Головна Увійти Про сайт

Суші Ямі ★2.0


рейтинг: 2, відгуки: 18
sushi-yami
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 2
Телефон:+380 50 951 0777
Години:понеділок: 11:00–22:00 вівторок: 11:00–22:00 середа: 11:00–22:00 четвер: 11:00–22:00 пʼятниця: 11:00–22:00 субота: 11:00–22:00 неділя: 11:00–22:00
Суші Ямі - ресторан, який залишає суперечливі враження у своїх відвідувачів. Деякі з них залишають позитивні відгуки, особливо щодо смаку ролів і якості їжі. Вони також відзначають гарний інтер'єр закладу. Однак, є й негативні відгуки, де люди скаржаться на погане обслуговування, брудність під столиками і низьку якість суші. Деякі гості також вказують на некоректну поведінку працівників і проблеми з доставкою. Інші клієнти зазначають, що соєвий соус дуже кислий, а рис має неприємний смак. Загалом, деякі клієнти рекомендують цей заклад, а інші радять шукати кращі альтернативи з якіснішою їжею і обслуговуванням.

Мій відгук

code

17.02.24
Ania
Люблю ваш заклад 💛 Перепробувала в місті суши повсюду, але у вас найкраще співвідношення ціна - якість. Свіжа риба в потрібній кількості, розмір суш як раз , ціни помірні і це не відображається на якості. Завжди лояльне відношення до клієнтів . Про.. Читати далі »
17.12.23
Христя
Розчарована. Замовили не дешевий сет, а в результаті отримали незрозуміло що. Таких несмачних ролів вже давно не їла. Шматочки різні, риба не відчувається зовсім, одна із позицій взагалі розвалювалась. В результаті залишили пів сету бо неможливо було.. Читати далі »
16.12.23
Serg
Замовляли суші, сет обійшовся в 700грн, в результаті суші не смачні та щей з використанням майонезу чи що це таке було не зрозуміло. Шкода, що обрав саме цей заклад, хоча в Луцьку досить багато інших. НЕ РЕКОМЕНДУЮ І ЗВЕРТАТИСЬ В ЦЕЙ ЗАКЛАД БІЛЬШЕ НІ.. Читати далі »
23.11.23
Віксіс
Несмачні роли, роки 2 тому були самі смачні в Луцьку, після зміни меню просто жахливі, склад ролів взагалі намішане все підряд аби дороща вартість рола була. Поки очікувала побачила, що 2 столика не доїли пів сету, поверніть старе меню, і люди поверн.. Читати далі »
17.08.23
Іванка
ЖАХЛИВІ СУШІ! витратили марно гроші, просимо повернути гроші.
17.08.23
Софія
Буди у закладі Суші Ямі, не сподобалось! суші були не смачні, дарма витратили час та гроші, не рекомендуємо!!
06.02.22
Диана
Замовила вечері суші з собою. І ОТРУЇЛАСЬ!!! Раніше завжди там їх брала і всім рекомендувала, бо дуже смачно і швидко. Тепер шкодую, що вирішала замовити вечерю. Цілу ніч було дуже погано і сталось сильне отруєння! Погіршився стан після вечері десь ч.. Читати далі »
04.02.22
Roman
Брав суші на виніс. Що можу сказати - все чудово! Певно кращі роли які куштував останнім часом.
11.01.22
Oleksandra
Відвідувала заклад та замовляла доставку неодноразово! В закладі гарно , красивий інтер‘єр , але зазвичай брудно під столиками. Суші дорогі та не завжди якісно зроблені (рис розвалюється) , але це не заважає їм бути смачними ? Соєвий нормальний.. Читати далі »
30.09.21
Yevhen
Прийшли з дитиною, попросили меню і сіли за столік. В цей час вокруг бігала офіціантка і обслуговувала інших клієнтів. Десять хвилин ми подавали їй знаки щоб вона підійшла і до нас теж. Офіціантка весь час робила вигляд що нас не існує. В результаті .. Читати далі »
18.09.21
Inna
Я в шоці в суші ямі піца ямі працівник закладу не коректно спілкувалася з клієнтами, після чого відмовилась прибрати стіл де відпочивали люди, і на додаток до всього на прохання людей зібрати суші і запакувати сказала збирайте самі. Оце заклад все дл.. Читати далі »
18.09.21
Анжела
Жахливе обслуговування вашої правої руки Акпьорова. Потрібно навчити її говорити і обслуговувати людей. Відмовилась пакувати замовлення бо вона не хоче і сказала спакувати самим. Пусті ваші прибори стояли до кінця здавалось відчуття смітника і на зау.. Читати далі »
16.09.21
Tori_liberty
Суши не сподобались?? Соєвий соус дуже кислий,якийсь не смачний В рисі дуже відчувається оцет,рис звичайний Риба має трошки завітренний вигляд
29.06.21
М
Навіщо настільки розводити соєвий соус???!!! Він просто-як вода! Ніякого смаку і із-за цього суші нудні і не можливо їсти. Економія на соусі на мою думку- це просто ДНО? Коли робила зауваження, просто давали іншу пляшечку такого ж самого соусу . Не .. Читати далі »
17.02.21
Тарас
Це ж треба, заставили мене зайти та черкати вам такий відгук, хоч зазвичай залишаю тільки позитивні. Власники цього закладу, якшо вам цікавий хоч трішки процес та що відбувається у вашому закладі, почніть з малого - з таємного гостя. У вашому закладі.. Читати далі »
05.02.21
Мирон
Хороший заклад , в якому адміністрації не все одно на клієнтів . Був «форс мажор» з доставкою , однак принесли свої вибачення і запропонували компенсацію. Шкода , що одразу не вирішили проблему, однак все ж радує , що не залишили все як є.. Читати далі »
04.02.21
Chris
Відштовхуючись від того, що сьогодні 14 лютого, зробили замовлення ще о 15 годині. Телефонуючи для підтвердження, менеджер сказала, що замовлення буде готове прибизно о 17:30, що нам повністю підходило. О 19 зателефонували з питанням "а, власне,.. Читати далі »
25.01.21
M
Непогана їжа, та якість продуктів могла бути кращою

© Луцьк24