Головна Увійти Про сайт

Тонування автомобілів ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 5
tonuvannya-avtomobiliv
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 112
Телефон:+380 66 388 9820
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Зачинено
Це автомобільна компанія, яка спеціалізується на тонуванні автомобілів. Загалом, відгуки про їх роботу позитивні. Люди відзначають їх професійність та якість послуг. Багато з них рекомендують цю компанію. Говорять, що робота виконується гарно і без нарікань. Клієнти підкреслюють чесність та якість роботи, а також різноманітність цін на плівки. Однак, є й негативний відгук, де зазначається нещаслива комунікація з представником компанії та відчуття, що робота для нього важка. Цей клієнт не рекомендує компанію через незадовільне обслуговування та відсутність зацікавленості з боку спеціаліста. Однак, загалом, відгуки позитивні, і багато людей розраховують на якісне тонування своїх автомобілів у цій компанії.

Мій відгук

code

03.03.21
Олександр
Якісна робота, хлопці знають свою справу!
22.10.20
Іванна
Професійно, якісно! Рекомендую!?
18.10.20
tonuvanya
Гарна робота, рекомендую.
29.08.20
V.
Гарний сервіс, підібрали, поклеїли. Нарікань ніяких, добросовісно, якісно. Ну і цінами кому що потрібно, є і дешева так і хороша, якісна плівка.
27.03.19
Рики-Тики-Тави
Не рекомендую!!! Не приємна розмова по телефону, спілкується зневажливо, доводеться тянути за язик щоб взнати ціну інформацію. Склалося враження, що хлопцю ця вся робота невимовно в тяжкість. А якщо "майстер" не може запропонувати справжню .. Читати далі »

© Луцьк24