Головна Увійти Про сайт
★ 4.3

Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки


рейтинг: 4.3, відгуків: 22
Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки
Адреса:Луцьк, вул. Глушець
Телефон:+380 66 800 6534
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки — це міський комунальний парк у Луцьку. Багато лучан та гостей міста традиційно проводять тут своє дозвілля. В парку проходять різноманітні культурні заклади, організовуються свята та змагання.

Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки був заснований у 1964 році. Площа парку складає 60 гектарів.

Мій відгук

code

29.04.23
Видно, що за парком добре доглядають. Чистий, дуже цікаві композиції з лози. Є гойдалки для дітей, невеликий парк атракціонів, чудова бігова доріжка, місце для заняття спортом на березі річки, зоопарк. Все чисто і охайно
13.02.22
З кожним роком парк гарнішає. Приємно, що не тільки міська влада, а й фірми і підприємці долучаються до облагородження парку - доріжки, ексклюзивні ліхтарі, проведення різних фестивалів - це їх рук діло. Зараз парком приємно прогулятись в різну пору .. Читати далі »
27.01.22
Побував вперше в цьому парку. І порівнюючи з парком Шевченка у місті Рівному це просто небо і земля. Лучани створили парк, в якому дійсно хочеться відпочивати.
04.01.22
Дуже класний парк! В будь-яку пору року) чудовий трав'янистий пляж на березі Стира і канали в парку, класна еко-доріжка вздовж берега майже до самого замку Взимку цікаві арт-локації)
23.10.21
Дуже гарний парк, є де прогулятися й погуляти з дітками на майданчиках. Є гарна алея з різними ліхтарями, біля яких виходять цікаві фото
13.08.21
Роботи "не початий край"... Зараз виглядає на "хай так"..., або "і так зійде за нормальний відпочинок". Єдине місце де хоча б трохи помітні позитивні результати це "Зоопарк". Всі інші частини парку (атракціони,.. Читати далі »
09.08.21
Останні роки парк розчищениц, викладено рівні алеї з бруківки, скрізь викошені газони та заквітчені клумби. Доволі приємно прогулюватися парковими алеями або ж смакувати каву на лавці. Майже скрізь розміщені цікавинки: скульптури, стенди, арт-об'.. Читати далі »
19.09.20
Немає туалетів для діток та дорослих. Хотілося би , щоб і атракціони оновились.
18.09.20
Дуже гарний парк!Чисто, охайно!
18.09.20
Парк чудовий ! Чисто , затишно, приємно гуляти
17.09.20
Дуже гарний і затишний парк, тут є і атракціони, і зоопарк і, просто гарні місця для відпочинку.
04.09.20
Гарне місце де можна прогулятися з дітьми
30.08.20
Файне та затишне місце для прогулянок та відпочинку.
27.08.20
Гарно наш парк преображаєтся позитивна нотка нашого міста!!!!
09.08.20
Сумую за парком мого дитинства. Чому не працюють найпростіші дитячі атракціони? Невже так важко іх запустити? А ті, що працюють, до них неможливо нормально підійти, дошки тріщать під ногами! А гроші добрі дерете. Де ваша робота та де ваша відповідаль.. Читати далі »
12.04.19
Добробут налагоджується у парку, за зоопарк уже не соромно і не " пахге". Алеї парасольок та ліхтарів надихає! Чекаю велосипедних доріжок та облаштування прибережної зони річки Стир !
10.04.19
Парк преображається і це радує! Ще є до чого прагнути, але вже не соромно по ньому гуляти. А ось Зоопарк - зараз просто шедевр!
10.03.19
Все круто, крім: розбитих скляних пляшок на дитячих майданчиках, намальованих геніталій на дитячих гірках, розломаних та понищених гойдашок.... До парку Шевченка (той що в Ковелі), як до неба рачки....
08.03.19
Дуже крутий парк, якраз відремонтовують, в центрі міста, поруч протікає річка, дуже багато зелені. Влітку просто ідеальне місце для гуляння. Досить великий, правда на болоті, після дощів буває наводнений, але прокладені доріжки рятують. Спокійний пар.. Читати далі »
05.03.19
Про парк або добре, або ніяк. Парк постійно розвивається і змінюється на краще, але не все відбувається за помахом чарівної палички, тому всі ми стаємо учасниками цих змін. Наш парк прекрасний і стає дедалі кращим, якщо раніше він нагадував більше лі.. Читати далі »
22.07.14
Парк шикарний. Величезний, судячи з карти займає відсотків 20 території Луцька. Є багато атракціонів.
28.09.11
Там тихо, спокійно, природа... Хоча тоненькі алейки можуть завести в такі джунглі, що не будеш знати як вибратись. Хоча зараз деякі ділянки парку помітно вичистили, любо-дорого дивитись. Влітку стережіться комарів та холоду ввечері, парк знаходиться .. Читати далі »

© Луцьк24