Головна Увійти Про сайт
★ 3.7

Sport Life Луцьк


рейтинг: 3.7, відгуків: 33
Sport Life Луцьк
Адреса:Луцьк, просп. Василя Мойсея, 7А
Телефон:+380 3322 84222
Години:понеділок: 07:00–23:00 вівторок: 07:00–23:00 середа: 07:00–23:00 четвер: 07:00–23:00 пʼятниця: 07:00–23:00 субота: 09:00–22:00 неділя: 09:00–22:00

Мій відгук

code


Відвідувач
02.01.22

В спортлайфі сауна більшість часу в році не працює. На питання коли буде працювати кожен день не відповідають Кажуть що такий графік встановило керівництво.

Ірина Бернак
05.12.21

Як на мене цей спортзал стоїть майже на найгіршому рівні міста! 1. Мене жахливо дратує, що тут люди не прибирають після себе. Якщо так є і ви не можете вплинути на це, то потрібно наймати людину яка буде слідкувати за порядком!!! 2. Обслуговування! К.. Читати далі »

Igor Kravchuk
05.12.21

Розташування відмінне тобто проблем з доїздом нема майже центр. Власна стоянка. Оплата: суму можуть розбити при оплаті на рік на 2,3 місяці або пропунують оплату частина через монобанк або приват і сума адекватно доступна ?.персонал це команда яка .. Читати далі »

Олег Усс
03.12.21

Класний зал, тренажерів дуже багато на будь-який смак. Басейн завжди чистий і теплий. Змінив думку: в один прекрасний момент прийшли в комплекс, і нам відмовили в другому комплекті рушників. Як з 1 комплектом сходити в тренажерку, потім в басейн, сау.. Читати далі »

Oksana Tril
21.11.21

У тренажерному залі темно, вмикають замало освітлення. Більше того, килимки для тренувань у незадовільному стані: осипаються, липкі і мають неприємний запах. Деякі тренажери на профілактиці вже місяць. Некомфортно тренуватися в таких умовах. Економія.. Читати далі »

Josh Bernat
27.10.21

Дуже високі ціни для нашого міста, плюс послуги не відповідають ціні та якості, за остані 2 роки дуже змінилась думка в гіршу сторону. Єдиний плюс це великий просторий зал.

Юлія Акерман
01.10.21

Загалом все добре, є кілька нюансів: 1.В жіночій роздягальні (стандарт) вентиляція працює поганенько. Майже завжди душно і жарко (навіть в різні пори дня). 2. В тренажерному залі не вистачає резинок, гаків/петель на руки, фітболи спущені. Не вистачає.. Читати далі »

Віта Сироватко
19.08.21

Не розумію концепцію економії... То одна ,то інша сауна в літній період не працює.Чому? Коли ви економите, то відповідно і ваші відвідувачі повинні мати на томість якусь компенсацію.Ви не попереджуєте про це, коли ми купуємо абонемент. Р.S Це звернен.. Читати далі »

Наталія Абрамчук
19.08.21

Рекомендую переглянути зручність абонементів у ваш клуб. Або абонемент на рік, або на місяць? І ні той ні інший мені, до прикладу, не підходить. Береш на рік life заморозка не передбачена( потрібно докупляти 400 грн місяць). Скажіть будь ласка я маю.. Читати далі »

Юрій Алексеенко
12.08.21

Немає градаціі по категоріям міст. Не зрозуміло чому ціни в Києві такі ж самі як і в Луцьку (?

olena nagirna
31.07.21

Ставлю 5 зірок , бо спортлайф завжди the best ?, звичайно його не зрівняти із Львівським , у Спартаку . Загалом такі претензії : тренажери у преміум залі не дуже новітні( ще раз наголошу , у порівнянні із найновішим залом у Львові). Сам преміум зал -.. Читати далі »

Вероніка Усс
19.07.21

Чудові тренери, що стосовно групових занять, кожен тренер має свою ізюмінку і сильні сторони на тренировках. Катя Кот- силові. Оксана Плонська - стренч, східні танці. Оксана Шевчук - Zumba. Оля - cycle... Персонал 50/50, є вічливі а є не дуже. Чистот.. Читати далі »

Олександр Мартинюк
04.07.21

Хороший басейн, чиста вода. Місця всім вистачає. Три види лазень: фінська (зараз на профілактиці), римська (ідеально для тих, хто не любить високих температур) та російська (без екстріму, але тіло можна прогріти досить непогано). Зона відпочинку (леж.. Читати далі »

Лена Павлова
28.06.21

Все так гарно починалось! При відкритті було все добре. Зараз як не зайдеш в відділ продажу так інформації 0. Чи вона не відповідає дійсності. Чому клієнт має бігати декілька разів???? Цей зал як унікальний в мережі. Тут свої правила

Oksana Tril
24.06.21

Будь ласка, стежте за обслуговуванням та станом обладнання. Тренажери на профілактиці занадто довго. КАРІМАТИ СМЕРДЯТЬ І ОСИПАЮТЬСЯ. Варто їх вчасно замінювати на нові.

