Головна Увійти Про сайт

Стоматологія Збереження зубів ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 25
stomatologiya-zberezhennya-zubiv
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 68 184 3000
Години:понеділок: 09:00–20:30 вівторок: 09:00–20:30 середа: 09:00–20:30 четвер: 09:00–20:30 пʼятниця: 09:00–20:30 субота: 09:00–18:00 неділя: Зачинено
Стоматологія Збереження Зубів - це клініка, яка відзначається високою якістю послуг, сучасним обладнанням та професіоналізмом свого колективу. У цьому закладі можна відчути себе комфортно і впевнено відносно здоров'я своїх зубів. Лікування проводиться системно, охоплюючи всі необхідні процедури, а команда молодих та талановитих стоматологів завжди готова розвиватися та покращувати свої навички. Клініка пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, де ставлення до клієнтів є дуже гуманним. Багато людей відзначають чіткість та старанність роботи стоматологів, які від початку обстеження і до завершення процедур проявляють професіоналізм. Також важливо зазначити, що клініка надає знижку у складний час. Однак, потрібно враховувати, що є коментарі, де люди висловлюють незадоволення стосовно проведеного лікування, особливо в контексті видалення молочних зубчиків у дітей. Незважаючи на це, багато пацієнтів залишаються задоволеними якістю обслуговування та людським підходом, зазначаючи, щ.. Читати далі »

