Головна Увійти Про сайт

Школа англійської мови beStar філія ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 10
tsentr-angliyskoyi-movy-bestar-filiya
Адреса:Луцьк, бул. Дружби Народів, 2
Телефон:+380 95 490 1947
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: 09:00–17:00 неділя: Зачинено
Центр англійської мови beStar філія - це навчальний заклад, який отримав високі оцінки від багатьох батьків. Багато з них зазначають, що їх діти щасливі та задоволені заняттями в цьому центрі. Викладачі, зокрема Олена та Олександра, отримали велику кількість позитивних відгуків. Батьки підкреслюють їх професіоналізм, цікаві методи навчання та мотивацію до навчання. Учні отримали позитивний результат після року навчання, що свідчить про ефективність навчального процесу. Крім того, батьки відзначають індивідуальний підхід до кожної дитини та вміння вчителів підтягнути рівень дитини. Центр також відмінно виконує програму навчання, а також надає додаткову підтримку поза заняттями. Ціни в центрі є доступними, а спілкування з навчальним закладом є швидким та ефективним. Усі ці фактори роблять центр англійської мови beStar філія популярним серед батьків та дітей.

Мій відгук

code

18.02.24
Іванна
Доброго дня. Донька відвідує школу 5 місяців. Результат відразу побачили по оцінках у школі. Нам сподобалося у школі командна робота, можливість відпрацювати пропуски,цікава програма викладання, вчитель завжди готова повторити або роз'яснити.
13.02.24
Оксана
Син займається в школі beStar вже третій рік. Результатом навчання є гарні результати з англійської мови в школі, став більш упевненішим в своїх силах. Донечці 7 років, і правильним рішенням було почати вивчати англійську в школі beStar. Подання зн.. Читати далі »
12.02.24
Zoya
Щирі рекомендації відвідувати дану школу, доволі цікаві заняття, дитина біжить на заняття із задоволенням. З перших уроків є досить гарні результати із вивчення англійської мови. Ходимо лише кілька місяців, але рівень засвоєння мови зростає в позитив.. Читати далі »
10.02.24
Елена
Доброго вечора! Я дуже задоволена що моя дитина Янчук Валерія відвідує школу англійської мови BeStar. Тому що вона багато чого навчилася у цій школі, вона із задоволенням ходить на заняття і з легкістю виконує усі домашні завдання. І в цій школі дуже.. Читати далі »
09.02.24
Світлана
Ми з донькою декілька разів намагалися вивчати англійську з різними репетиторами. Мені здавалося, що індивідуальні заняття більш продуктивні ніж групові. Але проходило декілька занять і донька відмовлялася далі займатися. Потім мені трапилася реклама.. Читати далі »
26.05.23
Тетяна
Дуже задоволені курсом, донька 6 років, закінчила перший рік навчання! Спасибі велике викладачеві Олені!
23.05.23
Юлія
Ми дуже задоволені навчальним процесом. Знаю що це тільки перший рік навчання, але роботи зроблено багата, і є результати. Дуже подобається що нетільки ідуть по програмі, але і підтягують що дитині ваще вдається. Будемо продовжувати навчання
22.05.23
Елена
Мій син навчається в цій школі англійської мови. Дуже рекомендую саму школу і наших вчителів пані Олександру та пані Олену. Цікаві уроки, мотивація до навчання, підхід до кожної дитини - все це Ви знайдете в школі. Щиро дякую, Вам що навчали і продо.. Читати далі »
22.05.23
Оля
На заняття у beStar мої діти біжать із задоволенням,та хорошим настроєм (а в мене їх двоє там навчається 12ти і 9ти років)!!!! А Лєна хороший учитель діти її дуже люблять. Дякуємо за все,що Ви робите для наших діток ?❤️.
05.12.20
Галина
В цій школі мені подобається абсолютно все! Підхід вчителя,професіоналізм. Завжди передзвонять,порадять,залишать після занять,,якщо дитина щось не зрозуміла. Дитина на заняття біжить із задоволенням... Докупляти нічого не потрібно,ціни не високі.. Ве.. Читати далі »

© Луцьк24