Головна Увійти Про сайт

Центр здоров'я Вел.Ю ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 5
tsentr-zdorovya-vel-yu
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 9А
Телефон:+380 68 749 7085
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Центр здоров'я Вел.Ю" - це клініка, яка надає високоякісні медичні послуги. Згідно з відгуками, пацієнти повністю задоволені роботою цього центру. Вони зауважують, що клініка завжди нагадує про необхідність вакцинації і немає черг. Робота проводиться швидко, якісно та професійно.

Окрім того, пацієнти відзначають дуже гарне відношення до себе, кваліфіковану роботу медпрацівників і радість від здійснення щеплень у цьому центрі. Вони рекомендують його.

Проте, також є відгуки про незадовільне обслуговування. Пацієнти зазначають, що після від'їзду одного з лікарів, які працюють у центрі, багато змінилося. Залишені повідомлення залишаються без відповіді, немає попереджень про відсутність медсестри та про затримку в отриманні результата аналізів. Однією з найбільших проблем є відсутність педіатра, що негативно впливає на можливість консультації дитини.

Загалом, пацієнти хочуть залишитися в клініці, але бажають покращення якості надання послуг і знаходження нового п.. Читати далі »

Мій відгук

code

02.10.23
Повністю задоволені послугами клініки, завжди телефонують і нагадують за вакцинацію, ніяких черг. Швидко, якісно, професійно.
02.10.23
Дуже гарне відношення до пацієнтів, все роблять кваліфіковано, дуже радий був зробити щеплення в цьому центрі! Рекомндую👍
06.06.23
Наскільки я раніше була в захваті від клініки, настільки зараз я розчарована. Після від'їзду Дмитрук Мар'яни Ярославівни за кордон у Well.U все змінилося. Повідомлення неодноразово залишаються без відповіді, про те, що була відсутня медсест.. Читати далі »
23.01.22
Заключили декларацію із педіатром у даному медичному центрі. Якістю обслуговування і компетенцією персоналу задоволені, все таки видно, що медики постійно працюють над вдосконаленням навичок. Трохи віддалене розташування - поруч немає громадського тр.. Читати далі »
17.09.21
Чудові лікарки! Сімейна лікарка та педіатриня! Доказова медицина! Можна як заключити декларацію так і на платний прийом! Приємна дружня атмосфера! Дуже дуже щиро рекомендую! Це просто супер мега класний центр здоров‘я, усе суперчисте і новеньке.. Читати далі »

© Луцьк24