Головна Увійти Про сайт

Студія розвитку "Розумаха" ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 6
studiya-rozvytku-rozumaha
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 4б
Телефон:+380 99 348 0259
Студія розвитку "Розумаха" є місцем, де займаються з дітьми і допомагають їм розвивати свої навички. Згідно з відгуками, весь персонал студії є дуже ввічливим і завжди створює цікаві заняття для дітей. Багато батьків виразили своє задоволення індивідуальним підходом до кожної дитини і високою кваліфікацією вихователів. На заняттях викладачі стараються знайти спільну мову з дітьми і роблять все можливе, щоб забезпечити їх розвиток. Багато батьків підкреслюють, що студія працює з любов'ю і увагою до дітей. Крім того, багато хто зауважив зручний графік відвідування, який можна обирати в залежності від своїх потреб. Однак, є й негативний відгук, в якому зазначено некомпетентність деяких співробітників студії. Це викликало незадоволення, оскільки батьки вказали на неприємності та недоліки в організації занять. В цілому, студія розвитку "Розумаха" має позитивні відгуки, але також потребує покращення у деяких аспектах.

Мій відгук

code

03.10.21
Dasha
Ходим з синочком і дуже задоволені. У студії всі вічливі, заняття кожного разу різні і цікаві
21.07.20
Елеонора
Дуже задоволені! Індивідуальний підхід до кожної дитини! Завжди дуже цікаво!Донечка ходить із радістю??
01.07.20
Олег
Дитині дуже сподобалося. Вихователі дуже хороші, швидко знайшли підхід.
01.07.20
Юлія
Задоволена заняттями. Дитина була у захваті. Дуже позитивні працівники, які справді вкладають максимум зусиль у свою роботу)
29.06.20
Олена
Мої обоє дітей відвідували і міні-садок у Розумасі, і підготовку до школи. Дуже хороші педагоги! Заняття - на висоті. Відношення до дітей - відчувається що все з любов`ю і все продумано. Також - що зручно було - можна обирати собі дні та години відві.. Читати далі »
05.08.19
Вікторія
Зараз шукаю приватний садочок для нашого сина (2 роки). Для початку вирішила спробувати розвиваючі гуртки для дитини разом мамою. Подзвонила за номером телефону в Розумаху, дівчина все пояснила, відповіла на всі питання і запропонувала додати в групу.. Читати далі »

© Луцьк24