Головна Увійти Про сайт

Студія стоматології Ярини Куцик ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 15
studiya-stomatologiyi-yaryny-kutsyk
Адреса:Луцьк, Сіті Парк, просп. Волі, 49, приміщення 8-9
Телефон:+380 95 698 2824
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–20:00 неділя: Зачинено
Студія стоматології Ярини Куцик - це відома клініка з досвідом 17 років, яка здобула популярність завдяки своїм відмінним результатам та професіоналізму. Багато людей рекомендують цю стоматологію, оцінюючи її як місце з найкращими фахівцями.

Пацієнти відзначають, що Ярина Степанівна та Михайло Михайлович - це справжні професіонали своєї справи, які знають свою роботу до маленьких деталей. Вони здатні створити білосніжну посмішку та забезпечити здорові зуби.

Клініка вважається однією з найкращих у місті, завдяки своїм фахівцям. Похвалили роботу Михайла, якого визнали найкращим лікарем, з яким їм доводилося зустрічатися.

Люди також цінують високу кваліфікацію спеціалістів та їхнє уважне ставлення до пацієнтів. Вони відзначають добрий, приємний та позитивний персонал, який зустрічає і проводжає з посмішкою.

Також високо оцінюють індивідуальний підхід та чудову консультацію, які надають пацієнтам. Клініка отримала визнання за знаходження кореня пробле.. Читати далі »

Мій відгук

code

28.08.23
Відвідую стоматологію на протязі 17-ти років. Завжди чудовий результат! Ні разу не виникла думка змінити стоматологію! Ярина Степанівна та Михайло Михайлович професіонали своєї справи! Усім раджу! Білосніжна усмішка та здорові зуби вам гарантовані!!!.. Читати далі »
25.08.23
Чудова клініка з найкращими фахівцями. Дякую всьому персоналу за роботу) Всі молодці. Пан Михайло - найкращий лікар, якого я міг зустріти на свому шляху. Процвітання вам🙏🏻
17.08.23
Дуже приємно, що на сьогоднішній день в м. Луцьку є така клініка де працюють люди, які справді з душею підходять до своєї справи, якій віддаються на всі 💯. Хочу відзначити високу кваліфікацію спеціалістів, зокрема пана Михайла, який майстер своєї спр.. Читати далі »
10.08.23
Щиро вдячна пані Ярині Куцик за індивідуальний підхід та чудову консультацію! приємно вразило уважне ставлення та бажання не просто підлікувати хворі ясна, а знайти корінь самої проблеми!
07.08.23
Лікуємо зибки дітям в цій клініці постійно. Персонал на високому рівні. Окремо подяка лікарю Тетяні Віталівній за чудовий підхід до дитини.
25.04.23
Хочу подякувати за гарне ставлення і високий професіоналізм!!! За індивідуальний підхід і за високоякісну роботу. Ви- ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи!!! Рекомендую!!!
02.12.21
Не можу не відмітити відмінну роботу Студії стоматології Ярини Куцик. Виявила серйозні проблеми з яснами. Знайомий стоматолог порадив Пані Ярину. Не знала, як знайти сміливість записатися на прийом. Але прийшовши до Пані Ярини, я отримала важливу під.. Читати далі »
29.11.21
Впродовж останніх 15 років лікую зуби у пані Ярини. На цьому відрізку часу пацієнтами даної стоматології були мої рідні, близькі та знайомі. Адже «Стоматологія Ярини Куцик» це: - професіоналізм найвищого ґатунку; - інновації та новітні те.. Читати далі »
20.07.21
Щиро дякую за високий професіоналізм і уважне ставлення до пацієнтів. Ярина Степанівна-просто супер!!! Вражають сучасні технології у лікуванні зубів, а особливо те, що уся робота побудована на максимальному збереженні власних зубів, а не на протезува.. Читати далі »
22.02.21
Це дійсно професіонали свого діла, був в багатьох клініках, але тут я дійсно отримав кваліфіковану консультацію і лікування, головне що вирішив певні проблеми, безболісно і з задоволенням! The Best!
18.02.21
Дуже класна стоматологія, чудовий професійний підхід, гарні посмішки лікарів і всього персоналу, які піднімають і тобі настрій і візит стає приємним задоволенням, а не муками
13.01.21
Надзвичайно професійний і привітний персонал. Дуже задоволений співвідношенням якості послуг і ціною. Лікуюсь у Ярини, щонайменше, протягом 5 років. Однозначно раджу.
31.08.20
З 2005 року відвідую студію, писати можна багато, але роки говорить самі. Цілком задоволений якістю послуг та кваліфікованістю персоналу. Завжди йдуть на зустріч, враховують усі ньюанси. Просто раджу, опираючись на власний досвід обслуговування в сту.. Читати далі »
28.02.20
Обслуговуємось з дружиною в Ярини Куцик вже декілька років. Саме тут дружині спасли два зуби, які по показам вже мали йти на видалення. Рідкісне поєднання професійності, індивідуального підходу до кожного клієнта і майже домашнього затишку. В моєму .. Читати далі »
05.10.19
Радий знайомству з Яриною! Працювали над задачею у рамках підготовки до висотних гірських сходжень. Стояла ціль в лікуванні та консультації по правильному догляду за зубами та яснами. Всі роботи були виконані вчасно та майстерно! Приємне і корисне сп.. Читати далі »

© Луцьк24