Головна Увійти Про сайт

Tattoo Art Room ★4.8


рейтинг: 4.8, відгуки: 6
tattoo-art-room
Адреса:Луцьк, просп. Перемоги, 3
Телефон:+380 95 642 7493
Тату-салон "Tattoo Art Room" відомий своїми старанними і якісними послугами. Майстер Даша є дуже доброзичливою та талановитою професіоналкою, яка ставиться до своєї роботи з великою увагою і старанням. За рекомендацією знайомої я вирішила звернутися сюди і ніколи не пошкодувала про це рішення. Татуювання були зроблені дуже якісно і швидко, і я впевнена, що мої наступні тату зроблю саме тут. Робота в салоні просто кайф, атмосфера приємна і комфортна, а майстер та адміністратори є дуже талановитими і приємними у спілкуванні людьми. Я вже неодноразово зверталася до цього салону і завжди залишалася дуже задоволена. Максим Медведюк - майстер своєї справи, його тату зроблені якісно, професійно і мають художнє виконання. Ціни в салоні також дуже хороші, а обслуговування приємне. Я рекомендую цей салон всім своїм знайомим. Макс Медведюк - найкращий художник тату, якого мені довелося бачити. Я дуже вдячна за малюнок на моєму тілі і незабутні враження від сеансу, який проходив під улюблені фільм.. Читати далі »

Мій відгук

code

05.01.22
Like
Майстер старанно ставиться до своєї діяльності. Доброзичлива, старається з ескізами, і виконує роботу.
03.01.22
Настя
Пішла сюди за рекомендацією знайомої і жодної секунди не пошкодувала? Даша - бомбезна майстриня своєї справи, татуювання були зроблені дуже якісно і швидко!) Наступні татушки 100% битиму саме тут☺️
13.12.21
Vadym
Робота просто кайф. Приємна атмосфера, дуже комфортно та професійно. Це моє перше тату і наступне зроблю 100% у вас) Майстер та адмін топові і дуже круті в плані спілкування ?
09.08.21
Cвітлана
Вже не одноразово зверталася до даної компанії, залишилася дуже задоволена. Максим Медведюк - майстер своєї справи. Тату зроблені якісно, професійно, та художньої правильно. Хороші ціни, приємне обслуговування. Всім знайомим рекомендую цей тату салон.. Читати далі »
09.08.21
Serj
Макс Медведюк найкращий художник тату ... Якого мені зустрічалось побачить ,дякую за малюнок на моєму тілі,та незабутні враження від сеансу що проходили під улюблені фільми))) та хорошу розмову,дяку ще раз та бажаю успіхів та взлеті все нових вершин .. Читати далі »
04.08.21
Максим
Дуже клуті майстри, вже 3 тату собі зробив, і ні разу не пожалів, так ще вразили ціни, за таку не малу роботу така відносно не велика ціна, тепер хочу рукава)))) inst: @zybanov.life

© Луцьк24