Головна Увійти Про сайт
★4.6

Стоматологія Збереження зубів


рейтинг: 4.6, відгуків: 19
Стоматологія Збереження зубів
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 68 184 3000
Години:понеділок: 09:00–20:30 вівторок: 09:00–20:30 середа: 09:00–20:30 четвер: 09:00–20:30 пʼятниця: 09:00–20:30 субота: 09:00–18:00 неділя: Зачинено

Мій відгук

code

20.09.23
Думаю, що на сьогодні Стоматологія Збереження Зубів єдина клініка, де в кріслі лікаря стоматолога можна відпочити, не маючи жодного тремтіння. Тут втілюють останню надію на збереження зуба. Лікування проводиться системно, а не вибірково, вдало зіб.. Читати далі »
24.08.23
Висока якість послуг, сучасне обладнання, працюють професіонали, які щиро зацікавлені у здоров'ї та емоційному комфорті своїх пацієнтів. Можна записатися до будь-якого лікаря стоматології збереження зубів і бути впевненим, що лікування буде які.. Читати далі »
04.08.23
Цілий місяць мучив зуб, а вчора була на прийомі у Владислава Володимировича і сьогодні вперше прокинулася не від зубного болю! Всім рекомендую лікаря Корнійчука Владислава Володимировича! Дуже задоволена лікуванням!
29.07.23
Надзвичайно приємно вражений якістю обслуговування і простим людським відношенням. Подяка усьому професійному колективу) також дякую керівництву, яке надає знижку 20% у такий складний час
07.07.23
Абсолютно не погоджуюсь з жодним коментарем! Привели дитину на видалення молочних зубчиків попередила що важливо щоб не було боляче! Дитина плакала кричала анестезії пошкодували певно так і другий зуб навіть не змогла видалити !!! Я просто розчарован.. Читати далі »
25.06.23
Чудовий сервіс! Від щірого серця рекомендую. Високий рівення обслуговування, вічливий та професійний колектив. Я в захваті, лікарі уважні до деталей, усе пояснюють і відповідають на усі твої запитання (що є рідкістю). Проходжу там лікування і з впевн.. Читати далі »
05.01.22
Відмінний сервіс! Я була у захваті від чистоти, тепла та привабливої енергії цього закладу. Лікар-стоматолог Степан Миколайович та його помічники були професійними, ввічливими та ретельно відносилася до стоматологічного процесу. Це заклад вищого р.. Читати далі »
05.01.22
Відмінний сервіс! Я була у захваті від чистоти, тепла та привабливої енергії цього закладу. Лікар -стоматолог Степан Миколайович та його помічники були професійними, ввічливими та ретельно відносилася до стоматологічного процесу. Це заклад вищого рі.. Читати далі »
19.12.21
Рекомендую всім хто боїться стоматологів, абсолютно безболісне лікування зубів різної складності. Повністю оправдовують свою назву, тому що дійсно допомогли мені зберегти такі зуби, на які уже давно всі махнули рукою та рекомендували вирвати з кінцям.. Читати далі »
09.11.21
Дуже хороша стоматологія,гарно і комфортно,хороший лікар Стохнюк Олена Леонідівна ,дуже приємна і ніжна,свою роботу робить гарно і акуратно)я щиро їй вдячний за лікування зубів і за гарне вибілення. (Рекомендую всім цю приємну стоматологію)
03.11.21
Рідко пишу відгуки але черговий раз побачивши рекламу цих "чудо" лікарів не стрималась.... Як говорить моя знайома ХОРОШИЙ ЛІКАР РЕКЛАМУ СОБІ НЕ РОБИТЬ її роблять пацієнти.... золоті слова!!! Моя Вам порада РОБІТЬ СВОЮ РОБОТУ ЯКІСНО тоді і .. Читати далі »
31.10.21
Хотіли герметизувати фісури сину. Але лікар сказав що пізно. Лікар Степан Кушнірук - дуже сподобався підхід до дитини, син навіть зуби став правильно чистити після його пояснень. ? А раніше були в хваленого Аполонія - зовсім не сподобалось. Пізніше в.. Читати далі »
04.09.21
Відмінний сервіс. Чудова робота, дійсно клініка в яку хочеться повертатись, враховуючи мій дитячий страх перед стоматологами??. Дякую Олені Стахнюк за чудовий прийом, я встиг навіть виспатись поки все зробили)
28.08.21
Дуже хороше обслуговування, все на найкращому рівні! Була на прийомі в стоматолога Владислава Корнійчука, всім рекомендую!
19.08.21
Лікар, Олег Юрійович, професіонал своєї справи. Виконав роботу дуже якісно. Рекомендую.
23.04.21
Завжди говорила, що хороших вихователя та вчителя для своєї дитини треба в Бога заслужити. А зараз можу доповнити своє кредо- і стоматолога! Рандомно потрапити на прийом до лікаря- стоматолога, на повторний візит до якого згодом дитина рахує дні .. Читати далі »
05.03.21
Чудова стоматологія. Хороші спеціалісти, обслуговування на високому рівні. Щиро дякую Куприсюку Олегу за якісну роботу та почуття гумору ☺️
21.02.21
Дуже задоволена обслуговуванням і відношенням до пацієнта. Куприсюк Олег Юрійович при лікуванні все пояснює що робить. Бондарашек Іван Ілліч теж дуже задоволена його відношенням. І медсестри дуже уважно відносяться до пацієнтів. Дякую Вам!
07.02.21
Дуже задоволена цією стоматологією, а саме відношенням до пацієнта. Хочу сказати велике спасибі за роботу яку зробив Куприсюк Олег, дуже хороший лікар, має талановиті руки,дарує людям щасливі посмішки?? Побільше вам задоволених пацієнтів???
24.01.21
Приїхала до стоматології з іншого міста. З проблемним зубом. Надіюсь що запропоноване лікування подіє. Лікарі привітні, професіонали.( Вперше лікар просто пояснив що робить. Бо більшість стоматологій не дуже спілкуються з пацієнтом). Враження найкращ.. Читати далі »

© Луцьк24