Головна Увійти Про сайт

Стоматологія Дмитряк ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 11
stomatologiya-dmytryak
Адреса:Луцьк, вул. Задворецька, 1а
Телефон:+380 66 924 2122
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Стоматологія Дмитряк - це клініка, яка отримала хороші відгуки від пацієнтів. Багато хто зауважує, що адміністратор Христина - дуже привітна та ввічлива особа, завжди готова допомогти та нагадати про прийоми. Лікар Тарас Володимирович також отримав багато позитивних відгуків, відзначаючи його як найкращого лікаря, з яким вони спілкувалися.

Багато пацієнтів відзначають, що в клініці використовуються новітні технології та є сучасне обладнання. Вони також зазначають професіоналізм та якість послуг, які надаються в цій стоматології.

Багато хто відзначає, що вони були прийняті в цю клініку в той же день, коли звернулися, що є великим плюсом. Вони також відзначають, що робота проводилася якісно та безболісно. Крім того, пацієнти відмічають чистоту та порядність в клініці, а також професіоналізм лікаря, який заслуговує найвищої оцінки.

В загальному, пацієнти висловлюють свою вдячність та рекомендують Стоматологію Дмитряк як клініку високого рівня з професійними с.. Читати далі »

Мій відгук

code

23.04.24
Nataliya
Дуже сподобалось лікувати зуби у Інни Миколаївни! Хороший, уважний лікар - детально все пояснює, показує. Молодець! Рекомендую!
23.02.24
Vasilisa
Якщо існують ідеальні клініки стоматології, то це безперечно та сама!😍 Обслуговування, якість, професіоналізм все на супер високому рівні. Робила чистку, пломбування, огляд ортодонта, задоволена усім на 1000%!!! Окремо дякую лікарю Тарасу Володимиров.. Читати далі »
29.06.23
Мирослава
Нажаль, не змогла оцінити роботу цього стоматолога, оскільки в графіку зазначено, що субота робоча, але на дзвінок ніхто не відповів і не віддзвонився. Очевидно, неактуальна інформація у графіку роботи.
20.06.23
Марья
Адміністратор Христина - прикраса цієї клініки. Ввічлива, толерантна, завжди усміхнена. Смс нагадає про прийом, так що ви не пропустите відвідування лікаря попри свої справи. Рекомендую))
29.05.23
Гість
Робила в цій клініці дуже складне видалення зубів мудрості, у Новохіжина. Задоволена, все зажило. Рекомендую.
26.12.20
Юрій
Все на вищому рівні.Тарас Володимирович найкращий лікар в яких мені вдалося побувати )))))))))))))))))це я такий щасливий після візиту в стоматологію Дмитряк.Рекомендую всім хто хоче мати гарну посмішку!
20.12.20
Viktor
Розболівся ввечері зуб. вранці став шукати стоматолога. Купа стоматологічних клінік і кабінетів сказала "ну десь через місяць є вільне місце - записувати?". А толку через місяць, якщо болить вже.. А тут в той же день прийняли, зробили все ш.. Читати далі »
12.01.20
Тетяна
Звернулася вперше по рекомендації, буду надалі користуватися послугами даної клініки. Все чистенько, гарненько. якісна робота (впринципі як в більшості приватних кабінетів). Що вразило: лікар, який "бавився" зі мною як з малою дитиною і пос.. Читати далі »
04.01.20
Наталія
Професійні спеціалісти. Відмінні послуги. Новітня техніка.
03.11.19
Ramiz
Найкращий варіант. Сервіс та турбота про пацієнта на Супер Високому рівні. І пломбу поставили і брекети встановили. Все дуже якісно. Рекомендую. Тільки вдячність і найкращі побажання!
03.03.19
Viktoriia
Клініка високого рівня. Все дуже порядно та стерильно. Велика подяка лікарю Роговському Ю.Л. за уважність. Ставлення до пацієнта і кваліфікація лікаря заслуговують самої вищої оцінки. Рекомендую!

© Луцьк24