Головна Увійти Про сайт

Територія йоги ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 10
terytoriya-yogy
Адреса:Луцьк, вул. Коперника, 13в, 4 Поверх
Телефон:+380 67 180 8108
Години:понеділок: 07:00–21:20 вівторок: 08:00–21:00 середа: 07:00–21:20 четвер: 08:00–21:00 пʼятниця: 07:00–21:20 субота: 09:00–19:00 неділя: Зачинено
"Територія йоги" - це неймовірне місце, яке відзначається своєю атмосферою, продуманістю та зручністю. Відвідування цієї студії стало для мене найприємнішим досвідом серед подібних місць в Україні. Я багато часу провів у роздумах, перш ніж вирішити піти йога-студію, і тепер жалкую, що не зробив цього раніше. Після занять з йоги відчуваю себе сповненим енергії, спокою та вдячності. Інструктори студії - це справжні професіонали, які не тільки викладають йогу, але є цікавими та радісними людьми, завжди готовими до спілкування. Я рекомендую "Територію йоги" всім, хто шукає місце для розвитку, відпочинку та зміцнення свого тіла.

Мій відгук

code

28.01.24
Діана
Дуже затишне місце, все зроблено з любов'ю! Тренери завжди уважні, адміністратори супер позитивні! Найкращі враження.
07.11.21
Володимир
Особисто для мене, ваша студiя - найприємнiше з подiбних мiсць в Украiïнi, з тих, де я був! Без перебльшень З точки зору атмосфери, продуманостi, зручностi, обладнення, персоналу, якостi контенту, книг, загального враження... Якщо ви будете на .. Читати далі »
06.06.21
Oleksii
Всім привіт! Залишу тут декілька слів для тих, хто вагається йти йому йожити в Територію йоги чи ні. Почну з основного - треба йти і то бігом!:) Я сам роздумовував 1,5 роки перед тим як нарешті почати йожити і зараз шкодую, що не потрапив в Територію.. Читати далі »
06.06.21
Kateryna
Територія йоги - це справді професіоналізм і неймовірна душевність. Для мене заняття тут - це можливість трохи призупинитися, відкинути всі думки і зміцнити тіло. Більше 10 років спостерігаю за розвитком цієї студії, оскільки була однією з перших її .. Читати далі »
01.06.21
Марина
Чудова атмосфера, знайомство з цікавими людьми, професіональні викладачі!!!!! Індивідуальний підхід до кожного !!! Відкрила для себе флай-йогу, як цікавий вид релаксу та фізичної підготовки для себе. Дякую інструктору Юлі !!!! Завжди привітна та .. Читати далі »
31.05.21
Ivanna
Чудова студія з спокійною та водночас натхненною атмосферою! Дівчатка на рецепції дуже люб'язні, інструктори відмінні (дуже рекомендую флай-йогу з Юлею!) Великий плюс - можна ходити не лише в рамках днів та годин обраного абонементу, а практичн.. Читати далі »
31.05.21
Mariia
??‍♀️??Для мене «Територія йоги» - це місце розвитку. Тут все створено для твого комфорту: +зручні зали із килимками, і всім необхідним обладнанням; +круті тренери, чуйні та уважні до потреб кожного; +можливості для розвитку: регуляр.. Читати далі »
31.05.21
Eleonora
Зе школяркою відвідувала Територію йоги і зараз із задоволенням повернулась❤️ Територія йоги – моє місце сили, релаксу та натхнення! Дякую Христині Губській за те, що показала стежину йоги та Юлії Гарчук за неймовірну практику флай йоги! Усім д.. Читати далі »
31.05.21
Аліна
Щаслива від того що знайшла цю студію, оскільки завітавши туди , з першого разу зрозуміла , що це саме те місце яке я шукала. Простір наче просякнутий спокоєм , безметежністю, красою . Це те місце, де все робиться з душею. Це не поосто йога-студія , .. Читати далі »
22.08.19
Анна
Завжди було цікаво спробувати заняття йогою, радію, що знайомство відбулося саме у ТериторіЇ Йоги. Подобається , що є різні рівні занять і інструктор допоможе вам вибрати відповідну групу. Розклад дозволяє знайти зручний час для людини різної зайнято.. Читати далі »

© Луцьк24