Головна Увійти Про сайт

Центр здоров'я Вел.Ю ★3.2


рейтинг: 3.2, відгуки: 12
tsentr-zdorovya-vel-yu
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 9А
Телефон:+380 68 749 7085
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Центр здоров'я Вел.Ю" - це клініка, яка надає високоякісні медичні послуги. Згідно з відгуками, пацієнти повністю задоволені роботою цього центру. Вони зауважують, що клініка завжди нагадує про необхідність вакцинації і немає черг. Робота проводиться швидко, якісно та професійно.

Окрім того, пацієнти відзначають дуже гарне відношення до себе, кваліфіковану роботу медпрацівників і радість від здійснення щеплень у цьому центрі. Вони рекомендують його.

Проте, також є відгуки про незадовільне обслуговування. Пацієнти зазначають, що після від'їзду одного з лікарів, які працюють у центрі, багато змінилося. Залишені повідомлення залишаються без відповіді, немає попереджень про відсутність медсестри та про затримку в отриманні результата аналізів. Однією з найбільших проблем є відсутність педіатра, що негативно впливає на можливість консультації дитини.

Загалом, пацієнти хочуть залишитися в клініці, але бажають покращення якості надання послуг і знаходження нового п.. Читати далі »

Мій відгук

code

14.03.24
Гість
Жахливий персонал. Невідповідальне керівництво. Нерекомендую взагалі
14.03.24
Ілона
Персонал жахливий, керівництво не відповідальне. База даних на ліво і на право розголошується. Нерекомендую взагалі.
14.03.24
Гість
Сама найгірша клініка в Луцьку!Лікарі не кваліфіковані!Не рекомендую звертатись ...
24.02.24
Надія
Привітний та чуйний персонал в клініці. Обожнюємо нашого лікаря педіатра Наталію Валеріївну Бєлоусову! Уважна до кожної деталі, сучасний підхід до всіх індивідуальних «моментів»! Однозначно рекомендуємо!
09.01.24
Юлія
Лікар послухавши дитину сказав що все добре дитина здорова лише пролікувати насмарк. Не порекомендував зробити додаткові обстеження. Я зі своєї ініціативи зробила дитині рентген виявилася одностороння пневмонія. 500 грн на вітер Не рекомендую
08.12.23
Маргарита
Просто жахливий достів. Не рекомендую. Була з малюком на огляді. Лікарі не компетентні. В дитини вірусне, усклалнене виразкою на горлі (про це вже дізналась на прийомі в іншій клініці). Порекомендували нічого не робити, пройде саме, нічим не оброблят.. Читати далі »
06.12.23
Марія
Щиро дякую центру за його роботу . Не одноразово зверталась за лікуванням, коли інші лікарі не могли знайти проблему і назначити адекватне лікування .
22.09.23
Іванна
Повністю задоволені послугами клініки, завжди телефонують і нагадують за вакцинацію, ніяких черг. Швидко, якісно, професійно.
22.09.23
Дима
Дуже гарне відношення до пацієнтів, все роблять кваліфіковано, дуже радий був зробити щеплення в цьому центрі! Рекомндую?
27.05.23
Ілонка
Наскільки я раніше була в захваті від клініки, настільки зараз я розчарована. Після від'їзду Дмитрук Мар'яни Ярославівни за кордон у Well.U все змінилося. Повідомлення неодноразово залишаються без відповіді, про те, що була відсутня медсест.. Читати далі »
13.01.22
Serhii
Заключили декларацію із педіатром у даному медичному центрі. Якістю обслуговування і компетенцією персоналу задоволені, все таки видно, що медики постійно працюють над вдосконаленням навичок. Трохи віддалене розташування - поруч немає громадського тр.. Читати далі »
07.09.21
Olia
Чудові лікарки! Сімейна лікарка та педіатриня! Доказова медицина! Можна як заключити декларацію так і на платний прийом! Приємна дружня атмосфера! Дуже дуже щиро рекомендую! Це просто супер мега класний центр здоров‘я, усе суперчисте і новеньке.. Читати далі »

© Луцьк24