Головна Увійти Про сайт

Спорткомплекс «Спартак»

Адреса:м. Луцьк, вул. Глушець, 20
Телефон:+380 3322 47092
Години:
«Спартак» — одне із перших спортивних товариств, яке було створено у колишньому Радянському Союзі 19 квітня 1935 року. У тому ж році була заснована українська організація товариства, яка стала частиною Всесоюзного ДСТ «Спартак».

Спорткомплекс ФСТ «Спартак» знаходиться на території парку імені Лесі Українки. В приміщенні споруди розташовані дві дитячо — юнацькі спортивні школи: Луцька ДЮСШ легкої атлетики «Спартак», Луцька ДЮСШ «Спартак».

В комплексі є такі види спорту, як веслування на байдарках, боротьба дзюдо, класична боротьба, фехтування, велоспорт.Також є зал спортивних ігор, що дозволяє проводити тренувальні заняття з тенісу, баскетболу, волейболу, міні-футболу.

Провідні спортсмени товариства успішно виступили в першостях України та міжнародних змаганнях. В збірну команду України зараховані Світлана Калитка (спортивна ходьба) та Жанна Буділовська (л/а багатоборство, тр. Луць В.П.), а в резерв збірної команди України — Тетяна Василюк. (л/а багатоборство, тр. Луць В.П.)

Вперше в історії Волинського ФСТ «Спартак» в Олімпійських іграх 2008 р. в Пекіні взяли участь — МСМК Остапчук Юлія (боротьба вільна, тренер Мілехін А.М.)., МСМК Боровська Надія (легка атлетика, тренер Калитка М.Ф.).

Мій відгук

code


© Луцьк24