Головна Увійти Про сайт

ставки Теремнівські ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 5
stavky-teremnivski
"Ставки Теремнівські" - це гарне місце для відпочинку, яке підходить і для плавання, і для риболовлі. Перший ставок не зовсім чистий, але все одно можна купатися і насолоджуватися пляжним відпочинком. Навколо є рятувальний пост, межі пляжу, кабінки для перевдягання, туалет, а також кафешки та магазинчики поруч. На території вдалося підтримувати порядок, є смітники.

Другий ставок трохи запущений, і тут неможливо купатися, але його краса вражає - плавають качки, водяні курочки, цвітуть лілії. Тут не так багато людей, що створює атмосферу спокою. Проте, варто зазначити, що на березі другого ставка є багато комарів.

Загалом, це непогане місце для відпочинку в межах міста. Також тут є можливість займатися бігом вранці.

Мій відгук

code

07.05.23
Іван Мартинюк
Красиво, але комарів багато
25.02.20
Максим Пасічник
Місце гарно підходить під відпочинкову зону, є ставок, доріжки довкола, верби над водою. На водоймі живуть дикі качки. Навіть лебеді навідуються. Проте місце майже не доглянуте. Є міста і мегаполіси. яким би за щастя мати таке місце, а ми цього не ці.. Читати далі »
22.09.19
Vasyl Chukhilevych
Одне з кращих місць, щоб покупатися. Чисто, облаштовано і чудовий захід в воду, не надто плавний, діти могли стрибати без особливих проблем
21.07.19
Лариса Іллюк
Перший ставок не надто чистий, але можна купатися і рибалити. Є рятувальний пост, межі пляжу, кабінки для перевдягання, туалет, кафешки/магазинчики поруч. Є смітники, на території більш-менш прибрано. Другий ставок геть заріс, купатися не можна, риба.. Читати далі »
24.10.18
Андрій Новосад
Не погане місце, щоб бігати вранці.

© Луцьк24