Головна Увійти Про сайт

Технічний коледж ЛНТУ


рейтинг: 3, відгуків: 12

Технічний коледж ЛНТУ
Адреса:м. Луцьк, вул. Конякіна, 5
Телефон:+380 3322 80550
Години:
Технічний коледж Луцького національного технічного університету, що розташований у Волинській області, м. Луцьк, вул. Конякіна, 5, є державним навчальним закладом, що входить до системи освіти, забезпечує реалізацію потреб громадян у науковій, професійній та практичній підготовці за освітньо – кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст.

Мій відгук

code


Аня Шура
27.02.19

Коледж так собі, на три зірки не тяне,навчатися відносно легко, але після пар болить голова. Що до гуртожитку— це повний жах, особливо душ і туалети, навідміну від їдальні, готують смачно, поварам величезне ДЯКУЮ

unknow
07.12.18

Чи можливий вступ без ЗНО ???

Hiro
24.11.18

Ну що ж.. Настав момент начеркати мені тут відгук. Загалом це не поганий заклад, є стимул навчатись(стипедія), а також не погана конкуренція. В гуртожитку кімнати не 5 зірок, але для селянина з майнкрафта підійде(запах просто ужас, та й муссорнік ще .. Читати далі »

Ercog
21.10.18

Закінчив коледж цього року, за 4 роки ніяких проблем не було. Дуже хороший коледж, усім би рекомендував сюди йти навчатися.

Ангеліна Парфесюк
24.04.18

Я ще тут не навчаюсь,але планую.За цими коментарями помітно що заклад не поганий,проте, я буду в цьому впевнена тільки тобі коли буду навчатися).Надіюсь що і мені і всім іншим бажаючим навчатися в цьому коледжі сподобається все, та наше навчання буде.. Читати далі »

Микола
03.08.15

Результати з української мови КСМ вивісили одні , а на сайті інші---домалювали чотири ВІСІМКИ.Пахне корупцією.

Іра
06.04.14

Продовження ви мали такі оцінки в темі 7 7 8 9 а за тему буде 5. Ви хочете щось вчити а викладачам це не треба , хочете здати залік -прибирайте кабінети .Якщо ви вчитесь на платному крім суми яку ви сплачуєте кожного року ви ще заплатите мінімум 3.. Читати далі »

Іра
06.04.14

В першу чергу хочеться звернутися до батьків, які хочуть щоб їхні діти тут навчалися -НЕ ПСУЙТЕ ЇМ МАЙБУТНЄ!!!!!І ви, шановні абітурієнти, задумайтесь,якщо ви поступете сюди ,то ще не раз пожалкуєте. Почну з викладачів - багато з них викладають предм.. Читати далі »

оксана
07.06.12

коли ще я вчилась то Козачук справді був викладачем фізри а команду вала ним його жінка Так він і став директором

Володимир
13.10.11

Коледжем і училищем заправляє директор і його жінка. Викладачі нормальні, тільки деякі за профілем не працюють. Надзвичайно швидка плинність кадрів у цих закладах, так як директор працює за таким правилом- НАМ МУДРИХ ВИКЛАДАЧІВ НЕ ПОТРІБНО. Директор.. Читати далі »

Вася
13.10.11

Ну шо можу сказати....викладачі дійно хороші крім викладача історії(не буду називати прізвище...)а так коледж непоганий...ще б група в нас дружніша була...

Костя
13.10.11

Коледж нічого, може бути... ВИКЛАДАЧІ хороші, хабарів не беруть, ставлять за знання.

© Луцьк24