Головна Увійти Про сайт

Студія посмішок ★4.8


рейтинг: 4.8, відгуки: 8
studiya-posmishok
Адреса:Луцьк, просп. Перемоги, 18
Телефон:+380 99 003 6011
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Студія посмішок - це чудова стоматологія, яка допомагає пацієнтам подолати страх перед стоматологічними процедурами. Лікарі виявляють увагу до деталей і завжди пояснюють пацієнтам необхідні процедури, уникаючи запропонування непотрібних процедур. Вони вміють вирішувати навіть найскладніші випадки, такі як лікування кіст та встановлення штифтів. Лікар Олег Шпак є професіоналом у своїй справі, володіє гарними знаннями і використовує новітні технології. Персонал стоматології також відзначається прекрасним відношенням до клієнтів. Відвідувачі можуть почуватись комфортно та безпечно, а ціни на послуги є доступними. Хоча може бути необхідно записатись заздалегідь, відвідувачі стверджують, що це варте чекання. Клініка також має приємний персонал та доступні ціни. Однак, є деякі відгуки про те, що деяким пацієнтам доводиться чекати зайвий час, незалежно від запису на певний час. Загалом, "Студія посмішок" - найкраща стоматологія в місті, яка відзначається високим рівнем послуг.

Мій відгук

code

03.05.24
Karmi
Дуже дякую за хорошу роботу та якісний підхід до вирішення проблеми.
20.06.23
Julia
Чудова стоматологія! З нею в мене зник страх стоматологів. Лікар дуже уважний, завжди пояснює що і навіщо буде робити, не пропонує зайвих процедур. Двічі рятував мені дуже складні випадки лікуванням без видалення, такі як кіста і коли від зуба лишила.. Читати далі »
10.05.23
Kate
Всіх, хто переступить поріг цієї клініки, чекає щира, відкрита, порядна людина - це лікар Олег Шпак. До цього всього він ще й професіонал з великої літери ! Володіє гарними знаннями із застосуванням новітніх технологій. Прекрасне відношення персоналу.. Читати далі »
26.03.21
Катерина
Хочу подякувати за бездоганно виконану роботу. Було виконано ряд процедур, лікування карієсу, встановлення коронки, чистка. Дуже задоволена уважністю та професіоналізмом персоналу.
05.02.21
Диана
Відвідую дану стоматологію з 2016 року! Чудовий стоматолог, який дійсно пам’ятає своїх пацієнтів. Все розказує пояснює як воно є!) хоч і запис потрібно робити за 1 місяць але це того варте. Якісні матеріали які носяться не менш ніж декілька рок.. Читати далі »
12.07.20
Karina
Хороша клініка. Приємний та уважний персонал. Доступні ціни. Робила чистку у Наталі Главацької, лишилася задоволеною на всі ? - професіонал своєї справи. Успіхів та процвітання Вашому колективу?.
05.11.19
Vik#L
Хороша клініка, але хочу побажати Шпаку однаково ставитись до всіх відвідувачів незалежно від їх статку. Іноді доводиться чекати зайвий час, навіть коли ти записаний на певну годину.
05.12.18
Зоряна
Найкраща студія міста) найвищий рівень)

© Луцьк24