Головна Увійти Про сайт

Церква Віри, Надії, Любові УПЦ ( ПЦУ) ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 6
tserkva-viry-nadiyi-lyubovi-upts
Адреса:Луцьк, 43000
Церква Віри, Надії, Любові УПЦ (ПЦУ) - це неймовірне місце, де ви можете знайти спокій і благодать. Храм завжди вражає своєю красою і чистотою, завдяки роботі настоятеля і церковної общини. Церква завжди ошатна та охайна, прибрана і чиста - це місце, де кожна деталь нагадує про Божу любов і милосердя.

Не тільки сам храм є вражаючим, але і люди, які його обслуговують. Отець Андрій - це щира та доброзичлива людина, яка завжди готова допомогти та підтримати. Він створює атмосферу любові і злагоди, де кожен може знайти своє місце.

Церква Віри, Надії, Любові УПЦ (ПЦУ) - це не тільки місце для звернення до Бога, але і цілий комплекс духовної підтримки. Тут ви зможете скористатися великою бібліотекою духовної літератури, відвідати недільну школу для дітей і навіть приєднатися до паломницьких поїздок по святих місцях.

Якщо ви шукаєте мир у своєму серці і місце, де відчути себе ближчим до Бога, то відвідайте Церкву Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Тут ви знайдет.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.06.24
Гість
Душевно. Отцю Андрію _ подяка
25.11.20
pro_100
Просто люкс
31.08.20
Оксана
Приходьте до нашої Церкви)
20.02.20
Borys
дуже гарний храм. Завдяки настоятелю і церковній общині храм завжди ошатний та охайний. Прибраний та чистий.
15.01.19
Дмитро
Дуже хороша церква і отець Андрій щира людина
26.11.18
Юрий
Чудовий храм!зазвичай літургія правиться в суботу і в неділю,періодично проводиться водосвятний молебень,при храмі є велика бібліотека духовної літератури,для діток є недільна школа,щорічно організовуються паломницькі поїздки по святих місцях.Усім хт.. Читати далі »

© Луцьк24