Головна Увійти Про сайт

Теплий дім ПСП ★3.4


рейтинг: 3.4, відгуки: 7
teplyy-dim-psp
Адреса:Луцьк, Привокзальний майдан, 1
Телефон:+380 50 433 7718
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Теплий дім ПСП" - компанія, яка надає послуги з монтажу радіаторів опалення та інших опалювальних систем. За декілька років роботи з цією компанією відгуки розходяться.

Деякі клієнти повністю задоволені роботою компанії. Вони високо цінують оперативність та професіоналізм майстрів, які виконують свою роботу. За їх словами, спілкування з представниками компанії проходить на високому рівні, взаєморозуміння забезпечене.

Але є такі, хто не залишився задоволеним роботою "Теплого дому ПСП". Ці клієнти вказують на проблеми в спілкуванні з представниками компанії. Вони відзначають, що спілкування на рівні "ви ніхто і нам всі винні". Клієнти також зазначають, що майстри компанії не проявляють компетентності та професіоналізму ні під час монтажу, ні під час обслуговування опалювальної системи. Крім того, вони стверджують, що спілкування з клієнтами також є проблематичним, а спроби з'ясувати ситуацію або отримати зрозумілі пояснення викликають нерви та конфлікти.

Серед.. Читати далі »

Мій відгук

code

02.01.24
Ivan
Залишився задоволений. Звернувся, аби зробили опалення в комерційному приміщенні. Підказали як правильно зробити, виявилося, що ютуб і інтернет - це не зовсім кваліфіковано. В порівнянні з іншими магазинами, де був - найбільш розжували саме тут. Від .. Читати далі »
17.10.23
infini8w
Купив я в них радіатор опалення, кріпили вони, дірок лишніх наробили в стіні, відразу протікав, відремонтували. Через два роки почало капати з радіатора в іншому місці. Звернувся знову до них, тиждень переносили приїзд майстрів. Визвав інших.
05.10.23
Світлана
Дякую за роботу. Користуємось послугами не перший раз. Працюють оперативно, коректні, викликають повагу, повне взаєморозуміння.
25.09.23
Ваня
Примороки. Спілкування на рівні "ви ніхто і нам всі винні". Ще ні разу з ними нічого без нервів не вийшло зробити. Абсолютно некомпетентні непрофесіонали, і по монтажу і по обслуговуванню, а за спілкування з клієнтами я взагалі мовчу. Нерви.. Читати далі »
01.09.23
Roman
Гарне спілкування та професіонали своєї справи.
22.11.21
Ірина
Вирішили купити прогаматор. Враховуючи, що від забудовника монтаж котла робила компанія Теплий Дім, тому і до них звернулися. Під час купівлі нам запропонували послуги монтажу. Вартість 250 грн саме такого приладу, як вибрали. Сьогодні приїхали, .. Читати далі »
22.10.21
Irina
Не раз користувались послугами фірми. Завжди задоволені. Повністю робили опалення та теплу підлогу в будинку. Консультант порадив котел, який підійшов по ціні і характеристиках. Будинок 100 кв.м нагрівається менше ніж за годину, легкий в обслуговуван.. Читати далі »

© Луцьк24