Головна Увійти Про сайт

Стоматологія Miakushko dental office ★4.8


рейтинг: 4.8, відгуки: 27
stomatologiya-prime-dent-praym-dent-lutsk
Адреса:Луцьк, ЖК "Карамель, вул. Конякіна, 3Б
Телефон:+380 50 215 9686
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: 09:00–15:00 неділя: Зачинено
Стоматологія Prime Dent (Miakushko dental office) - це клініка, яка надає високоякісні стоматологічні послуги для всієї сім'ї. Лікар, Мякушко, є справжнім майстром своєї справи і отримав високу оцінку від пацієнтів.

Під час відвідування клініки пацієнти отримують вічливе та приємне обслуговування від персоналу. Фахівці клініки визнаються найкращими, з якими пацієнти мали справу.

Особливу подяку відгуки відводять команді стоматології Prime Dent за їхній чудовий підхід до роботи з дітьми та професійне лікування зубів для всієї сім'ї. Пацієнти цінують можливість отримати весь спектр стоматологічних послуг в одній клініці.

Деякі відгуки відзначають професіоналізм команди клініки, зокрема, їхній успішний приклад лікування пластикою вуздечки язика та лікування зубів в медикаментозному сні у дитини, яка після цього втратила страх перед стоматологом. Також відмічається безболісне видалення зубів "мудрості".

Деякі пацієнти також висловлюють свою вдячність рес.. Читати далі »

