Головна Увійти Про сайт

Синтетик ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 5
syntetyk
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 6
Телефон:+380 332 719 312
"Синтетик" - гаражний кооператив, який славиться своєю охайністю та чистотою. Гаражі тут також вражають своїм станом. Однак, треба враховувати, що кооператив розташований досить далеко від дому, що може зменшувати його привабливість для деяких людей.

Загалом, кооператив вважається дуже хорошим. Однак, деяким жителям було б непогано замінити керівника кооперативу. Вони вважають, що потрібен новий керівник, який зможе внести зміни та поліпшити стан кооперативу. За десять років нічого значного не було зроблено для покращення та облагородження кооперативу. Дорога до кооперативу також залишилася у поганому стані.

Проте, важливо зазначити, що в цьому місці знаходиться відмінний автосервіс, де працюють професійні механіки та електрики. Вони виконують свою роботу дуже якісно та в короткі терміни. Ціни в сервісі є адекватними. Багато людей вже скористалися послугами цього автосервісу і залишилися задоволеними. Тут здійснюють ремонт та обслуговування підвіски, повітряної, масля.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.02.20
Vitaliy
Гаражний кооператив охайний, чистий, з непоганим гаражами, але дуже далеко від дому, тому нецікавий...
27.10.19
Сергій
Бо тут у мене гараж ;-) !
25.02.18
Taras
Кооператив дуже хороший. Якби ще змінити його керівника Козленка, на нового, то ціни б йому не було. Спитаєте чому замінити, тому що нічого для покращення, облагородження кооперативу не робить на протязі більше 10 років. Дорога як була погана так і з.. Читати далі »
02.09.17
Sasha
Хороше СТО з адекватними цінами та якісними роботами.
26.07.17
Vladyslav
в цьому місці знаходиться прекрасний автосервіс (справа від Віанора), де працюють професійні механіки та електрики, які дуже якісно виконують свою роботу в максимально короткі терміни за адекватну ціну. скористався послугами майже кожного професіонал.. Читати далі »

© Луцьк24