Головна Увійти Про сайт

TM Migliori - одяг для новонародженних ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 4
tm-migliori-odyag-dlya-novonarodzhennyh
Адреса:Луцьк, Володимирська вул., 63
Телефон:+380 67 134 2525
TM Migliori - це магазин одягу для новонароджених, який здобув популярність серед купуючих за свою якість та відповідну ціну. За відгуками споживачів, продавці швидко та ввічливо реагують на замовлення, що дуже задовольняє покупців. Багато людей користуються продукцією TM Migliori уже третій рік і залишаються задоволеними. Вони навіть рекомендують магазин своїм знайомим. Однак, деякі споживачі відзначили проблеми з доставкою та відсутність відповіді з боку продавця в разі виникнення питань. Це може викликати розчарування та проблеми з поверненням коштів. Тому, попри задоволення якістю одягу та обслуговуванням, деякі клієнти не рекомендують TM Migliori через недостатню відповідальність продавця.

Мій відгук

code

07.04.21
А.
Замовила вже вдруге. Якість - ціна влаштовують. Продавці на замовлення реагують швидко та ввічливо) покупкою залишилася задоволена.
03.01.21
Priest
Користуємося товарами Мігліорі уже як три роки. Задоволені. Рекомендуємо.
15.08.20
Наталія
19/08 зробила замовлення, одразу здійснила оплату. Сьогодні 25/08, жодної інформації про замовлення( навіть враховуючи 3 дня вихідних, вже 4-й робочий день...), двічі намагалася додзвонитися по телефону що вказаний на сайті, відповіді немає. Не відпо.. Читати далі »
14.06.19
Яна
Дуже задоволена якістю одягу і обслуговування. Буду рекомендувати всім знайомим!

© Луцьк24