Головна Увійти Про сайт

STEM - школа Inventor Луцьк ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 12
stem-shkola-inventor-lutsk
Адреса:Луцьк, вул. Липинського, 9
Телефон:+380 98 538 3058
Години:понеділок: 11:00–20:00 вівторок: 11:00–20:00 середа: 11:00–20:00 четвер: 11:00–20:00 пʼятниця: 11:00–20:00 субота: 09:30–17:00 неділя: Зачинено
"STEM - школа Inventor Луцьк" - це чудовий заклад, який забезпечує хороший початковий розвиток для дітей. В цій школі діти отримують задоволення від навчання, завдяки професійному колективу викладачів, які знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини. Заняття з конструювання розвивають творчий підхід, уяву та мислення у дітей, що дуже важливо для всестороннього розвитку хлопчиків. Батьки висловлюють подяку вчителям за щасливість, яку приносять їхнім дітям. Тут проводяться цікаві заняття з системним науковим підходом, завдяки чому діти вивчають фізику, математику, конструюють та створюють моделі за допомогою конструктора Lego. Батьки рекомендують цю школу і підкреслюють її професіоналізм, відповідальність та дружнє ставлення викладачів. Діти з нетерпінням чекають на кожне заняття і надихаються на нові досягнення. Загалом, "STEM - школа Inventor Луцьк" є чудовим вибором для батьків, які прагнуть бачити своїх дітей радісними та задоволеними.

Мій відгук

code

07.11.23
Андрій
Мої двоє дітей відвідають цю чудову школу у м.Луцьк та підготовку до школи. Дуже добрі педагоги! Знання – на вищому рівні. Ставлення до дітей – відчувається, що все з любов'ю і все продумано. Також – що зручно було – .. Читати далі »
07.11.23
Андрій
Моїм дітям дуже подобається ця школа) Особливо підхід) Вчителі від Бога, знають свою справу) Дуже радий, що діти навчаються саме в ній)
04.11.23
Ольга
В мене двоє дітей і цілий склад лего вдома? Про цю школу випадково дізналась, гортаючи сторінки в інтернеті. Відвідуємо заняття вже другий рік і хочу сказати, що вражена, на скільки цей конструктор можна цікаво застосовувати для розвитку дітей. Особи.. Читати далі »
20.10.23
Alex
Що хочу сказати... можливо в інших викладачів в цьому закладі інакше. Маю велику надію щодо цього. Але конкретно наш випадок. З першого заняття нам дали знати, що нам тут не місце. Дитина невеликого зросту, то "йдіть у групи для малюків". .. Читати далі »
11.02.22
Анатолий
Чудовий заклад який дає хороший початковий розвиток для діток. Рекомендую.
11.02.22
Надія
Задоволена навчанням дітей, хороший колектив, індивідуальний підхід до кожної дитини. Мій хлопчик із задоволенням біжить на заняття. Рекомендую!
09.02.22
Ніна
Хочеться сказати велике ДЯКУЮ вчителям STEM школи за те, що роблять наших дітей щасливими! Мій синочок в захваті від занять?
05.02.22
Світлана
Сину-4 роки і він з нетерпінням чекає на кожне заняття! Заняття проводить професійна команда педагогів, які знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини! Заняття з конструювання розвивають творчий підхід, уяву та мислення у дитини! А це важливо,.. Читати далі »
29.01.22
Ksyushka
Закінчення курсу "Основи робототехніки" (1-2клас) і перехід на наступний курс! Дякуємо Stem-школа Inventor ❤️
31.12.21
Ніна
Довго думала куди віддати дитину, і мій вибір зупинився на Іnventor. І не прогадала - дитини в захваті! Професійний викладацький колектив та дружня атмосфера сприяли тому, що синочок не може дочекатися наступного заняття) Дуже добре, що у Луцьку є та.. Читати далі »
03.11.21
Lyubov
Цікаві заняття, системний науковий підхід до роботи, дружнє ставлення викладачів, професіоналізм, відповідальність - все це ми побачили в Луцькій STEM-школі INVENTOR. Це надихає!!! Дитина з захопленням очікує кожного заняття, тому що там вивчає через.. Читати далі »
02.10.21
Людмила
Синочок 5років сходив на перше заняття, і просто в захваті. Щодень питає ми сьогодні йдем? Лояльні умови, що дуже тішить?. Завжди можна домовитись і відпрацювати заняття. Пішли по рекомендації наших знайомих, і дуже задоволені. Дякуємо і до зустрічі!.. Читати далі »

© Луцьк24