Головна Увійти Про сайт

Авангард ★3.6


рейтинг: 3.6, відгуки: 20
stadion-avangard
Адреса:Луцьк, просп. Перемоги, 7а
Телефон:+380 332 785 988
Стадіон "Авангард" в місті Луцьку є старою спорудою, яка потребує капітального ремонту та реконструкції. Однак, не зважаючи на це, основною перевагою стадіону є його атмосфера. Він є чудовим місцем для фанатів футболу та атлетики. Освітлення на стадіоні відмінне, а розташування в самому центрі міста дозволяє почути голоси вболівальників на всю округу. Також стадіон часто використовується для концертів. Територія стадіону доглянута та має великі розміри. Зауваження висловлюються щодо недостатнього зручного розташування туалетів та сидінь на стадіоні. Крім того, деякі вболівальники скаржаться на те, що гра на стадіоні проводиться в не зручний час, коли сонце заважає спостерігати за матчем. Також є деякі випадки незручностей з придбанням квитків на матчі. Незважаючи на ці недоліки, стадіон "Авангард" залишається улюбленим місцем багатьох людей, які можуть насолоджуватись спортом та провести цікаві спортивні заходи.

Мій відгук

code

05.12.21
Нажаль такі споруди, як і стан футболу в Луцьку занепадають, шкода.... ?
05.12.21
Стадіон старий, але головне атмосфера.
05.12.21
Стадіон потребує капітального ремонту та реконструкції. Варто приділити велику увагу покриттю самого ігрового поля. Стадіон у місті Луцьку був збудований 1933 року. Ідея спорудження у Волинському воєводстві сучасної арени виникла ще 1931 року. Коорди.. Читати далі »
28.09.21
Чудове місце для фанатів футболу, а також ще й атлетики. Гарне освітлення, + зручне розташування в середині міста, коли йдуть матчі - вболівальників чути на усе місто. Також хороше місце для концертів. Приходьте, рекомендую
25.08.21
Невеликий, приємний стадіон ,велика ухожена територія.. Підземний туалет ( не було води кранах),
21.08.21
Пластикові місця на стадіоні є. Але як можна реалізовувати білети на ігри о 17:00 на трибуну, коли сонце майже не дає змогу дивитися гру. Складається враження, що на цьому стадіоні створені умови для того, щоб вболівальники взагалі не приходили на ма.. Читати далі »
25.07.21
За прихисток команди без стадіону (наразі) - подяка. Але, якщо вже приймаєте команду, то і про її вболівальників подбайте. Приїхати на арену, щоб придбати квитки через Кава.Юей?? Не маючи іншого, традиційного способу? Невже складно налагодити реаліз.. Читати далі »
01.07.21
Працює тільки до 20 години, вигнали, не дали можливості добігти тренування. Цікаво як тренуватися ввечері людям, які на роботу ходять.
12.06.21
Шикарне місце для бігу- легкої атлетики, як для любителів так і для професійних спортсменів. Якісне покриття! Трава для футболістів натуральна, що дає можливість дихати вільно і насолоджуватись спортом!
14.05.21
Чудовий спортивний стадіон. Великий майданчик, велика площадка, бігова доріжка, футбольне поле... Все це сприяє проведенню цікавих спортивних заходів...
31.03.21
Стадіон не один з найкращих але добре що хоть такий ) охорона погано справляється люди проносять алкогольні напої, але як вже футбол без пива )))
04.10.20
Авангард супер ! Туалети просто жах ! Територія поза " Авангард ом " бажає бути кращою !
28.08.19
Вперше була на стадіоні під час футболу. Мені сподобалось😊. Розчарували лише люди, які залишали після себе купи сміття.
06.03.19
Тут найкраще покриття для бігу у Луцьку. Любителям вхід відкритий по графіку але можна домовитися з охоронцем. Трибуни виглядають не дуже і не всюди є накриття від дощу.
05.03.19
Стадіон бажає вкладання грошей!
20.02.19
Вболівайте за Волинь не шкодуйте тих 30 Грн це ніщо в порівнянні з тими емоціїями які ви отримаєте під час матчу
18.02.19
Давно вже там не був.
09.01.19
Хороший та якісний стадіон. Шкода, що не суто футбольний.
28.08.18
Найкраща спортивна арена Луцька і Волинської області,де проходять не тільки спортивні змагання,але й різноманітні концерти і фестивалі.Закриття міжнародного фольклорного фестивалю " Поліське літо з фольклором" проходить на стадіоні Авангард.. Читати далі »
28.07.18
Стадіон гарний, особливо сама чаша стадіону, скрізь зелена травичка, бігові доріжки, видно що за стадіони дивляться. Старими залишились тільки сидіння в секторах, позатерті але невбиваємі. Єдиний мінус це туалет - жахливий стан, в Луцьку такого більш.. Читати далі »

© Луцьк24