Головна Увійти Про сайт
★ 4.7

Стоматологія Збереження зубів


рейтинг: 4.7, відгуків: 14
Стоматологія Збереження зубів
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 68 184 3000
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено

Мій відгук

code

Алла
05.01.22

Відмінний сервіс! Я була у захваті від чистоти, тепла та привабливої енергії цього закладу. Лікар-стоматолог Степан Миколайович та його помічники були професійними, ввічливими та ретельно відносилася до стоматологічного процесу. Це заклад вищого р.. Читати далі »

Alla
05.01.22

Відмінний сервіс! Я була у захваті від чистоти, тепла та привабливої енергії цього закладу. Лікар -стоматолог Степан Миколайович та його помічники були професійними, ввічливими та ретельно відносилася до стоматологічного процесу. Це заклад вищого рі.. Читати далі »

Христина Сосницька
19.12.21

Рекомендую всім хто боїться стоматологів, абсолютно безболісне лікування зубів різної складності. Повністю оправдовують свою назву, тому що дійсно допомогли мені зберегти такі зуби, на які уже давно всі махнули рукою та рекомендували вирвати з кінцям.. Читати далі »

Roman Romanyshyn
09.11.21

Дуже хороша стоматологія,гарно і комфортно,хороший лікар Стохнюк Олена Леонідівна ,дуже приємна і ніжна,свою роботу робить гарно і акуратно)я щиро їй вдячний за лікування зубів і за гарне вибілення. (Рекомендую всім цю приємну стоматологію)

Ольга ЦУМ
03.11.21

Рідко пишу відгуки але черговий раз побачивши рекламу цих "чудо" лікарів не стрималась.... Як говорить моя знайома ХОРОШИЙ ЛІКАР РЕКЛАМУ СОБІ НЕ РОБИТЬ її роблять пацієнти.... золоті слова!!! Моя Вам порада РОБІТЬ СВОЮ РОБОТУ ЯКІСНО тоді і .. Читати далі »

Мар'яна Дацюк
31.10.21

Хотіли герметизувати фісури сину. Але лікар сказав що пізно. Лікар Степан Кушнірук - дуже сподобався підхід до дитини, син навіть зуби став правильно чистити після його пояснень. ? А раніше були в хваленого Аполонія - зовсім не сподобалось. Пізніше в.. Читати далі »

Макс Андріюк
04.09.21

Відмінний сервіс. Чудова робота, дійсно клініка в яку хочеться повертатись, враховуючи мій дитячий страх перед стоматологами??. Дякую Олені Стахнюк за чудовий прийом, я встиг навіть виспатись поки все зробили)

Тетяна Шептур
28.08.21

Дуже хороше обслуговування, все на найкращому рівні! Була на прийомі в стоматолога Владислава Корнійчука, всім рекомендую!

Ірина Гордійчук
19.08.21

Лікар, Олег Юрійович, професіонал своєї справи. Виконав роботу дуже якісно. Рекомендую.

Наталія Крищук
23.04.21

Завжди говорила, що хороших вихователя та вчителя для своєї дитини треба в Бога заслужити. А зараз можу доповнити своє кредо- і стоматолога! Рандомно потрапити на прийом до лікаря- стоматолога, на повторний візит до якого згодом дитина рахує дні .. Читати далі »

Ольга Дем'янович
05.03.21

Чудова стоматологія. Хороші спеціалісти, обслуговування на високому рівні. Щиро дякую Куприсюку Олегу за якісну роботу та почуття гумору ☺️

Світлана Ординат
21.02.21

Дуже задоволена обслуговуванням і відношенням до пацієнта. Куприсюк Олег Юрійович при лікуванні все пояснює що робить. Бондарашек Іван Ілліч теж дуже задоволена його відношенням. І медсестри дуже уважно відносяться до пацієнтів. Дякую Вам!

Віта Кухарук
07.02.21

Дуже задоволена цією стоматологією, а саме відношенням до пацієнта. Хочу сказати велике спасибі за роботу яку зробив Куприсюк Олег, дуже хороший лікар, має талановиті руки,дарує людям щасливі посмішки?? Побільше вам задоволених пацієнтів???

Вікторія Капінус
24.01.21

Приїхала до стоматології з іншого міста. З проблемним зубом. Надіюсь що запропоноване лікування подіє. Лікарі привітні, професіонали.( Вперше лікар просто пояснив що робить. Бо більшість стоматологій не дуже спілкуються з пацієнтом). Враження найкращ.. Читати далі »

© Луцьк24