Головна Увійти Про сайт

Спортивно-оздоровчий комплекс "Акварель" ★2.7


рейтинг: 2.7, відгуки: 19
sportyvno-ozdorovchyy-kompleks-akvarel
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 50
Телефон:+380 63 445 0002
Години:понеділок: 06:30–21:00 вівторок: 07:00–21:00 середа: 06:30–21:00 четвер: 07:00–21:00 пʼятниця: 06:30–21:00 субота: 09:00–21:00 неділя: 10:00–21:00
Спортивно-оздоровчий комплекс "Акварель" є популярним закладом, який надає послуги з водного спорту та фітнесу. Багато відгуків вказують на професіоналізм тренерів, особливо в аквааеробіці для вагітних. Багато клієнтів бажають більше занять цим напрямом, особливо в зручний для них день. Однак, на жаль, деякі відгуки вказують на незадовільне обслуговування з боку адміністратора. Вони критикують її непрофесійність, несприятливе спілкування та поводження. Деякі клієнти також зазначають проблеми з прибиральницею, яка не уважає приватність клієнтів та не закриває двері приміщень. Також критикується відсутність окремих годин для дорослих і велика кількість дітей, яка заважає спокійному тренуванню. Однак, деякі відгуки вказують на позитивний вплив комплексу на дітей, зокрема на навички плавання. Також відзначають привітний персонал та гарний підхід тренерів до дітей. Загалом, спортивно-оздоровчий комплекс "Акварель" має як позитивні, так і негативні відгуки, і вибір закладу буде залежати від .. Читати далі »

Мій відгук

code

15.11.23
Виктория
Доброго дня . Сьогодні вперше була в Акварелі у басейні . Адміністратор дуже привітна дівчина. Все показала , розказала , провела , допомогла розібратись що і як . Все дуже сподобалось . РЕКОМЕНДУЮ!!! Такий заряд енергії і позитиву .
10.10.23
Софія
Зірка професійним тренерам! А Адміністратора пора міняти, ходить з таким обличчям ніби до неї додому прийшли, а щоб щось запитати то треба по слову тягнути, дуже тяжка в спілкуванні і не професійна в обслуговуванні!
05.09.23
Анастасия
дуже подобається аквааеробіка для вагітних,тренер Таня дуже хороша,але хотілося б більше занять,якби ще було в суботу, чи в якийсь інший третій день-було б ідеально.
07.08.23
Вероника
Дуже любимо цей басейн, але ця адміністратор жахлива. На запитання не відповідає, записати не може чи не хоче. Дивлюся не лише мені хамить.
29.07.23
Mariia
Персонал відверте хамло, судячи з відгуків це відбувається постійно, навчіть свій обслуговуючий персонал говорити нормально,або звільняйте людей які не готові якісно працювати!! Адміністратор і прибиральниця явно забули що вони на роботі а не на база.. Читати далі »
23.06.23
Вікторія
Адміністратор-це жах,ходить в роздягальню,коли хоче,відключає світло без повідомлення(відповідно комірки відкриваються).У тренерів такі довгі язики,що мені здається їм потрібно працювати в іншому місці.Ну а прибиральниця,це навіть нехватає слів.Приби.. Читати далі »
03.12.22
Наталія
Там адміністратор коли не будь бере слухавку? Басейн взагалі працює?
31.08.22
Анна
Прийшовши в цей заклад Ви опинитесь ніби в школі на перерві_крик тренерів, велика кількість дітей не сприятимуть вашому задоволенню. На жаль, ніяких окремих годин чи днів для доросли НЕ ІСНУЄ. Хотілось би щоб адміністратори попереджували про це кол.. Читати далі »
26.01.22
General
Одне заняття і малий перестав боятись води. Зовсім мало часу пройшло, а вже впевнено тримається на воді, пірнає. Рекомендую.
05.01.22
SEME4KA
Все було б добре якби не було оранжевих кольорів у басейні...
30.11.21
Сергій
Привітний персонал, тренера мають гарний підхід до дітей.
21.10.21
Юрій
Вкрай не приємна і хамовита адміністратор, хлором ще на вході смердить
15.07.21
Світланка
Дуже класна дитяча кімната?
28.06.21
Lisa
Я там іду на хореографії Там дуже гарно та конфортно.
14.06.21
Іван
Ходив у басейн з сином не більше 2 місяців тому що персонал а саме жінка(з чуючиком,якщо не помиляюся з світлим волоссям ) дуже часто хамить, ставлять себе вище інший і дуже багато на себе беруть. Дуже маленький басейн в якому зазвичай не має місця, .. Читати далі »
15.02.21
Женя
Відкрити відкрили, а про сервіс забули. Більшого хамства ще не бачили? адміністратори, включаючи керуючу хамлять, неналежно надають інформацію, про етику спілкування з клієнтом, роботу з запереченнями навіть не чули. Відвідуємо рік басейн, проте нія.. Читати далі »
30.11.20
Рома
Ходимо вже три місяці, здавалося що все чудово. Чисто, усе нове, чудовий тренер. Але адміністратор - це окрема тема. Ніякої поваги та тактовності ( ні до дітей, а ні до дорослих). Таке відчуття, що адміністратор - не для допомоги клієнтам, а для ство.. Читати далі »
14.07.20
Наталія
Басейн чудовий, тренера професійні, але адміністратор - це поєднання непрофесіоналізму і зверхнього ставлення. Залишається неприємний осад від спілкування з даною особою. Цілком, враження від заннять лише позитивні, але "обличчя" закладу з.. Читати далі »
29.09.19
Viktoriia
Басейн невеликий, але затишний. Існує попередній запис, щоб не було надто багато людей одночасно. Є зона для діток. Завжди тепло. Єдиний мінус, дуже дуже маленька роздягальня до басейну. Коли одночасно перевдягаються більше ніж 3 людини, стає неймові.. Читати далі »

© Луцьк24