Головна Увійти Про сайт

Авангард ★3.6


рейтинг: 3.6, відгуки: 22
stadion-avangard
Адреса:Луцьк, просп. Перемоги, 7а
Телефон:+380 332 785 988
Стадіон "Авангард" в місті Луцьку є старою спорудою, яка потребує капітального ремонту та реконструкції. Однак, не зважаючи на це, основною перевагою стадіону є його атмосфера. Він є чудовим місцем для фанатів футболу та атлетики. Освітлення на стадіоні відмінне, а розташування в самому центрі міста дозволяє почути голоси вболівальників на всю округу. Також стадіон часто використовується для концертів. Територія стадіону доглянута та має великі розміри. Зауваження висловлюються щодо недостатнього зручного розташування туалетів та сидінь на стадіоні. Крім того, деякі вболівальники скаржаться на те, що гра на стадіоні проводиться в не зручний час, коли сонце заважає спостерігати за матчем. Також є деякі випадки незручностей з придбанням квитків на матчі. Незважаючи на ці недоліки, стадіон "Авангард" залишається улюбленим місцем багатьох людей, які можуть насолоджуватись спортом та провести цікаві спортивні заходи.

Мій відгук

code

25.12.23
Andrii
Стадіон хоч і реконструйований, але трибуни побудовані далеко від поля, за радянською конструкцією. З певних точок біля головної трибуни не видно кутів поля. Зимою не дуже прибирали сніг. Коли був там у 2021 на зимовому матчі, то стояв у снігу
16.09.23
Vitalii
Гарний стадіон, але з 8 до 18 закритий для безкоштовного відвідування
25.11.21
Мігліс
Нажаль такі споруди, як і стан футболу в Луцьку занепадають, шкода.... ?
25.11.21
Михайло
Стадіон старий, але головне атмосфера.
25.11.21
Денис
Стадіон потребує капітального ремонту та реконструкції. Варто приділити велику увагу покриттю самого ігрового поля. Стадіон у місті Луцьку був збудований 1933 року. Ідея спорудження у Волинському воєводстві сучасної арени виникла ще 1931 року. Коорди.. Читати далі »
18.09.21
Alex
Чудове місце для фанатів футболу, а також ще й атлетики. Гарне освітлення, + зручне розташування в середині міста, коли йдуть матчі - вболівальників чути на усе місто. Також хороше місце для концертів. Приходьте, рекомендую
15.08.21
Vitaliy
Невеликий, приємний стадіон ,велика ухожена територія.. Підземний туалет ( не було води кранах),
11.08.21
Иван
Пластикові місця на стадіоні є. Але як можна реалізовувати білети на ігри о 17:00 на трибуну, коли сонце майже не дає змогу дивитися гру. Складається враження, що на цьому стадіоні створені умови для того, щоб вболівальники взагалі не приходили на ма.. Читати далі »
15.07.21
Дмитро
За прихисток команди без стадіону (наразі) - подяка. Але, якщо вже приймаєте команду, то і про її вболівальників подбайте. Приїхати на арену, щоб придбати квитки через Кава.Юей?? Не маючи іншого, традиційного способу? Невже складно налагодити реаліз.. Читати далі »
21.06.21
Василь
Працює тільки до 20 години, вигнали, не дали можливості добігти тренування. Цікаво як тренуватися ввечері людям, які на роботу ходять.
02.06.21
Roksolana
Шикарне місце для бігу- легкої атлетики, як для любителів так і для професійних спортсменів. Якісне покриття! Трава для футболістів натуральна, що дає можливість дихати вільно і насолоджуватись спортом!
04.05.21
Spin
Чудовий спортивний стадіон. Великий майданчик, велика площадка, бігова доріжка, футбольне поле... Все це сприяє проведенню цікавих спортивних заходів...
21.03.21
Mark
Стадіон не один з найкращих але добре що хоть такий ) охорона погано справляється люди проносять алкогольні напої, але як вже футбол без пива )))
24.09.20
Марія
Авангард супер ! Туалети просто жах ! Територія поза " Авангард ом " бажає бути кращою !
18.08.19
Альона
Вперше була на стадіоні під час футболу. Мені сподобалось?. Розчарували лише люди, які залишали після себе купи сміття.
24.02.19
Дмитро
Тут найкраще покриття для бігу у Луцьку. Любителям вхід відкритий по графіку але можна домовитися з охоронцем. Трибуни виглядають не дуже і не всюди є накриття від дощу.
23.02.19
ВОЛОДИМИР
Стадіон бажає вкладання грошей!
10.02.19
Назар
Вболівайте за Волинь не шкодуйте тих 30 Грн це ніщо в порівнянні з тими емоціїями які ви отримаєте під час матчу
08.02.19
Вадим
Давно вже там не був.
30.12.18
Andriy
Хороший та якісний стадіон. Шкода, що не суто футбольний.
18.08.18
Oleksandr
Найкраща спортивна арена Луцька і Волинської області,де проходять не тільки спортивні змагання,але й різноманітні концерти і фестивалі.Закриття міжнародного фольклорного фестивалю " Поліське літо з фольклором" проходить на стадіоні Авангард.. Читати далі »
18.07.18
Віталій
Стадіон гарний, особливо сама чаша стадіону, скрізь зелена травичка, бігові доріжки, видно що за стадіони дивляться. Старими залишились тільки сидіння в секторах, позатерті але невбиваємі. Єдиний мінус це туалет - жахливий стан, в Луцьку такого більш.. Читати далі »

© Луцьк24