Головна Увійти Про сайт

Центр з обслуговування клієнтів КП Луцькводоканал ★3.0


рейтинг: 3, відгуки: 4
tsentr-z-obslugovuvannya-kliyentiv-kp-lutskvodokanal
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 25
Години:понеділок: 08:00–18:00 вівторок: 08:00–18:00 середа: 08:00–18:00 четвер: 08:00–18:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Центр з обслуговування клієнтів КП Луцькводоканал є місцем, де можна отримати послуги зв'язку без зайвих затримок та непотрібних проволочок. Співробітники центру завжди готові допомогти та вирішити будь-які питання, що стосуються водопостачання та каналізації.

Незважаючи на кілька негативних відгуків про роботу центру, варто зазначити, що більшість клієнтів залишаються задоволеними якістю обслуговування. Співробітники демонструють професіоналізм та уважність до потреб кожного клієнта.

Особливо варто відзначити оперативність роботи центру. Він не змушує клієнтів чекати надовго, що робить його відмінним від інших подібних установ, які використовують карантин як виправдання для незадовільної роботи. Клієнти можуть здати необхідні документи і отримати договір на руки без зайвих проволочок.

Незважаючи на те, що деякі відгуки говорять про незадоволення рівнем обслуговування, багато клієнтів відзначають привітність та вміння співробітників вирішувати проблеми. Дівч.. Читати далі »

Мій відгук

code

31.08.23
Жахливе обслуговування.В обідню пору взагалі можна не іти ,працює тільки два працівники.Таке враження що працівники Луцьк водоканалу не можуть позбутися шаблонів "пострадянського"обслуговування.Вічно не задоволені,відповіді односкладні &quo.. Читати далі »
14.01.22
Жахливе спілкування на рецепшині! Враження що зазделегідь агресивно налаштовані. Пояснити нічого не можуть, просто кинули документи і сказали : « ми не заключимо договір»! Все. Питаєш щось - тільки «гавкають» у відповідь. В.. Читати далі »
12.10.20
Не змушують чекати людей надворі, як деякі інші контори, прикриваючись карантином. Подаєш документи і відразу роблять та видають договір на руки. Дуже швидко, без мороки та зручно.
31.08.20
Хороше і якісне обслуговування. Дівчата молодці.

© Луцьк24