Головна Увійти Про сайт

Студія танцю "Максимум" ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 4
studiya-tantsyu-maksymum
Адреса:Луцьк, вул. Конякіна, 14
Телефон:+380 50 922 4209
Години:понеділок: Зачинено вівторок: 15:00–21:00 середа: Зачинено четвер: 15:00–21:00 пʼятниця: Зачинено субота: 15:00–21:00 неділя: Зачинено
Студія танцю "Максимум" - це місце, де можна займатися танцями з професійним тренером та насолоджуватися приємною атмосферою. Зал в клубі просторий, що дозволяє вільно рухатися та виконувати різноманітні танцювальні рухи. Тут надається велика увага якісному навчанню та досягненню результатів.

Клієнти студії характеризують її як професійну, результативну та якісну. Вони радять своїм друзям і знайомим займатися саме тут. Зокрема, у студії "Арт" кілька місяців займаються люди, яким сподобалася приємна атмосфера, присутність чудового кваліфікованого тренера та можливість творчого та спортивного зростання.

Крім того, студія "Максимум" також є відмінним варіантом для батьків, які шукають гурток для своїх дітей. Тут їх дітки зможуть розвивати свої танцювальні здібності та насолоджуватися часом, проведеним у цьому клубі.

В загальному, студія танцю "Максимум" отримала відгуки, що все в ній ідеально - від професійного тренера та якісного навчання до просторого залу та.. Читати далі »

Мій відгук

code

04.02.19
Займаюсь в цьому клубі. Кваліфікований тренер. Просторий зал. Приємна атомосфера
21.01.19
Професійно, результативно, якісно.. Рекомендую!
21.01.19
У студії "Арт" займаюсь декілька місяців. Дуже подобається!!! Приємна атмосфера, чудовий кваліфікований тренер, великий зал, є можливість творчого та спортивного зростання...
20.01.19
Хроший гурток для ваших діток. 🕺💃🏼 Все ідеально!👌

© Луцьк24