Головна Увійти Про сайт

Стоматологічна клініка ПрімаДент ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 8
stomatologichna-klinika-primadent
Адреса:Луцьк, вул. В'ячеслава Чорновола, 38 б
Телефон:+380 95 323 7727
Години:понеділок: 09:00–20:00 вівторок: 09:00–20:00 середа: 09:00–20:00 четвер: 09:00–20:00 пʼятниця: 09:00–20:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Стоматологічна клініка ПрімаДент - це сучасний і затишний медичний заклад, де надаються високоякісні послуги зі стоматології. Клініка відрізняється відмінною професійністю свого персоналу, який завжди привітний і уважний до пацієнтів. Всі спеціалісти цієї клініки професіонали своєї справи, що підтверджується задоволенням клієнтів. Тут застосовуються передові технології та методики лікування, а також використовується сучасне обладнання. Всі послуги надаються на високому рівні, а ціни є приємними для клієнтів. ПрімаДент - це клініка, де можна отримати якісне та професійне лікування з урахуванням індивідуальних потреб кожного пацієнта.

Мій відгук

code

06.11.23
Юлія
Вже на протязі 4-ох років обслуговуюсь лише у спеціалістів клініки ПрімаДент. Починаючи від пломб, закінчуючи брекетами та імплантацією. Тому, можу з впевненістю сказати, що тут працюють лише професіонали своєї справи. Гарний сервіс та дуже привітний.. Читати далі »
02.10.23
Anastasia Dolik
лікуюсь тепер тільки тут. лікар Олександр Іванович справжній професіонал! анестезію ввів безболісно, пломбами задоволена. прийшла за рекомендацією подруги і не шкодую
30.09.23
Sofiia Komar
Була на прийомі, треба було підклеїти ретейнер. Враження лишились не дуже приємні. Коли зайшла в кабінет, ортодонт вже була в рукавичках, але не продезинфікувала їх (принаймні я того не бачила). Після візиту, того ж дня ввечері, появився герпес на гу.. Читати далі »
05.06.23
Ирина Торговая
Загалом у клініці непогано: чисто, затишно, на перший погляд привітний персонал. Я мала зовсім некрасиві зуби (і дуже через це комплексувала), коли захотіла виправити і прийшла на консультацію до ортодонта Ковальчук Лесі - вона відверто нервувалася н.. Читати далі »
09.01.22
Katherin Bl
Завжди обслуговувалась в цій клініці в Пані Наталії. Дуже хороший спеціаліст, ніколи немала нарікань до ціє клініки! Всі послуги надавались на високому рівні. Сьогодні записала дитину до дитячого лікаря і була вражена, замість того щоб полікувати дит.. Читати далі »
11.12.21
Юлія Заліщук
Чудова стоматологія . Була в Наталії Василівни і у Івана Всеволодовича . Задоволена роботою всіх і в тому числі медсестричок і адміністраторів . Відчувається професіоналізм , оперативність і привітна атмосфера . Рекомендую !
14.11.21
Oksana Sayko
Чудова клініка! Була в декількох спеціалістів - всі професіонали. Сучасна техніка, ввічливий персонал, приємні ціни. Рекомендую!
16.10.21
Сергій Кисляк
Прекрасна клініка! Фахові працівники, відмінна якість надаваних послуг, приємна атмосфера та затишок! Найсучасніше обладнання, передові технології та методики. Це дійсно клініка сімейної стоматології. Самі користуємося їх послугами і Вам, категорично.. Читати далі »

© Луцьк24