Головна Увійти Про сайт

Стоматологічна майстерня Plombir ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 13
stomatologichna-maysternya-plombir
Адреса:Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 26
Телефон:+380 50 539 6868
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–20:00 неділя: Зачинено
Стоматологічна майстерня Plombir - це місце, де вам гарантовано нададуть професійну допомогу і зроблять все, щоб ваше відчуття комфорту було головним пріоритетом. Відгуки клієнтів підтверджують, що в цій клініці працює найкращий стоматолог для всієї родини, Лагода Людмила Сергіївна. Вона вже виконала успішне лікування як дорослим, так і дітям, і всі залишилися задоволені результатом.

Відгуки також зазначають привітний персонал, який доброзичливо ставиться до клієнтів і забезпечує їхню зручність. Клініка має гарну атмосферу, затишне приміщення і зручну парковку. Крім того, відгуки вказують на якісну роботу лікарів і професіоналізм усього персоналу.

Деякі відгуки висловлюють побажання, зокрема, стосовно видачі чеку з послугами, які були проведені та оплачені. Також деякі клієнти зазначають, що не отримали вичерпної інформації про тимчасову пломбу, що призвело до подальшого запального процесу у зубі.

Незважаючи на ці незначні недоліки, клієнти все одно рекоменду.. Читати далі »

Мій відгук

code

25.12.23
Анна Шолом
Дуже сподобалась стоматологія. Дитина в захваті після процедури завжди сюрприз, що стимулює її мене просити щоб ми ще прийшли?. Наш лікар Кулинич Оксана Миколаївна, дуже дякую.
25.11.23
Smart 806
Щоразу,коли переступаю поріг стоматології Plombir,залишаюся задоволена на ?.Всіма послугами,від консультації, лікування,хірурга,а також ортодонта .Хороший колектив Професіоналів на будь яку потребу???Щиро радію,що одного разу познайомилася з влас.. Читати далі »
19.11.23
Natalya Tokarchuk
Щоразу від стоматології - найкращі враження. Користувалася послугами і хірурга, і стоматолога, і ще в процесі догляду зубів із брекетами. Завдяки вам я зрозуміла , що відвідування таких "закладів" може бути приємним! Щиро вам дякую за гарну.. Читати далі »
12.11.23
batarovaolga Olha
Plombir-це реально крута клініка з послугами високої якості де відчувається домашня атмосфера ?Тут всі можливі послуги в одному місці (для тих,хто цінує свій час)Спеціально приїжджаю з закордону до них на лікування і імплантацію.Людмила Лагода супер.. Читати далі »
01.11.23
Людмила Цебенко
Чудова клініка з не стандартною теплою атмосферою, привітним персоналом, чуйним ставленням до клієнта. Створені максимально комфортні умови. Я дуже задоволена результатом. Дякую Іванні Коломієць. Буду звертатися ще
05.08.23
Олена Лагода
Лагода Людмила Сергіївна найкращий спеціаліст, стоматолог для всієї родини. Лікували дитині і собі зуби, мали тільки позитивний досвід
03.06.23
Микола Костьович
Рвали зуба 9-ти річній дочці. Дочка задоволена. Сказала що більше нікуда не піде на видалення, тільки в пломбір. Дорогувато але воно того варте.
12.06.22
Дарина
Лікування дуже сподобалось. Хороший, привітний персонал, кваліфіковані і уважні лікарі. В клініці гарно і затишно, зручний доїзд, є парковка… В загальному ВСЕ СУПЕР?
07.02.22
Ірина Лисик
Хотіла б вказати, що було б чудово, якби прописували чек з послугами, що були зроблені та за що я оплатила. Чисто, привітний персонал та розчарована тим, що коли встановили тимчасову пломбу не було уточнено таймінги її заміни. Через 2 дні почала відб.. Читати далі »
13.11.21
Таня Івачова
Гарний офіс, приємні працівники, не сподобалось що трішки навязливо пропонували послуги, я б сказала що трохи дорого, але все якісно.
27.07.21
AN_ Abusch
Перше, що вирізняє з поміж інших це атмосфера. Вони відійшли від стандартного уявлення стомат. кабінету. Дизайн приміщення, аромат, книги, кава, квіти всюди, теплий плед в стоматологічному кріслі, чуйні асистентки і профі лікарі.Ну дуже подобаєтьс.. Читати далі »
18.07.21
Тетяна Юхимук
Більше, ніж стоматологія! Професіоналізм, чудове ставлення до клієнта та помірні ціни!
16.02.21
Марина Домбровська
Сервіс на найвищому рівні, приємні працівники. Дуже задоволена роботою стоматологічної майстерні Plombir! Тепер я буду вашим постійним клієнтом ?

© Луцьк24