Головна Увійти Про сайт

Театральний майдан ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 5
teatralnyy-maydan
Адреса:Луцьк, Театральний майдан
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Театральний майдан" - це центральний майдан міста, який приваблює відвідувачів своєю атмосферою та красою. Вночі воно перетворюється на справжню казку, коли ялинка, прикрашена до Нового року, розкривається у всій своїй красі і вирує у сяйві світла. Театральний майдан є місцем, де з давніх часів збираються мешканці міста під час різноманітних дійств, свят чи надзвичайних подій. Однак, увечері може бути недостатньо освітлення, але це питання вирішується організаторами. Єдиний недолік - велика кількість людей, яка може ускладнити спостереження за дійством. Однак, зауваження це компенсується з іншої сторони. Відвідування "Театрального майдану" - це поєднання атмосфери, краси та незабутніх емоцій.

Мій відгук

code

21.01.22
Атмосферне місце , яке варто відвідати!) Вночі воно розкриває себе зовсім інакше , просто казка! 😍
19.01.22
Дуже гарне місце. Ялинка прикрашена до Нового року, все світиться і дуже атмомферно))
04.01.22
Місце гарне. Однак, ввечері малувато освітлення.
15.09.21
Центральний майдан міста, на якому з давніх часів збираються мешканці під час різноманітних дійств, свят чи надзвичайних подій.
21.05.21
Місцина непогана, але є один мінус: трохи незручно спостерігати за дійством, коли дуже багато людей. З другої сторони, наскільки я помітив, це виправляють.

© Луцьк24