Головна Увійти Про сайт

ТМ "Inter-Beton" ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 5
tm-inter-beton
Адреса:Луцьк, вул. Індустріальна
Телефон:+380 99 314 9117
Години:понеділок: 07:00–21:00 вівторок: 07:00–21:00 середа: 07:00–21:00 четвер: 07:00–21:00 пʼятниця: 07:00–21:00 субота: 08:00–17:00 неділя: Зачинено
ТМ "Inter-Beton" - це компанія, яка спеціалізується на постачанні якісного бетону для будівництва. В основі їхньої діяльності лежить високий професіоналізм, пунктуальність та вчасне вирішення будь-яких питань.

За відгуками клієнтів, вони працюють з компанією вже кілька років і завжди задоволені якістю бетону, яку перевіряють за допомогою тесту кубиків. Крім того, ціни в компанії є приємними, а водії є порядними та відповідальними.

Інші клієнти також висловлюють свою подяку компанії за високий професіоналізм, пунктуальність та лояльність до розташування будівництва. Вони також відзначають якісність бетонних сумішей і демократичні ціни, що відповідають їхнім потребам. Компанію рекомендують як роздрібним покупцям, так і будівельним організаціям.

Однак, є й негативні відгуки, в яких зазначаються проблеми з менеджерами, некомпетентністью водіїв та несвоєчасною доставкою. Клієнти викладають свої негативні досвіди з компанією і не рекомендують її.

Оглядаючи.. Читати далі »

Мій відгук

code

25.01.21
Олександр
Процюю з компанією ТМ "Інтер бетон" вже п'ять років, якість бетону завжди відповідає марці (тестую кубики). Приємні ціни, порядні водії, якісний бетон, розуміння та вчасне вирішення будь яких питань.
21.01.21
Vanya
За підсумками декількох років плідної співпраці, від імені керівництва ПП "Оптимальний варіант", висловлюємо подяку працівникам ТМ "Inter-Beton" за їх високий професіоналізм, пунктуальність, проявлену неодноразово лояльність до ро.. Читати далі »
18.01.21
Олександр
Від імені ТОВ «Казкова оселя» та ТОВ «Майтім» висловлюємо щиру подяку ППФ «ТОРГБУД-СЕРВІС» за чітку та злагоджену роботу з постачання бетону під час будівництва ЖК «Оселя парк». Гарне враження в процесі.. Читати далі »
18.01.21
anna
Дуже задоволена співпрацею з TM "Inter-Beton". Приємні та кваліфіковані співробітники, а головне дбають, щоб замовник був задоволений, враховують всі побажання, забезпечують якісним матеріалом, вчасно доставляють замовлений бетон. Компаніі .. Читати далі »
29.08.20
Маріанна
Просто жахлива компанія. Починаючи з менеджерів які не компетентні в своїй справі. Не знають габарити авто фірми!!! Далі водій це окрема історія. Таке враження чи перший раз сів за кермо чи набуханий!!! Заїзд зроблений 20 метрів слава богу проїхав і .. Читати далі »

© Луцьк24