Головна Увійти Про сайт

студія Розважайко, аніматори Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 8
studiya-rozvazhayko-animatory-lutsk
Адреса:Луцьк, просп. Перемоги, 1, офіс 412
Телефон:+380 99 323 5999
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Студія "Розважайко, аніматори Луцьк" - це організація, яка пропонує цікаві програми для дітей. Їх аніматори є дуже веселі та знають, як розважити малечу і зробити свято незабутнім. У них також є мега великий вибір костюмів, які допомагають створити яскраві та гарні образи персонажів для дітей. Ціна на їхні послуги є дуже доступною, а їхні програми добре сподобаються як самим дітям, так і їхнім батькам. Власник студії, Андрій, підкреслює, що для них головне - посмішка дітей, яка є їхнім щастям. Він запевняє, що звертаючись до них, ви отримаєте незабутні враження, станете щасливими та веселими. Згідно з відгуками, клієнти студії задоволені на всі 100%, вони зауважують доступну ціну та гарні костюми. Аніматори з "Розважайко" викликають велику радість у дітей та завжди створюють веселу атмосферу на святі. Один з клієнтів замовив аніматорів на день народження свого синочка і був дуже задоволений, його дитина була в захваті. Він дякує студії за таку чудову роботу і бажає їм так тримати.

Мій відгук

code

30.04.24
Онлайн
Супер ,дітям дуже сподобалось,музика чудова ,танці ,конкурси ,діти і дорослі в захваті!
05.05.21
Andrzej
Самі круті аніматори. Було класно
27.04.21
Olga
Цікава програма, яскраві персонажі, аніматори дуже веселі знають як розважити малечу і зробити свято незабутнім.
25.04.21
Nadya
Мега великий вибір костюмів,класна ціна,веселі і активні програми,костюми яскраві і дуже гарні.
20.04.21
Андрій
Доброго дня. Я власник студії Розважайко для мене і для нашої студії - посмішка діток це номер 1 - це і є щастя. звертайтесь до нас ми зробимо вас і ваших діток дуже щасливими, веселими і подаруємо незабутні враження. Ваш Андрій, ваша студія Розв.. Читати далі »
19.04.21
Олена
Задоволені на всі 100% ціна в порівняні з іншими доступна, дуже гарні костюми
16.04.21
Катруся
Аніматори від Розважайко супер класні, на їхньому святі завжди весело
16.04.21
Слупко
Замовляв аніматорів на день народження синочка ) Усе мега сподобалось. Дитина в захваті. Дякую так тримати

© Луцьк24