Головна Увійти Про сайт

Stanislav Kot - персональний тренер, Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 11
stanislav-kot---personalnyy-trener-lutsk
Адреса:Луцьк, вул. Яровиця, 4
Телефон:+380 50 692 8026
Станіслав Кот - персональний тренер з Луцька, який має великий досвід і професіоналізм у своїй справі. Він завжди зацікавлений у результаті своїх клієнтів і ніколи не перевантажує їх на тренуваннях. Стас вміє підходити до кожної людини і розробляти індивідуальні програми тренувань. У спортзалі, де він працює, завжди панує приємна і дружня атмосфера. Багато клієнтів відмічають покращення свого здоров'я, вирівнювання спини, збільшення фізичної маси та інші позитивні зміни після тренувань з Стасом. Він завжди допомагає своїм клієнтам виробити корисні звички і контролює харчування. Багато людей радіють тому, що наважилися зайнятися з Стасом і отримують задоволення від тренувань з ним. Всі відгуки про Станіслава Кота є позитивними, що свідчить про його високий професіоналізм і турботу про своїх клієнтів.

Мій відгук

code

07.12.21
Iryna
Це той випадок, коли обираєш насамперед тренера і готова йти в будь-який зал, а не навпаки. Тут ніяких дієт, тільки фізика і доказові факти. Класно, що Стас може спокійно вести тренування in English ?
12.11.21
Alex
Спортзал невеликий, компактний. Невимушена атмосфера. Ходжу заради тренера, Стас - професіонал.
01.05.21
Anastasiya
якщо ваша мета - це довгостроковий результат, при якому стан здоров‘я лише стає ліпшим, вам точно сюди!) якщо ви хочете «схуднути за 5 днів» і виходити з крепатурою із залу, шукайте інше місце. Цей тренер вас спитає, що ви їли , скі.. Читати далі »
26.04.21
Надія
Займатися зі Стасом справжнє задоволення,він професіонал своєї справи за дуже короткий час він зробив мою фігуру ідеальною,без голодування,крепатури і перенавантаження,до кожного індивідуальний підхід,просто крутий чувак?. Рекомендую?
22.03.21
Pavlo
Шукав не просто спортзал, а зал з тренером і головне позитивною атмосферою яка дасть натхнення до занять, так як спортом давненько не займався (10 років) і хотів привести себе трохи в форму. Перед цим пробував інші зали, але заохочення було мало, зан.. Читати далі »
27.02.21
Дмитро
Стас професіонал своєї справи, з кожним тренуванням було видно результат. Я звернувся з цілью вирівняти спину та набрати фізичну масу. За 3 місяці тренуваннь з перервами ми досягли в кайф +4 кг м‘язевої маси. Щодо спини, то мене вона перестала .. Читати далі »
24.01.21
Катерина
Прийшла на пробне тренування, мені сподобалося і вже 3 місяць займаюся в залі зі Стасом. Крутий підхід до тренування і кожної людини, завжди класна атмосфера в залі, позитивна? Головне, щоб тренування проходили комфортно, без важкості і тренер пості.. Читати далі »
29.12.20
Taras
Тренуюся у Стаса уже два місяці. Дуже задоволений його професіоналізмом і можу впевнено його рекомендувати! Це той тренер, який на сам перід зацікавлений у вашому результаті. Він ніколи вас не перевантажить на тренуванні і не дасть вагу більше ніж по.. Читати далі »
09.02.20
Катя
Стас - найкращий тренер якого я тільки зустрічала; цілеспрямований, в міру вимогливий, вміє підтримати, допоможе виробити корисні звички, проконтролює харчування. За 10 тренувань вдалось схуднути майже на 5 кг. На кожне тренування не йдеш, а біжиш?.. Читати далі »
19.08.19
Лєна
Стас - це неймовірно крутий тренер! Майстер своєї справи і прекрасна людина! Віддано ставиться до своєї справи. Підбадьорить і дасть правильну пораду. Організована робота: якість на висоті? а результат гарантований? Після кожного заняття з Стасом- от.. Читати далі »
16.08.19
Andrii
Класний тренер. В мене було кілька тренерів за життя, але Стас найкращий! Хоч я не в захваті від залу, та й розміщення залу мені не дуже зручне, але саме через Стаса постійно катаюсь до нього на тренування. Рекомендую!

© Луцьк24