Головна Увійти Про сайт

Стоматологія ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 8
stomatologiya-dental-clinic
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 25 г 89
Телефон:+380 97 154 4442
Стоматологія - це клініка, де займаються лікуванням та доглядом за зубами. За відгуками клієнтів, ця стоматологія пропонує високий рівень професіоналізму і досвіду. Лікарі тут полікували зуби всій сім'ї, виконавши свою роботу дуже майстерно. Ціни в клініці відповідають якості наданої послуги і вважаються низькими для даного міста. Пацієнти зауважують привітне відношення персоналу та гарне обслуговування. Однак, є й негативні відгуки, в яких зазначається неякісне обслуговування на етапі запису на прийом. Все ж, більшість клієнтів рекомендують цю стоматологію і високо оцінюють роботу фахівців.

Мій відгук

code

06.12.21
Дуже професійно, полікував зуба???
05.12.21
Лікували зуби всією сім‘єю! Ну що тут сказати, професіонали своєї справи? Ціни як для такого міста низькі❗️ Рекомендую, дуже майстерно виконали свою роботу?
19.10.21
Не сподобалось зовсім! І це на етапі лише запису.Не представились, наче я до когось додому затефонувала. Не запитали, з приводу чого звертаюсь. Маю досвід роботи в стоматології. Рецепція повинна бути рецепцією. Уточнювати треба про орієнтовний обсяг .. Читати далі »
19.12.20
Гарне відношення до пацієнта, уважний персонал і просто привітні люди. Лікувала два зуба, все сподобалося, рекомендую!
26.04.20
Не думав що в мої 34 роки прийдеться мати справи з імплантацією зубів. Після пошкодження першого верхнього зуба звернувся в цю клініку "Dental clinic" по рекомендації друзів і не прогадав. На місці надали всю вичерпну консультацію, запропон.. Читати далі »
21.02.20
Лікував зуб в цій клініці і залишився задоволеним) Дуже хороша клініка! Професійні працівники)
29.01.20
Дуже хороша клініка) Приємні працівники...) Рекомендую!
19.11.19
Випадкову знайшов дану клініку, і залишився вражений, лікар пояснила доступно всю ситуацію з моїми зубами без "м'якотіння" і без "впарювань" непотрібних процедур, професіоналізм який відразу вразив. Пройшов чистку і на шляху.. Читати далі »

© Луцьк24