Головна Увійти Про сайт

Теревені ★4.8


рейтинг: 4.8, відгуки: 5
tereveni-sobornosti-9a
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 9а
Телефон:+380 95 539 3439
"Теревені" - це гарний та затишний заклад з смачною кухнею. Часто заходжу сюди і завжди задоволений. Персонал завжди приємний і надає відмінне обслуговування. Але головне, що піца тут просто бомба! Вона смачна і має чудову подачу.

Був тут нещодавно і залишився задоволений. Їжа тут дуже смачна, обслуговування на високому рівні, а атмосфера приємна і затишна. Рекомендую всім відвідати цей заклад, особливо в таку осінню погоду спробувати їхні смачні глінтвейни.

Мій відгук

code

29.10.23
Гарний, затишний заклад з смачною кухнею, часто заходжу. Приємний персонал, а піца просто бомба!
14.10.23
Дуже смачно! Чудове обслуговування і приємна атмосфера👍🏻 Всім раджу відвідати цей заклад, і в таку осінню погоду обов’язково спробувати смачні глінтвейни!
08.10.23
Чудовий заклад, привітний персонал та смачна кухня
18.06.19
Сімейна піцерія у центрі Луцька. Гарне розташування, дуже чемне обслуговування, обширний вибір піци, красива подача, але страви, які ми замовляли могли би бути й смачнішими (усе на смак було якимось трохи пріснуватим). Ціни є дещо вищими за середні.... Читати далі »
18.02.19
Мій улюблений заклад, за всі роки відвідування не розчарували. Піца, суші, пивні тарілки дуже смачно приготовлені. Пиво свіже та є великий вибір. Дитяча кімната облаштована трішки в глухому куті, але є зал в якому можна спостерігати за ними, літом за.. Читати далі »

© Луцьк24