Головна Увійти Про сайт
★4.2

Старопольській університет


рейтинг: 4.2, відгуків: 6
Старопольській університет
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 4B
Телефон:+380 50 370 4013

Мій відгук

code

10.07.20
Університет дуже подобається , хороші викладачі як і у Луцьку так, і тут в Польщі. Університет дає багато можливостей і наголовніше ДОПОМАГАЄ дізнатись щось нове і відвідати нові країни . Навчаюсь в Польському відділі , не шкодую ні секунди , вас зав.. Читати далі »
02.07.20
Досить прикро читати НЕПРАВДУ, в попередньому коментарі!! ЗВЕРТАЮСЯ ДО ТІЄЇ ОСОБИ, ЯКА НАМАГАЄТЬСЯ ЗАПЛЯМУВАТИ РЕПУТАЦІЮ ШКОЛИ! - шановна, якщо ви приїхали на навчання то будьте добрі відкрити лекцію і вчити її, що б потім не мати проблем із зарахува.. Читати далі »
01.07.20
Досить хороший навчальний заклад вчуся тут рік і приємно вражений, дуже допомагають з роботою і житлом, особливо вдячний пані Марині за допомогу і підтримку, рекомендую).
01.07.20
Рекомендую, навчаюсь сам у відділі в Польщі(м.Кельце ) де одразу вам можуть запропонувати на вибір де будете проживати гуртожиток/квартира. В гуртожитку кімнати на дві особи з душем і туалетом ,спільна на поверх тільки кухня і пральня. А квартиру вам.. Читати далі »
01.07.20
Хороший університет,добрі викладачі,красиве місто в якому є де пройтись і що подивитись . Конкретно хочу подякувати піні Марині Обарі ,яка дуже помогла з рекрутацією ,з житлом і взагалі що до неї можна було звернутись при любих потребах!
13.05.20
Цей університет просто пуста трата часу. Особливо кантора в Польщі: немає жодної матеріальної бази, в одному приміщенні знаходяться 3 нібито навчальні заклади, такі як поліцеальна школа, ветеринарний технікум і цей "славнозівсний" університ.. Читати далі »

© Луцьк24