Головна Увійти Про сайт

СВІТЛАНА, ПЕРУКАРНЯ ★3.1


рейтинг: 3.1, відгуки: 7
svitlana-perukarnya
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 42А
Телефон:+380 332 743 256
Перукарня "Світлана" має як позитивні, так і негативні відгуки. Деякі клієнти відзначають високий рівень обслуговування та приємний персонал, який уважно слухає і розуміє бажання клієнтів. Ціни в перукарні також вважаються приємними.

Однак, деякі клієнти не задоволені результатом стрижки і зазначають, що навіть елементарний підріз кінчиків виконується неякісно. Також були випадки, коли клієнти просили виправити недоліки, але перукарі реагували відмовою або непрофесійними коментарями. Деякі відгуки також згадують про занедбане стан ремонту і неприємну атмосферу в перукарні.

Загалом, перукарня "Світлана" має свої переваги і недоліки, і вибір залежить від персональних уподобань кожного клієнта.

Мій відгук

code

17.02.21
Nika
У перукарню ходжу постійно. Персонал чудовий: слухає і чує. В загальному потрібно завжди іти на діалог з перукарем і все буде зрозуміло.
27.12.20
Rt
Приємні перукарі, ціни?
03.10.20
Сергій
Мені сподобалось, як підстригли мене
03.06.20
Оксана
Не рекомендую!!! Здається елементарно підрізати кінчики. Але ж і для Вас це складно. Мабуть я собі б краще зробила. Видно було, що жіночка практикант, але в таких випадках попереджають. Дуже нерівно підстригла. Годину стригла, без миття голови і укл.. Читати далі »
30.08.19
Tsymbalyuk
Чудова перукарня , приемнi перукарi ...
12.06.19
olga
Не сподобалась стрижка, попросила переробити, на що сусідній перукар, навіть не та, що мене стригла, блондинка якась, надто бурно відреагувала, почала хамити і на повишених тонах говорити як їй надоїли за день такі клієнти. Жах! Абсолютно не професій.. Читати далі »
01.03.19
Olya
Місце, котре застрягло в радянському союзі ремонт робився ще при відкритті, 30 років тому, хоча ціни досить такі сучасні, вищі, ніж в деяких хороших салонах. Працівники змінюються як рукавички, не витримуючи тієї атмосфери. Хазяйка - неприємна особа.. Читати далі »

© Луцьк24