Мій відгук

code

24.12.23
Дарина Віжанська
Про цю стоматологію хочеться писати лише позитивні відгуки. Завжди приємні співробітники, у приміщеннях чисто. Хороші ціни і професійні стоматологи, які завжди стараються допомогти, навіть якщо ви приїхали на один день до Луцька:) Хочеться окремо под.. Читати далі »
19.12.23
Марина Тосхопаран
Дякую за професійне якісне обсоуговування. Лікар чудовий, дуже ввічливий, акуратний, відноситься з повагою та турботою до пацієнта, розповілає про лікування, наголошує що буде далі робити, попереджає про можливі незручності. Дуже уважний, добрий, чуй.. Читати далі »
12.12.23
Ruslana Nishchyk
Чудова клініка і спеціалісти! Похід до стоматолога більше не потребує довгого періоду психологічного налаштування та підготовки себе до «каторги». Зараз немає страху, оскільки я знаю, що Олена Леонідівна зробить все максимально добре і з .. Читати далі »
11.12.23
Ольга Широчук
Задоволена лікуванням зубів у клініці. Особливо хочу відмітити лікаря Романа Юрійовича - професіонала своєї справи та приємної людини. Хочу вказати на декілька плюсів: - привітний персонал - затишний куточок очікування - кваліфіковані лікарі - стомат.. Читати далі »
09.11.23
Yulia Iliaich
Ми звернулися у клініку в екстреній ситуації, коли в доньки заболів молочний зуб. Відразу у той же день нас прийняли (в іншій розрекламованій клініці нас пообіцяли записати аж на наступний місяць). Вразила привітність персоналу та професіоналізм ліка.. Читати далі »
10.09.23
Гість
Думаю, що на сьогодні Стоматологія Збереження Зубів єдина клініка, де в кріслі лікаря стоматолога можна відпочити, не маючи жодного тремтіння. Тут втілюють останню надію на збереження зуба. Лікування проводиться системно, а не вибірково, вдало зіб.. Читати далі »
14.08.23
Oksana Tril
Висока якість послуг, сучасне обладнання, працюють професіонали, які щиро зацікавлені у здоров'ї та емоційному комфорті своїх пацієнтів. Можна записатися до будь-якого лікаря стоматології збереження зубів і бути впевненим, що лікування буде які.. Читати далі »
25.07.23
Dasha Kost
Цілий місяць мучив зуб, а вчора була на прийомі у Владислава Володимировича і сьогодні вперше прокинулася не від зубного болю! Всім рекомендую лікаря Корнійчука Владислава Володимировича! Дуже задоволена лікуванням!
19.07.23
Docster WoT
Надзвичайно приємно вражений якістю обслуговування і простим людським відношенням. Подяка усьому професійному колективу) також дякую керівництву, яке надає знижку 20% у такий складний час
27.06.23
Валерія Рикова
Абсолютно не погоджуюсь з жодним коментарем! Привели дитину на видалення молочних зубчиків попередила що важливо щоб не було боляче! Дитина плакала кричала анестезії пошкодували певно так і другий зуб навіть не змогла видалити !!! Я просто розчарован.. Читати далі »
15.06.23
Viktoriia Bukasa Ditadi
Чудовий сервіс! Від щірого серця рекомендую. Високий рівення обслуговування, вічливий та професійний колектив. Я в захваті, лікарі уважні до деталей, усе пояснюють і відповідають на усі твої запитання (що є рідкістю). Проходжу там лікування і з впевн.. Читати далі »
26.12.21
Алла
Відмінний сервіс! Я була у захваті від чистоти, тепла та привабливої енергії цього закладу. Лікар-стоматолог Степан Миколайович та його помічники були професійними, ввічливими та ретельно відносилася до стоматологічного процесу. Це заклад вищого р.. Читати далі »
26.12.21
Alla
Відмінний сервіс! Я була у захваті від чистоти, тепла та привабливої енергії цього закладу. Лікар -стоматолог Степан Миколайович та його помічники були професійними, ввічливими та ретельно відносилася до стоматологічного процесу. Це заклад вищого рі.. Читати далі »
09.12.21
Христина Сосницька
Рекомендую всім хто боїться стоматологів, абсолютно безболісне лікування зубів різної складності. Повністю оправдовують свою назву, тому що дійсно допомогли мені зберегти такі зуби, на які уже давно всі махнули рукою та рекомендували вирвати з кінцям.. Читати далі »
30.10.21
Roman Romanyshyn
Дуже хороша стоматологія,гарно і комфортно,хороший лікар Стохнюк Олена Леонідівна ,дуже приємна і ніжна,свою роботу робить гарно і акуратно)я щиро їй вдячний за лікування зубів і за гарне вибілення. (Рекомендую всім цю приємну стоматологію)
25.10.21
Ольга ЦУМ
Рідко пишу відгуки але черговий раз побачивши рекламу цих "чудо" лікарів не стрималась.... Як говорить моя знайома ХОРОШИЙ ЛІКАР РЕКЛАМУ СОБІ НЕ РОБИТЬ її роблять пацієнти.... золоті слова!!! Моя Вам порада РОБІТЬ СВОЮ РОБОТУ ЯКІСНО тоді і .. Читати далі »
21.10.21
Мар'яна Дацюк
Хотіли герметизувати фісури сину. Але лікар сказав що пізно. Лікар Степан Кушнірук - дуже сподобався підхід до дитини, син навіть зуби став правильно чистити після його пояснень. ? А раніше були в хваленого Аполонія - зовсім не сподобалось. Пізніше в.. Читати далі »
25.08.21
Макс Андріюк
Відмінний сервіс. Чудова робота, дійсно клініка в яку хочеться повертатись, враховуючи мій дитячий страх перед стоматологами??. Дякую Олені Стахнюк за чудовий прийом, я встиг навіть виспатись поки все зробили)
18.08.21
Тетяна Шептур
Дуже хороше обслуговування, все на найкращому рівні! Була на прийомі в стоматолога Владислава Корнійчука, всім рекомендую!
09.08.21
Ірина Гордійчук
Лікар, Олег Юрійович, професіонал своєї справи. Виконав роботу дуже якісно. Рекомендую.
13.04.21
Наталія Крищук
Завжди говорила, що хороших вихователя та вчителя для своєї дитини треба в Бога заслужити. А зараз можу доповнити своє кредо- і стоматолога! Рандомно потрапити на прийом до лікаря- стоматолога, на повторний візит до якого згодом дитина рахує дні .. Читати далі »
23.02.21
Ольга Дем'янович
Чудова стоматологія. Хороші спеціалісти, обслуговування на високому рівні. Щиро дякую Куприсюку Олегу за якісну роботу та почуття гумору ☺️
11.02.21
Світлана Ординат
Дуже задоволена обслуговуванням і відношенням до пацієнта. Куприсюк Олег Юрійович при лікуванні все пояснює що робить. Бондарашек Іван Ілліч теж дуже задоволена його відношенням. І медсестри дуже уважно відносяться до пацієнтів. Дякую Вам!
28.01.21
Віта Кухарук
Дуже задоволена цією стоматологією, а саме відношенням до пацієнта. Хочу сказати велике спасибі за роботу яку зробив Куприсюк Олег, дуже хороший лікар, має талановиті руки,дарує людям щасливі посмішки?? Побільше вам задоволених пацієнтів???
14.01.21
Вікторія Капінус
Приїхала до стоматології з іншого міста. З проблемним зубом. Надіюсь що запропоноване лікування подіє. Лікарі привітні, професіонали.( Вперше лікар просто пояснив що робить. Бо більшість стоматологій не дуже спілкуються з пацієнтом). Враження найкращ.. Читати далі »

© Луцьк24