Головна Увійти Про сайт

Стоматологія Didenta ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 10
stomatologiya-didenta
Адреса:Луцьк, бул. Дружби Народів, 6
Телефон:+380 95 925 6133
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: 10:00–15:00 неділя: Зачинено
Стоматологія Didenta - це клініка з високим рівнем професіоналізму і індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Вона розташована позаду магазину "Веселка" і хоча вивіска відсутня, вона є справжнім діамантом, схованим від сторонніх очей.

Лікарі в цій стоматології виконують чудову роботу. Вони майстри своєї справи, завжди уважні та приємні. Персонал також вражає своєю уважністю та привітністю. Клініка обладнана сучасними приладами і використовує якісні матеріали, що гарантує якість лікування.

Незважаючи на те, що іноді буває важко записатися на прийом через завантаженість клініки, лікарі завжди йдуть на зустріч пацієнтам, особливо у випадках гострої болі.

Багато людей рекомендують стоматологію Didenta, оцінюючи її як дуже хорошу, з високим рівнем професіоналізму та якісним лікуванням. Багато пацієнтів відзначають чудову роботу лікарів Тетяни та Дмитра, які навчили їх правильно доглядати за зубами.

На жаль, деякі пацієнти також висловлюють своє незад.. Читати далі »

Мій відгук

code

27.02.24
Катя
Доброго дня. Дуже подобається,ходимо всією родиною.Працюють професійні стоматологи, мають гарний підхід до дітей. Дуже їм вдячна.
18.11.23
Гість
Молодий колектив. Хороші спеціалісти. Буду Вас радити своїм знайомим
26.06.23
Вячеслав
Щиро дякую усьому колективу стоматологічної клініки Didenta та особисто Дмитру Сергійовичу Пугачуку за високий рівень професійного обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта! Нових професійних звершень та мирного неба над головою для.. Читати далі »
07.05.22
Vasyl
Що не кажіть та мені сподобався цей стоматологічний кабінет, дорогоцінне каміння, сховане від сторонніх очей. Чудова робота лікарів, уважний та приємний персонал. Назар Євгенійович, Юлія, Інна дякую вам за здійснену роботу!??? Знайти його змож.. Читати далі »
27.02.22
Діана
Зняли коронку більше місяця чекала по запису щоб продовжити лікування та мені відмовили спираючись на те що по запису тепер не приймають .Наразі лікую зубки в Дім стоматології.
23.01.22
Юля
Я і моя сім'я користуємось послугами цієї стоматології. Дуже задоволені. Клініка забезпечена сучасним обладнанням і якісними матеріалами. Приємна атмосфера, чисто, привітний персонал. Однозначно рекомендую! Є один мінус ,важко записатись, бо зав.. Читати далі »
08.08.20
Назар
Дуже хороші лікарі Тетяна та Дмитро.Проходимо лікування всією сім'єю,діти дуже задоволенні з нетерпінням чекають кожної зутрічі,цю стоматологію ми відвідуєм і консультуємось кожного пів року,так як навчили нас висококваліфіковані стоматологоги ц.. Читати далі »
08.08.20
Любомир
Хороша стоматологія, лікарі майстри своєї справи .Лікуємся усією сімєю.рекомендую!
07.08.20
Анна
Жахливо! Звернулися щоб запломбувати молочний зуб дитині 6 років, зуб запломбували, лікар оглянув і сказав треба ще два пломбувати, розписав на прийом, все ок, записалися зробили все. Через деякий час почав боліти один із запломбованих зубів, перетел.. Читати далі »
11.01.20
Іван
Чудова стоматологія, приємні ціни, Тетяна та Дмитро виконують свою роботу на відмінно, все якісно та стерильно, нове сучасне європейське обладнання та великий медичний досвід, якщо хочете довірити здоров'я та лікування своїх зубів професіоналам.. Читати далі »

© Луцьк24