Fedir Kardash
04.04.21

Вихований та привітний персонал. Є місця для паркування поблизу. Сучасний комплекс. Зручно розташований. Проте дуже не зручні абонементи. Не можна купити на місяць чи просто на декілька занять. Мінімум на рік. Це досить не зручно. Є різні заморозки з.. Читати далі »

Сергій Кузнєцов
25.01.21

24.01.21 Тиждень обіцяли передзвонити — не зробили цього, а до них не додзвонитися. В смс-повідомленні обіцяли ціни не піднімати до 24 січня, був змушений прийти сам - а ціни вже підняли. Було неприємно, відчув себе обманутим :(

Дмитрий Гетьман
09.07.20

От би ще відчинялися раніше ^_^

Тарас Полищук
06.07.20

Отримав картку по акції 14 днів безкоштовного відвідування. Хороший клуб, хороша обстановка надіюсь придбати абонемент якщо вийде.

Mariana Lokachuk
18.03.20

5 зірок за кисневі коктейлі. Лише за те, що вони є. Правда схема розрахунку (з карткою тимчасового клієнта) — незручна. Самим залом не користувалася.

Igor Sushko
16.03.20

Крутий зал) за тренажерами слідкують, зустрічає привітний персонал, охорона, сертифіковані тренера які вдало виконують свою роботу, купа тренажерів та багато місця для тренування)

Serg Zedaz
03.03.20

Такого комплексу місто чекало дуже довго. Тут реальний концентрат якості підходу до клієнта, технологічності обладнання та тренажерів, чистоти води та приміщень. Кусається лише ціна, але вона в цілому відповідає рівню надаваної послуги.

T_Irene
09.01.20

Непоганий зал, майже у центрі міста. Але тренажери "старого" типу. Тобто вони ніби й не потерті, працюють справно, але й не зовсім нові. На деяких немає інструкції по використанню, а бігові доріжки дуже стукають коли біжиш. Ще один мінус, я.. Читати далі »

Inna Vasylyuk
04.11.19

Без попередження знімають гроші за парковку! 50 грн за годину, якщо стоїш більше трьох годин! І ніде про це не попереджають!!!! Це справжнє жлобство! Ось таке ставлення до членів клубу!

Юрий Тонконоженко
12.10.19

Дуже зручно... Але в басейні трохи забагато людей. Молодці що є таке місце де можна спокійно позайматися спортом.

Irina Ilik
25.08.19

Гарний спорт зал! Велика кількість тренажерів різного рівня підготовки, а також зали для групових занять, басейн для дорослих правда не дуже чистий! Дитячі басейни, різної вікової категорії, масажні кабінети, сауни 3 види, бар для повної релаксації .. Читати далі »

Сергій Кузнєцов
20.08.19

Досить пристойно і чисто, можна займатися як самому, так і з тренером чи в групах, плата за які вже входить в абонент. Причому для занять в спортзалі чи басейні нема часових обмежень. Персонал пішов сьогодні мені назустріч і перенесли особисте занятт.. Читати далі »

Andriy Reiterovych
27.07.19

Всі необхідні тренажери є, і всі в хорошому стані. Є парковка. Тут зазвичай не дуже людно і я ніколи не стояв в черзі до тренажеру. Персонал привітний. Є безліч тренерів які допоможуть досягти результату. Є заняття які проводяться по графіку (бокс, .. Читати далі »

Julia Boyko
17.03.19

Глобальних зауважень нема, навіть усім рекомендую) Проте, можна було б додати більше групових занять зранку (8 / 8:30) Ввічливий персонал, особливо тішить, коли вони зранку вітають по-імені) У відгуках писали про окремі роздягальні для дітей і то .. Читати далі »

Alex ЬьрдоcccStetsiuk
06.03.19

Почав займатись, був кілька разів, все сподобалось. Бувають дні коли до тринажерів черга(

Олег Усс
17.01.19

Класний зал, тренажерів дуже багато на будь-який смак. Басейн завжди чистий і теплий.

Anatolii Pastushuk
03.12.18

Хороший басейн, вода не хлорована не страшно навіть очі відкрити. Дитина в захваті.

Макс Макс
02.12.18

В час пік не вистачає деяких тренажерів , тому що люди з преміум залу йдуть займатись в станадрт

Olya
24.10.18

Займаюсь вже пару місяців, тому є висновкі. На рецепції зустрічають вічливі адміністратори. Але якщо хоча б один раз зробите зауваження — «доброго дня» та «до побачення» більше не почуєте. В роздягальнях та шафах чисто, .. Читати далі »

© Луцьк24