Головна Увійти Про сайт

Діапазон ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 9
tsentr-obslugovuvannya-elektroniki-diapazon-servis
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 29
Майстерня "Діапазон" - це місце, де можна відремонтувати різну техніку. Відгуки про цей сервіс розбіжні. Деякі клієнти скаржаться на те, що ремонт занадто тривалий і затягується на довгий час. Зокрема, один з клієнтів зазначив, що ремонт мікрохвильовки зайняв два місяці, причому працівники постійно обіцювали зробити його завтра або в найближчу неділю, але цього не відбувалося.

Проте, існують і позитивні відгуки про майстерню "Діапазон". Деякі клієнти визнають, що спеціалісти цього сервісу виконують якісний ремонт техніки. Наприклад, один з клієнтів зазначив, що йому вдалося відремонтувати авто відеореєстратор в "Діапазоні", коли інші сервісні центри відмовляли або неохоче погоджувалися його прийняти. Він також підкреслив, що хоч з комунікацією в майстерні є певні труднощі, вони заслуговують на 4 бали.

У загальному, сервіс "Діапазон" виконує ремонт різної техніки, зокрема фотокамер, об'єктивів і спалахів. Деякі клієнти залишають позитивні відгуки про майстерню, вважаюч.. Читати далі »

Мій відгук

code

15.04.23
Vik Cip
ремонт ужасно довгий,техніку приймають,а робити вчасно немає кому,мікрохвильовку робили зо 2 місяці,весь час кажучи завтра,на цій неділі,ми перезвоним і т.д.
15.01.22
Misha Savchuk
Вкрай не рекомендую, півтора місяці робили усилок до машини, хрен самі наберуть, хрен до них додзвонишся... Теж саме що до президента дзвонити.
26.10.21
Serhii K88
Відремонтували авто відеореєстратор, тоді коли всякі модні СЦ відмовляли, або нехотя казали "ну приносьте подивимось". Так що, дякую, молодці, правда з комунікацією тугувато, от за це 4.
09.05.21
Vitalii Malyi
Спеціалісти вищого класу. .
23.08.20
Jurii Protas
Хороший якісний ремонт техніки
03.11.18
Сергій Назарук
Молодці, зремонтували мій спалах Нікон, який вже все похоронили, ще й приклеїли резинові клавіші(зробили самі) які я втратив! Не дивлячись на те, що довелося чекати, знають свою справу!
19.09.18
Small School
Написано що відкрито( а сервіс не працює!
04.04.18
Геннадий Гайдай
Не супер швидкий, але дуже професійний хлопець.
07.03.17
Василь
Чудова майстерня! Постійно тут обслуговую свої фотокамери. Міняли тут затвори, системи дзеркал до професійних фотокамер. Робили складний ремонт дорогого об'єктива, спалах і т.д. Так тримати!

© Луцьк24