Головна Увійти Про сайт
★ 4.1

Стоматологія СВ.Аполонія (зубні плобми, брекети, імпланти, відбілювання зубів)


рейтинг: 4.1, відгуків: 21
Стоматологія СВ.Аполонія (зубні плобми, брекети, імпланти, відбілювання зубів)
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 50-А
Телефон:+380 98 088 8000
Години:понеділок: 09:00–20:00 вівторок: 09:00–20:00 середа: 09:00–20:00 четвер: 09:00–20:00 пʼятниця: 09:00–20:00 субота: 09:00–15:00 неділя: Зачинено

Мій відгук

code


Настя
31.12.21

Просто ЖАХ!!!Єдине що вміють там так це дійсно гарно заговорювати дітей.Перший раз попали в цю клініку в лютому,тоді нам так долікували зубчика що пішло запалення і прийшлося його видаляти.Потім знову звернулися туди,нам залікували дирочку,яка через .. Читати далі »

Viktoriia Boiko
16.12.21

Нажаль про ортодонта склалось погане враження. В мене була не проста ситуація з ретинованим зубом і лікар замість того, щоб чесно сказати, що він за це братись не хоче, чи не вистачає в нього досвіду, налякав мене, що дуже все складно, відіслав до хі.. Читати далі »

Yana Dynз
25.11.21

Лікували там зубчики в седації, спочатку була задоволена роботою, але ліковані зуби вирізняються посеред інших жовтим кольором, помітні нерівності. Пройшло 4 місяці і пломби виглядають вже зовсім не "свіжими" при тому що щей була здійснена .. Читати далі »

Лєна Шоцька
18.11.21

Дуже дякую лікарю Олександру Олеговичу за хорошу консультацію і професійне лікування. З його допомогою я забула про біль та вічні проблеми зі здоров‘ям зубів. Задоволена! Рекомендую!☺️

Юлічка Котлярчук
16.11.21

Лікували дитині зубки в Олександра,з плюсів дійсно вміє заговорити дитину і дитина не боїться сідати в крісло,з мінусів, Всі пломби полетіли за декілька місяців,так як і ліки і пломби ставили прсто на верх " чорного "зуба" ліки які ста.. Читати далі »

Ярина Білозір
04.11.21

Дуже задоволена послугами даної стоматологічної клініки. Лікар Олександр Олегович Серьогінов професіонал своєї справи. Мій син мав страх перед лікарями, але Олександр Олегович швидко знайшов підхід до нього, це дійсно хороший лікар. Персонал усміхнен.. Читати далі »

Іванна Лясковська
07.10.21

Якщо похід до стоматолога то лише у Святу Аполонію! Стерильна чистота, новітнє обладнання та високий професіоналізм лікарів, це те, чому я рекомендую усім саме цю стоматологію! Ви зміните своє уявлення щодо лікавання зубів. Рекомендую усім, і доросли.. Читати далі »

Сергій Примачок
04.10.21

Дуже дякую Олександру Олеговичу та Павлу Леонідовичу за професіоналізм . Олександр Олегович єдиний лікар, до якого без сліз дитина сіла в крісло. Персонал дуже привітний і вихований. Рекомендую!!!

Анна Колядко
04.10.21

Рідко пишу відгуки, але це той випадок коли хотілось би похвалити персонал стоматології. Приводила меншу сестру до вас. Дівчата в прийомній дуже привітні і ввічливі. Особлива вдячність лікарю, Олександру Вікторовичу. Сестра дуже боїться стоматологів.. Читати далі »

Віка Сімонова
04.10.21

Найкраща стоматологія❤ Я дуже сильно боюсь лікарів стоматологів, але в Аполонії найшли підхід і полікували мені зуби. Радує те , що лікарі вміють все гарно пояснити і відповісти на всі питання. Все швидко та безболісно ? Всім рекомендую!!!

Gift Shop
02.10.21

Величезне "" дякую"" дівчатам в прийомній за розсіяність!! А Олександру Вікторовичу за професійну безграмотність та абсолютну зневажлевість, завдяки якій дитині мусять видаляти недолікований ним зуб! Ми були постійними пацієнтами .. Читати далі »

Hans Jurgen
02.09.21

Дякую Вам за вашу працю! Дивуюся, коли люди боятися йти до стоматологу.Я їм просто говорю: "Ви просто не були тут" Приємна атмосфера, якісна робота, приємні ціни-це лише частина переваг цього стоматологічного кабінету. Вам всім рекомендую!

Валерия Назарий
31.08.21

Робили дитині в цій клініці пломбування «Twinky Star». Залишились задоволені, зробили все досить швидко та якісно, та й ціни не високі.

Вита Вита
26.08.21

Дуже ввічливі та уважні лікарі, професіонали своєї справи! Користуюсь послугами СВ.Аполонії вже більше року - відношенням та результатом завжди задоволена. Дякую Вашій команді!

Alina Sokolyuk
22.08.21

Чудова стоматологія. Дитячий стоматолог Олександр вміє знаходити підхід до дітей. Моя дитина із задоволенням іде до нього на прийом. Адміністратори дуже привітні.

Vika Vika
19.08.21

Не можу рекомендувати,адже самій не сподобалось.Зробили реставрацію неякісно,непрофесійно, зуб не гладенький і має ямки на поверхні.Зуб дуже різниться на фоні інших.Можливо це тільки в моїй ситуації,але я не задоволена роботою.

Тарас Тимчишин
24.07.21

Некваліфікований стоматолог неправильно просверлив ікло, не зміг знайти канал. Лікар з іншої клініки все знайшов. Хз чи вдасться врятувати зуб

Ира Лойко
15.07.21

Вдячна лікарям за професіоналізм? Наша сімейна стоматологія. Рекомендую 100%

Тетяна Стельмах
17.06.21

Додаю у копілочку гарних відгуків? Велике дякую, лікарю Серьогіну Олександру за чарівну посмішку. Дитині 3,5 і не помітила як полікували, з задоволенням йшла і другий раз. Після такого прийому уже не балерина, а "я стоматолог"))) Приємні д.. Читати далі »

Тетяна Крам
19.05.21

Чудова клініка, прекрасний сервіс, чуйний та надзвичайно ввічливий персонал (завжди телефонують та нагадують про сеанс, підлаштовують запис якнайзручніше для клієнта, дівчата на рецепшині в чудовому гуморі). До того ж вчасно здійснюється прийом паціє.. Читати далі »

Nadia M
12.05.21

Сьогодні були в дитячого лікаря Олександра, це єдиний лікар, який знайшов підхід до нашої дитини, (до цього були в трьох інших). Однозначно рекомендую!

Оксана Усова
15.04.21

Дякую Олександру Серьогінову за те, що перше відвідування стоматолога моєю маленькою донечкою стало справжнім святом для неї. Цілий вечір дитина ділилася враженнями про лікування пошкодженого зубчика. Професійно і феєрично водночас! Рекомендую.

© Луцьк24