Мій відгук

code

01.05.24
Світлана
Неймовірний простір здорових зубчиків. Щирі рекомендації. Єдина клініка в якій наважилась і довірила професіоналам дитя. Все на найвищому рівні. Хоча, дорожче в рази, але знаєш за що це. Процвітання, вдячних клієнтів, залишатись таким ж простими, щи.. Читати далі »
05.04.24
Irina
Це був мій перший досвід у клініці Miakushko Dental Office і я дуже задоволена. Враховуючи той факт, що у мене було всього декілька днів в Україні, дівчата адміністратори допомогли розписати всі 5 днів так, щоб мені було зручно. Особлива подяка лікар.. Читати далі »
04.04.24
Наталія
Щиро висловлюю вдячність чудовим лікарям, професіоналам своєї справи. Дякуємо за Ваш високий професіоналізм, доброту серця, чуйність та небайдужість! Це лікарі із великим серцем та золотими руками. Бажаю здоров'я,щастя, бадьорості, успіхів у н.. Читати далі »
05.02.24
Світлана
Дякую за теплий прийом та якість послуг. За світлу, спокійну , атмосферу , яка налаштовує на позитивні емоції та душевний спокій. Зайшовши у приміщення справді відчувається спокій , врівноваженість навіть у повітрі . Окреме дякую Андрію Валерійовичу .. Читати далі »
31.01.24
Олександр
Доброго дня.Робив чистку та відбілювання зубів ціна якості не відповідає.А саме при чисті зубів барахлив апарат бігали змінювали колби доливали воду як при чистці в мене та моєї дружини напору порошку на зубах не відчувалось немає підходу до клієнта .. Читати далі »
02.12.23
Yuliia
Я видаляла у клініці зуби мудрості і залишились дуже задоволена! Лікар справжній професіонал! Операція була складною, але лікар справився чудово і я з легкістю пройшла через період відновлення. Також протягом цього часу і лікар, і персонал клініки за.. Читати далі »
26.11.23
Гість
Хочу подякувати усьому колективу клініки Prime Dent за їхній професіоналізм. 01.12.2023 видалили сину 4 зуби мудрості під загальним наркозом а також зробили пластику вуздечки язика. Перше, що син сказав після того як вийшов з наркозу, це "Які .. Читати далі »
26.11.23
Yuri
Хочу подякувати усьому колективу клініки Prime Dent за їхній професіоналізм. 01.12.2023 видалили сину 4 зуби мудрості під загальним наркозом а також зробили пластику вуздечки язика. Перше, що син сказав після того як вийшов з наркозу, це "Які ту.. Читати далі »
24.11.23
Тетяна
Величезне дякую лікарям за пророблену роботу. Усе на найвищому рівні. Сину лікували 8 зубчиків під наркозом. Усе зроблено швидко і професійно. Лікар проконсультував після лікування,розібрались у чому проблема псування зубів. Обов'язково приїдемо.. Читати далі »
15.11.23
Юлія
Лікували дитині зуби під седацією, задоволені повністю. Гарне відношення, підхід лікарів, як кажуть ціна-якість. На наступний день цікавилися станом дитини, що було приємно. Сміло рекомендую
26.09.23
Анна
Сьогодні і до мене дійшла черга видаляти 8ки у мед сні. Хочу щиро подякувати усій команді ! Очікування?-реальність? кардинально інші! Протягом дня самопочуття-супер, а такого солодкого сну у мене мабуть ніколи не було! ? Цілую руки кожному: хірургу, .. Читати далі »
16.07.23
FiniiOniss
Мякушко чудовий лікар і мастер своєї справи. Рекомендуємо усією сім'єю!
22.05.23
Tetiana
Якісне надання послуг, вічливий та приємний персонал. Фахівці найкращі які доводилось зустрічати. Рекомендую!
28.04.23
Наталя
Дякую усій команді стоматології Prime Dent за чудовий підхід до діток та професійне лікування зубок усій нашій сім'ї! Дуже класно, що в одній клініці можна отримати весь спектр стоматологічних послуг і дорослими і діткам!
10.12.21
Valentyna
Доброго дня! Хочу подякувати усій команді Prime dent за професіоналізм! Ви справді кращі! Рік тому донечці робили пластику вуздечки язика та лікували зубчики в медикаментозного сні -все пройшло чудово і дитина не боїться стоматолога. Результат після.. Читати далі »
07.12.21
Sergey
Звертались у цю стоматологічну клінику коли дружині необхідно було видалити верхній кутовий зуб, який приносив дуже нестерпні відчуття. Стоматолог який видаляв був дійсно професіоналом, який швидко і якісно видалив зуб, за що йому від дружини окрема .. Читати далі »
08.11.21
Marina
Більше не піду і нікому не раджу. Відмовили в прийомі лікаря - по запису працюють, а записуватися треба за 2 тижні (зі слів мед.сестри). Ніби хтось з нас може запланувати собі гострий біль, набряк, температуру. Це все рівно, що сказати людині як.. Читати далі »
14.10.21
Ірина
Добрий вечір.Хочу подякувати персоналу Prime dent за гарне і професійне ставлення до нашого синочка.Підрізали вуздечку верхньої губи,все пройшло дуже добре.Гарне ставлення персоналу до дитини і до мами.На другий день подзвонили і поцікавилися як себе.. Читати далі »
27.09.21
Ирина
Хочу подякувати команді Prime dent, які лікували минулої суботи зубки під медикаментозним сном моєму синочку, якому 2.10 місяців. . Результат чудовий. Всім рекомендую цю клініку)
05.08.21
Marina
Велике дякуєм вам, дорога команда, за те, що в суботу сиділи допізна і лікували нашу зайку уві сні❤️ В неділю подзвонили, щоб спитати як вона себе почуває❤️Дякуєм за подарунок (чистка) і за хороше відношення.
25.03.21
Larisa
Професійна клініка, для маленьких дітей!Дівчинці 3 роки. Пролікувати 12 зубів! Безболісно! Користувалися Медичним сном. Раджу всім батькам,які справді бажають своїм дітям найкращого! Дуже вдячні всім лікарям і працюючим в клініці. ♥️
03.03.21
Valya
Чудова клініка! Вчора їздили видаляти сину два зубчика під короткочасним наркозом. Все пройшло на вищому рівні, без болю та стресу для дитини. Окреме дякую лікарю Мякушко А.В., що швидко відгукнулись на нашу проблему та прийняли нас якнайшвидше. Тако.. Читати далі »
25.02.21
Tetiana
Видаляла в цій клініці два зуби мудрості, які не прорізались. Все пройшло швидко та безболісно. Лікар Мякушко Андрій Валерійович - професіонал своєї справи. Приємно вразило сучасне обладнання та робота медперсоналу. Рекомендую.
01.01.21
Ксю
Планую похід у клініку. Бо в Мякушко А . ще була на прийомі в Протезисті . Тут і без зайвих слів всі знають у Луцьку його роботу.
25.10.20
Катя
Дійсно найкраща клініка! Вчора знову і цьому переконались. Лікування зубчиків безболісне, якісне, швидке та доступне. Ввічливий персонал, спокійна та грайлива атмосфера, подаруночок на прощання. Доця в захопленні, чекає наступної зустрічі. Приє.. Читати далі »
12.10.20
Nick
Заслужені п'ять зірок. Приємні та ввічливі адміністратори які нагадають про необхідність візиту. Сучасне обладнання(це помітно навіть для людини яка не розуміється на стоматології) Усі знімки можна зробити на місці, вони збережуться у системі, ц.. Читати далі »
03.08.20
Тетяна
Лікуючись у клініці Prime Dent отримуєш одне задоволення! Професійний підхід лікарів особливо до маленьких пацієнтів особливо вражає! Хочу виразити подяку нашому лікарю Богдані Юріївні яка є справжнім професіоналом, завжди знаходить особливий підхід .. Читати далі »

© Луцьк24