ввічлива та привітна атмосфера. Лікарі відзначаються професіоналізмом, увагою до деталей та детальним оглядом. Вони завжди готові допомогти та відповісти на всі питання, які виникають у пацієнтів. У клініці проводяться різні види обстежень, а лікарі надають профілактичну допомогу з метою підтримки загального здоров'я. Відгуки також зазначають кваліфікацію та вміння лікарів пояснювати результати обстежень та надавати рекомендації. Загалом, Соно Плюс оцінюється як надійний та професійний медичний центр, який можна рекомендувати всім пацієнтам.

Мій відгук

code

06.09.23
Все просто супер. Рада , що попала саме до цих лікарів . Прекрасне ставлення до клієнтів і просто ввічливі та приємні люди 💯👍🏻
04.09.23
Кожного року роблю профілактичне обстеження, все на вищому рівні! Лікар Руслана Валеріївна - приємна, уважна, професійна. Рекомендую!
04.09.23
Хороший персонал. Лікар узист Сосновська справжній професіонал.. уважно і якісно робить діагностику .. без поспіху ..ретельно оглядає .. рекомендую ...Пройшовши огляд отримаєте детальну діагностику .
17.08.23
Була сьогодні на прийомі у Кравченко Яни Володимирівної, неймовірно приємна лікарка. Третя вагітність, але у СОНО + була вперше, так детально і зрозуміло ще ніхто мені не пояснював, про все проговорювалося, що я бачила на моніторі! Зразу видно профес.. Читати далі »
04.07.23
Медична практика Сосновської працює на найвищому рівні. Дуууже привітний медперсонал, а, головне, професіонали своєї справи. Рекомендую всім! Сама, звичайно, по потребі вже тільки сюди🤝
15.06.23
Рекомендую СОНО+ Уже не вперше звертаюсь, і завжди задоволена роботою та консультацією лікарів!)
15.06.23
Відвідувала вдруге, задоволена як в перший так і в другій раз. Ввічливий персонал та кваліфікований спеціаліст.
04.02.23
Зайшла на сторінку почитати відгуки: не розумію людей, які пишуть негативні відгуки. На рахунок Яни Володимирівни-лікарка дуже компетентний, хоч і молода. Вона привітна і може підбадьорити, розповідає що до чого, і діагноз правильний ставила. І вс.. Читати далі »
04.02.23
Дуже задоволена роботою гінеколога Кравченко Яни! Дуже уважна і приємна. Мені, як вагітній жінці, дуже важливе дбайливе відношення і я це від неї отримала. Прийняла на УЗД, все чітко оглянула, запитала, гарно обстежила. Довіра виникла відразу, видно,.. Читати далі »
03.02.23
Дуже хочеться висловити величезну подяку лікарському колективу і медичним сестричкам Медичного центру Соно + .Мені сьогодні довелося зіткнутися з необхідністю отримати медичний огляд. Спасибі вам за кваліфікований огляд та уважність до кожного паці.. Читати далі »
27.01.23
Користувалася послугами клініки багато років.Завжди була на узд в Сосновської все було добре,гарне ставлення.Нещодавно потрібно було на узд і мене записали до Кравченко Яни,бо сказали до когось іншого не було вільних днів.Кравченко Яна-можливо як лік.. Читати далі »
05.02.22
Обрала цей центр за відгуками, оскільки шукала дійсно чуйного та професійного лікаря. І не помилилась) Прийом вчасний, огляд виконаний якісно та ретельно. Все пояснили, дали відповіді на усі запитання та відразу призначили лікування. Рекомендую! Тепе.. Читати далі »
05.01.22
Сказати, що сподобалось, це просто нічого не сказати. Ми з чоловіком дуже задоволені обслуговуванням і ставленням працівників до пацієнтів. Атмосфера тепла , приємна, затишна. Відчувається високий рівень кваліфікованості. Я тут проходила УЗД двох сво.. Читати далі »
05.01.22
Протягом багатьох років користуємося разом з родиною послугами пані Сосновської Олени Петрівни - прекрасний фахівець, якому варто довіряти. Вдячна їй за професійність. Раджу її як висококласного лікаря УЗД
30.11.21
Тільки позитивне враження! Дякуємо!
25.10.21
Це просто супер, що в нашому місті є 2 кваліфіковані спеціаліста від FMF і обоє у вашому медичному центрі! Раніше з цим не стикалася, тому було б непогано якби про важливість цього сертифікату і більше інформації для вагітних (зокрема, скринінги) бул.. Читати далі »
09.08.21
Приїхали з другого міста, на УЗД в СоноПлюс, по годинам запису приймають вчасно, єдине що неуточнила при запису на яке узд я хочу 4д чи 2д, тому мене записали на звичайне узд, пройшовши 2д узі, лікар пішла на зустріч і прийняли нас ще на 4д узд, ліка.. Читати далі »
02.07.21
Була дружина на узі. Таке враження,ніби лікар 1й раз в житті узі робить: вказала неправильну вагу плоду, не змогла розібрати сечовий міхур і своїми висновками налякала дружину.Не рекомендую.
24.05.21
Сосновська супер! Якісне обладнання, яке вселяє більше довіри в результат.
07.05.21
Все на вищому рівні!!!
20.04.21
Відвідувала даний центр. Все надзвичайно сподобалось. Була на прийомі в Сидоренко Руслани Валеріївни. Дуже привітний, чуйний та кваліфікований фахівець. Рекомендую всім, не пошкодуєте.
19.03.21
Була за чотирма вагітностями в Сосновської Олени все дуже якісно і привітно зустрічають. ДЯКУЮ
17.09.20
Найкраща клініка в Луцьку, з найкращими лікарями. Дуже сподобалось!
17.07.19
Дуже хороший центр. З дружиною були на УЗД обстеженні. Ще з входу дуже сподобалось ставлення до клієнтів. Привітний адміністратор. Лікар узист Сосновська дуже професійна і взагалі хороша людина. Приємна атмосфера і ввічливе відношення. Раджу дуже

© Луцьк24